Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλημέρα σας.
Προσπαθώ να ανεβάσω μια αγγελια από χθες αλλά δεν τα καταφέρνω.μου βγάζει μήνυμα ότι περιμένω έγκριση και μετά διαγράφεται.
Πρέπει να έχεις πάνω από 200 μηνύματα για να υπάρχει δικαίωμα για αγγελία,για αυτό δεν παίρνει έγκριση! :)
 
Μπορούμε να ανεβάζουμε απ'ευθείας .mp4 αρχείο ;;;
.think.
Δεν το παίρνει με attach files, και στο ανέβασμα Video παίρνει μόνο με URL...
 
Η επιλογή για ανέβασμα απευθείας βίντεο είναι απενεργοποιημένη. Μόνο από url.
Κρίμα!
Ήθελα να σας έδειχνα το πρωτομαγιάτικο κοντοσούβλι μου να σιγογυρνάει και να τστσιρίζει πάνω από τη φωτιά για να ζηλέψετε
.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Μόνο σε εμένα χτυπάνε τα προγραμματα προστασίας όταν ανεβάζετε φωτογραφιες στο https://postimages.org/ ;

Και εγώ το έχω παρατηρησει αλλά με ενα κλικ φεύγει το πλαίσιο. Δεν το έψαξα να σου πω την αλήθεια αν και το μνμ παραπέμπει ότι είναι θέμα ασφάλειας του postimage. Θα το κοιτάξουμε και επανέλθουμε αν χρειαστεί.
 
Μία ερώτηση μόλις ανέβασα μια αγγελία και δεν την βρίσκω υπάρχει κάποιο πρόβλημα τεχνικό;
Κώστα αμα διαβάσεις τους όρους για τις αγγελίες θα δεις πως απαιτεί να έχεις συμπληρώσει 200 μηνυματα για να έχεις δικαίωμα για αγγελία!
 
Δηλαδή αν έχεις κάποιο δικό σου βίντεο και θέλεις να το ανεβάσεις θα πρέπει πρώτα να το ανεβάσεις σε ένα σάιτ τύπου YouTube, Vimeo κλπ και μετά να πάρεις τον σύνδεσμο και να τον βάλεις εδώ.

Βασιλη καλησπερα........
Εχω ενα αρχειο exel για να αποθηκευω ολα μου τα σεταπ ξεχωρηστα για καθε πυριτηδα....
Πως μπορω να το ανεβασω στο site ωστε να το παρει οποιος το θελει...??
 

Attachments

  • Screenshot_20200605-154304_Excel.jpg
    Screenshot_20200605-154304_Excel.jpg
    129,9 KB · Προβολές: 41
Βασιλη καλησπερα........
Εχω ενα αρχειο exel για να αποθηκευω ολα μου τα σεταπ ξεχωρηστα για καθε πυριτηδα....
Πως μπορω να το ανεβασω στο site ωστε να το παρει οποιος το θελει...??
Καλησπέρα Μιχάλη. Το μετατρέπεις σε .zip αρχείο και το κάνεις drag and drop μέσα στο παράθυρο του μηνύματος. Το αρχείο πρέπει να έχει μέγιστο μέγεθος 5000ΚΒ δηλαδή κάτι λιγότερο από 5ΜΒ. Αν δεν μπορέσεις να τα καταφέρεις μου το στέλνεις με email και το φτιάχνω εγώ.
 
Καλησπέρα Μιχάλη. Το μετατρέπεις σε .zip αρχείο και το κάνεις drag and drop μέσα στο παράθυρο του μηνύματος. Το αρχείο πρέπει να έχει μέγιστο μέγεθος 5000ΚΒ δηλαδή κάτι λιγότερο από 5ΜΒ. Αν δεν μπορέσεις να τα καταφέρεις μου το στέλνεις με email και το φτιάχνω εγώ.

Δεν θα τα καταφερω...
Στηλε μου το e-mail σου με ΠΜ
 
Βασιλη καλησπερα........
Εχω ενα αρχειο exel για να αποθηκευω ολα μου τα σεταπ ξεχωρηστα για καθε πυριτηδα....
Πως μπορω να το ανεβασω στο site ωστε να το παρει οποιος το θελει...??


ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΙΚ!!!! Ωραια ''κινηση'' αυτη Φιλε!!!!.shake hands..love.

Κινηση....ΡΟΥΑ ΜΑΤ με τα ολα της!!!!.shake hands.
 
Back
Top