Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Λοιπόν έκανα το εξής:
Στο email που μου ήρθε πάτησα την επιλογή "disable all emails". Ελπίζω τώρα να είναι εντάξει!
 
παιδια εγω εχω ενα θεματακι οταν μπαινω απο το κινητο...ενω παταω εκει που θελω να ανοιξω δειχνει σαν να κολλαει και αργει πολυ ανοιγει δηλαδη αφου το πατησω 2-3 φορες...σε αλλα σαιτ δεν εχω αυτο το προβλημα για ναπω οτι φταιει το κινητο η η συνδεση μου...για δες τε λιγο το θεμα μηπως θελει καποια ρυθμιση για να μπαινω απο το κινητο...ευχαριστω εκ των προτερων....
 
παιδια εγω εχω ενα θεματακι οταν μπαινω απο το κινητο...ενω παταω εκει που θελω να ανοιξω δειχνει σαν να κολλαει και αργει πολυ ανοιγει δηλαδη αφου το πατησω 2-3 φορες...σε αλλα σαιτ δεν εχω αυτο το προβλημα για ναπω οτι φταιει το κινητο η η συνδεση μου...για δες τε λιγο το θεμα μηπως θελει καποια ρυθμιση για να μπαινω απο το κινητο...ευχαριστω εκ των προτερων....
Θα σου στειλω μολις δω αν ειναι ολα οκ...
 
Λοιπόν έκανα το εξής:
Στο email που μου ήρθε πάτησα την επιλογή "disable all emails". Ελπίζω τώρα να είναι εντάξει!
Αυτό ακριβώς.....shake hands.
παιδια εγω εχω ενα θεματακι οταν μπαινω απο το κινητο...ενω παταω εκει που θελω να ανοιξω δειχνει σαν να κολλαει και αργει πολυ ανοιγει δηλαδη αφου το πατησω 2-3 φορες...σε αλλα σαιτ δεν εχω αυτο το προβλημα για ναπω οτι φταιει το κινητο η η συνδεση μου...για δες τε λιγο το θεμα μηπως θελει καποια ρυθμιση για να μπαινω απο το κινητο...ευχαριστω εκ των προτερων....
Μήτσε η πρώτη σελίδα με το slider (gallery φωτογραφιών ) είναι σχετικά "βαριά" και θέλει γρήγορη σύνδεση για να φορτώσει αμέσως.
Όταν μπαίνουμε από κινητό είναι φυσικό μερικές φορές (ανάλογα την σύνδεση) να αργεί να φορτώσει η πρώτη σελίδα.
Είπαμε η ομορφιά έχει και κάποιο κόστος..:p:D
 
Μήπως είναι εφικτά 2 πράγματα:

1. Να φαίνονται οι 5-6 τελευταίες δημοσιεύσεις στην κεντρική σελίδα του forum;

2. Επίσης να φαίνεται ποιοι έχουν γενέθλια να γράψουμε και καμμιά ευχή; :)

Εκτός αν υπάρχουν ήδη και δεν τα είδα... .hit.
 
Μήπως είναι εφικτά 2 πράγματα:

1. Να φαίνονται οι 5-6 τελευταίες δημοσιεύσεις στην κεντρική σελίδα του forum;

2. Επίσης να φαίνεται ποιοι έχουν γενέθλια να γράψουμε και καμμιά ευχή; :)

Εκτός αν υπάρχουν ήδη και δεν τα είδα... .hit.

Χρήστο, καλησπέρα.
Μπορείς να πας στις "Νέες Δημοσιεύσεις" και να τις δεις όλες. Αν υποθέσουμε ότι οι νέες δημοσιεύσεις είναι περισσότερες από 5-6, γιατί να μην φαίνονται και αυτές; Εκτός και αν λες κάτι άλλο που δεν το κατάλαβα.
Το εορτολόγιο για την ώρα δεν είναι εφικτό λόγο του πολύ πρόσφατου firmware της πλατφόρμας.
 
μαγκες το κοιταξατε το θεμα μου με το κινητο?
Τζιμη δεν σε ξεχασα, απλα απο 3 διαφορετικες ταμπλετες-κινητα που μπηκα ολα ειχαν διαφορετικη συμπεριφορα...
Οταν καταλαβω τι γινεται θα σου απαντησω, αν και μεριαζω στην αποψη του Διονυση...
 
Τζιμη δεν σε ξεχασα, απλα απο 3 διαφορετικες ταμπλετες-κινητα που μπηκα ολα ειχαν διαφορετικη συμπεριφορα...
Οταν καταλαβω τι γινεται θα σου απαντησω, αν και μεριαζω στην αποψη του Διονυση...
εγω νομιζω οτι ειναι αυτο που λεει ο χρηστος ο maister χρειαζεται εφαρμογη για android k ios
 
εγω νομιζω οτι ειναι αυτο που λεει ο χρηστος ο maister χρειαζεται εφαρμογη για android k ios
Λεμε το ιδιο δηλαδη... Η εφαρμογες που λεει κοβουν τα πολλα γραφικα και ολα οσα βαραινουν εναν browser και σου προσφερουν "γυμνα" το forum...
Οπως ειπε ο Γιωργος, ολα θα γινουν...
 
Μπορείτε να κάνετε bookmark κατευθείαν τη σελίδα με τις νέες δημοσιεύσεις και να παρακαμψετε την αρχική. Κατευθείαν στο ζουμί.
 
Χρήστο, καλησπέρα.
Μπορείς να πας στις "Νέες Δημοσιεύσεις" και να τις δεις όλες. Αν υποθέσουμε ότι οι νέες δημοσιεύσεις είναι περισσότερες από 5-6, γιατί να μην φαίνονται και αυτές; Εκτός και αν λες κάτι άλλο που δεν το κατάλαβα.
Το εορτολόγιο για την ώρα δεν είναι εφικτό λόγο του πολύ πρόσφατου firmware της πλατφόρμας.

Καλά που έθεσα και το ενδεχόμενο να μην το είδα.... .hit.

Γιώργο ευχαριστώ
 
Να αναφέρω οτι υπάρχει και το κουμπί του "like"..Πχ οταν συμφωνείτε με κάποιο ποστ δεν ειναι ανάγκη να κάνετε απάντηση στο ποστ και να γράφετε συμφωνώ.. Πατάς like και τελείωσε η υπόθεση..
 
Back
Top