Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Γιατί δεν εμφανίζονται οι καταχωρήσεις των αγγελιών;
Επικαιροποίηση όρων χρήσης στην ενότητα "Πωλείται"

Αγαπητά μέλη,
πλέον θα μπορείτε να ποστάρετε αγγελίες, εφόσον έχετε τουλάχιστον 200 μηνύματα στο φόρουμ και έως 3 αγγελίες κατ' έτος. Το έτος ξεκινά από 1 Ιανουαρίου. Οι αγγελίες οφείλουν να μπαίνουν αποκλειστικά για λογαριασμό εσάς των ιδίων και όχι τρίτων, με υποχρεωτική αναφορά τιμής. Ο κανόνας αυτός ισχύει για όλες τις νέες καταχωρήσεις εφεξής. Λόγω αυτού του νέου κανόνα, όλες οι αγγελίες θα εγκρίνονται από τη διαχειριστική ομάδα εν ευθέτω χρόνω.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση!
 
Τον τελευταίο καιρό, αν χρειαστεί να σβήσω κάτι σε όποιο κείμενο ανεβάζω, σβήνει μόνο ένα γράμμα και μου εξαφανίζει το πληκτρολόγιο στο τηλέφωνό μου, με αποτέλεσμα να χρειάζεται να ξαναπατήσω στην λέξη ώστε να εμφανιστεί ξανά το πληκτρολόγιο. Επίσης για να σβήσω μια ολόκληρη λέξη χρειάζεται να πατάω την διαγραφή και έπειτα ξανά για το πληκτρολόγιο, τόσες φορές όσα και τα γράμματα της λέξης. Ταλαιπωρία. Είναι θέμα συσκευής ή μπορεί να γίνει κάτι;
 
Τον τελευταίο καιρό, αν χρειαστεί να σβήσω κάτι σε όποιο κείμενο ανεβάζω, σβήνει μόνο ένα γράμμα και μου εξαφανίζει το πληκτρολόγιο στο τηλέφωνό μου, με αποτέλεσμα να χρειάζεται να ξαναπατήσω στην λέξη ώστε να εμφανιστεί ξανά το πληκτρολόγιο. Επίσης για να σβήσω μια ολόκληρη λέξη χρειάζεται να πατάω την διαγραφή και έπειτα ξανά για το πληκτρολόγιο, τόσες φορές όσα και τα γράμματα της λέξης. Ταλαιπωρία. Είναι θέμα συσκευής ή μπορεί να γίνει κάτι;
Το παθαίνω και εγώ τώρα τελευταία και πρέπει να είναι θέμα των πληκτρολογίων της Google μετά την τελευταία αναβάθμιση απ' το play store. Μου το έχουν πει και άλλοι.
Είναι εκνευριστικο πράγματι.
 
Το παθαίνω και εγώ τώρα τελευταία και πρέπει να είναι θέμα των πληκτρολογίων της Google μετά την τελευταία αναβάθμιση απ' το play store. Μου το έχουν πει και άλλοι.
Είναι εκνευριστικο πράγματι.
Το παράξενο είναι ότι μου το κάνει μόνο στο HL. Όταν κάνω αναζήτηση στην google ή γράφω οτιδήποτε άλλο είναι όλα ok.
 
Βασίλη εδώ και καιρό εγώ βλέπω αυτό στα emoticons... To κάνει τόσο με τα data όσο και σε WiFi... View attachment 16605
Το ίδιο ακριβώς θέμα έχω και εγώ.. την παραπάνω εικόνα βλέπω όπως και οι @tsakalos και Δημήτρης (@dim63) ..σε google chrome browser.
 
Καλημέρα σε όλους. Το πρόβλημα είναι διττό. Πρώτον, τα εικονάκια έχουν ημερομηνία λήξης επειδή ο πάροχος απαιτεί κάποια χρήματα για να μπορεί να τα χρησιμοποιεί κάποιος μετά από συγκεκριμένο διάστημα. Δεύτερον, οι ρυθμίσεις του καθενός μπορεί να μπλοκάρουν τα εικονάκια για λόγους ασφάλειας. Στην προκειμένη περίπτωση το πρόβλημα είναι το δεύτερο. Εγώ για παράδειγμα βλέπω όλα τα εικονάκια κανονικά και τσέκαρα για την λήξη τους και δεν υπάρχει πρόβλημα. Για την ώρα απενεργοποίησα όλα τα μη εργοστασιακά εικονάκια και θα ψάξω να βρω είτε έναν ασφαλέστερο πάροχο (δύσκολο) είτε έναν άλλον τρόπο που θα τα ενσωματώνει στο φόρουμ χωρίς να υπάρχουν τα παραπάνω προβληματα (δεν ξέρω πως γίνεται :rolleyes:).
 
Αφού τα απενεργοποίησε ο Βασίλης.
Ίσως δεν το διατύπωσα καλά . Εννοώοτι δεν έκανα καμία αλλαγή στις ρυθμίσεις πριν την απενεργοποίηση του Βασίλη όταν δεν έβλεπα όλα τα εικονίδια παρά μόνο την ονομασία τους.
 
Back
Top