Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Κοιταξτε τι εννοω 1)απο υπολογιστη 2) απο κινητο τους αριθμους 5509,5510.....λειπουν,παλια υπηρχαν και σε κινητο.Και απο το κινητο του γιου μου,,το ιδιο ειναι......σας ζαλισα.
Νομίζω ειναι θέμα ανάλυσης του κινητού σου, γυρνά το παράλληλα να μεγαλώσει ο χώρος προβολής.
 
Κοιταξτε τι εννοω 1)απο υπολογιστη 2) απο κινητο τους αριθμους 5509,5510.....λειπουν,παλια υπηρχαν και σε κινητο.Και απο το κινητο του γιου μου,,το ιδιο ειναι......σας ζαλισα.
Το ίδιο θέμα έχω και εγώ φίλε
 
Νομίζω ειναι θέμα ανάλυσης του κινητού σου, γυρνά το παράλληλα να μεγαλώσει ο χώρος προβολής.
Οντως με αυτοματη περιστροφη και γυρισμα εμφανιζονται οι αριθμοι.Παντως σε κανενα κινητο που δοκιμασα(sony z5,sony xz premium,samsung j5) δε φαινονται οταν ειναι καθετα,ενω παλιοτερα φαινονταν.Δε θελω να γινομαι πιεστικος,απλα θελω να βοηθησω σε κατι που διαπιστωσα.
 
Κοιταξτε τι εννοω 1)απο υπολογιστη 2) απο κινητο τους αριθμους 5509,5510.....λειπουν,παλια υπηρχαν και σε κινητο.Και απο το κινητο του γιου μου,,το ιδιο ειναι......σας ζαλισα.
Απλά δεν χωράει στην οθόνη σου. Γύρισε στο πλάι το κινητό και θα τις δεις τις σελίδες. Μήπως άλλαξες κινητό; Γιατί και πριν έτσι το θυμάμαι αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Εμενα στο ένα κινητό φαίνονται και στο άλλο όχι και πρέπει να το γυρίσω στο πλάι για να φανούν. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι δεν τις χρησιμοποιώ αυτές τις σελίδες. Απλά πατάω νέες δημοσιεύσεις και μόλις πατήσω στο θέμα που θέλω με πάει στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα.
 
Καληγμερα. Εχω μια .think. απορια...γιατι μονο 5 φωτο μπορουμε να ανεβασουμε στις αγγελιες?
Μπορεί να αλλάξει αυτό το όριο. Απλά ο τρόπος που λειτουργεί το ανέβασμα των φωτογραφιών απαιτεί μια προστασία. Είναι καλύτερο να σπάσεις σε δυο ή περισσότερα ποστς αυτό που θες να ανεβάσεις.
 
Δεν γνωρίζω κατα πόσο μπορεί να γίνει... αλλα μπορούμε με καποιο τρόπο να μας ειδοποιεί το κινητό όταν υπάρχει ενα μηνυμα ή μια απάντηση σε κάποιο τόπικ; Πχ να βγάζει εικονίδιο με ήχο ειδοποίησης το τηλεφωνο οταν υπάρξει ενα μήνυμα στο " φυσίγγια για τσίχλες".
 
Δεν γνωρίζω κατα πόσο μπορεί να γίνει... αλλα μπορούμε με καποιο τρόπο να μας ειδοποιεί το κινητό όταν υπάρχει ενα μηνυμα ή μια απάντηση σε κάποιο τόπικ; Πχ να βγάζει εικονίδιο με ήχο ειδοποίησης το τηλεφωνο οταν υπάρξει ενα μήνυμα στο " φυσίγγια για τσίχλες".
εάν ενεργοποιήσεις τα email για ενημερώσεις στα θέματα που παρακολουθείς θα σου έρχεται η ειδοποίηση μέσω email, εφόσον το λογαριασμο email έχεις συνδεδεμένο με το κινητό
 
Ρε παιδιά δεν ξέρω αν ρωτάω στο σωστό μέρος αλλά....

Πώς ανεβάζουμε βίντεο απ το κινητό μας απ την προσωπική μας συλογη;
Ανέβασμα πρώτα του βίντεο σε ένα host, vimeo, youtube, dailymotion και μετά εδώ copy paste το λινκ
 
Ρε παιδιά δεν ξέρω αν ρωτάω στο σωστό μέρος αλλά....

Πώς ανεβάζουμε βίντεο απ το κινητό μας απ την προσωπική μας συλογη;
Από την προσωπική σου συλλογή απευθείας στο φόρουμ ανεβάζεις μόνο φωτογραφίες. Βίντεο μόνο μιας ιστοσελίδας όπως σου έγραψε ο Βασιλης παραπάνω.
 
Ανέβασμα πρώτα του βίντεο σε ένα host, vimeo, youtube, dailymotion και μετά εδώ copy paste το λινκ
Μόνο το γιουτιουμπ γνωρίζω.
Τα άλλα δεν ξέρω ούτε τι είναι.

Χαχαχα!
Ευχαριστώ πάντως.

Τράβηξα πριν λίγο βιντεακια κάτι πέρδικες και ψάχνω να δω πως θα τα ανεβάσω.
 
Μενουμε σπιτι .yel. .sarcastic. .sarcastic.
Όχι φίλος!!! Άθληση και sms νούμερο 6 στέλνω στον Κυριάκο και μου δίνει άδεια.

Στο βουνό δεν μπορείς να κολλήσεις ούτε να σε κολλήσουν.
Οπότε σέβομαι την καραντίνα και κυρίως το νόημα της και δεν ειμαι φυλακή.
 
Όχι φίλος!!! Άθληση και sms νούμερο 6 στέλνω στον Κυριάκο και μου δίνει άδεια.

Στο βουνό δεν μπορείς να κολλήσεις ούτε να σε κολλήσουν.
Οπότε σέβομαι την καραντίνα και κυρίως το νόημα της και δεν ειμαι φυλακή.
Οποτε αν παμε παρεα στελνουμε το 66 .sarcastic. .sarcastic.
 
Καλημέρα σας.
Προσπαθώ να ανεβάσω μια αγγελια από χθες αλλά δεν τα καταφέρνω.μου βγάζει μήνυμα ότι περιμένω έγκριση και μετά διαγράφεται.
 
Back
Top