Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Οι αγγελίες εγκρίνονται από κάποιους διαχειριστές οποτε δεν ανεβαίνουν αυτόματα..
Το γνώριζα αυτό Βασίλη μου αλλά όσο ήταν στη διαδικασία της έγκρισης την αγγελία την έβλεπα.. σήμερα όμως όχι.. γι αυτό κ ρώτησα..
Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.
 
Αγαπητά μέλη, σε λίγο καιρό πολλές από τις φωτογραφίες που έχουν ανεβεί στο φόρουμ με κυνηγετικό και σκοπευτικο χαρακτήρα θα χρησιμοποιηθούν σε ένα νέο ταξίδι που ετοιμάζουμε. Αν και βάσει όρων χρήσης μπορούμε να τις χρησιμοποιήσουμε θα θέλαμε να δώσουμε την ευκαιρία σε όποιο μέλος δεν θέλει να χρησιμοποιηθούν οι φωτογραφίες που έχει ανεβάσει κατά καιρούς στο φόρουμ να μας ενημερώσουν μέχρι 31 Αυγούστου 2019. Επικοινωνήστε με οποιοδήποτε μέλος της διαχειριστικής ομάδας του HL μέχρι την ημερομηνία αυτή.
 
Μια ερώτηση γιατί πλέων στα προσωπικά μυνήματα δεν μου έρχεται mail όπως παλιά αλλά πρέπει να ξανά μπω στο forum για να τα δω . ευχαριστώ
 
Μια ερώτηση γιατί πλέων στα προσωπικά μυνήματα δεν μου έρχεται mail όπως παλιά αλλά πρέπει να ξανά μπω στο forum για να τα δω . ευχαριστώ
Κώστα καλησπέρα και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Αυτό είναι κάτι που μπορείς να το φτιάξεις από την επεξεργασία επιλογών που βρίσκεις πατώντας πάνω στο username σου. Παρόλα αυτά θα σου πρότεινα να κάνεις ένα logout και μετά πάλι login. Αν και πάλι έχεις πρόβλημα στείλε μου ένα πμ να το φτιάξουμε. Καλή συνέχεια.
 
καλησπέρα πως μπορω να αλάξω το ψευδόνημο?

Δεξια γωνια πανω ειναι το ονομα σου , πατας αριστερο κλικ στο ονομα σου επειτα διαλεγεις το account details , αφου σου ανοιξει καινουργιο παραθυρο θα το βρεις περιπου στην μεση της σελιδας το ονομα σου ...Το σβηνεις ,γραφεις αυτο που θελεις και αφου κανεις scroll down την σελιδα στο τελος αυτης λεει save το πατας και τελειωσες
 
Δεξια γωνια πανω ειναι το ονομα σου , πατας αριστερο κλικ στο ονομα σου επειτα διαλεγεις το account details , αφου σου ανοιξει καινουργιο παραθυρο θα το βρεις περιπου στην μεση της σελιδας το ονομα σου ...Το σβηνεις ,γραφεις αυτο που θελεις και αφου κανεις scroll down την σελιδα στο τελος αυτης λεει save το πατας και τελειωσες
καλημέρα φίλε το έκανα αλλα δεν αλλάζει
 
Δεξια γωνια πανω ειναι το ονομα σου , πατας αριστερο κλικ στο ονομα σου επειτα διαλεγεις το account details , αφου σου ανοιξει καινουργιο παραθυρο θα το βρεις περιπου στην μεση της σελιδας το ονομα σου ...Το σβηνεις ,γραφεις αυτο που θελεις και αφου κανεις scroll down την σελιδα στο τελος αυτης λεει save το πατας και τελειωσες
Αλέξανδρε σε ευχαριστούμε για την βοήθεια αλλά ο συνάδελφος εννοεί ότι θέλει να αλλάξει το username του ενώ αυτό που λες εσύ είναι για το όνομα του. Η αλλαγή του username μπορεί να γίνει μόνο από εμένα ή τον αδερφό μου (Manos).
 
Αλέξανδρε σε ευχαριστούμε για την βοήθεια αλλά ο συνάδελφος εννοεί ότι θέλει να αλλάξει το username του ενώ αυτό που λες εσύ είναι για το όνομα του. Η αλλαγή του username μπορεί να γίνει μόνο από εμένα ή τον αδερφό μου (Manos).

Ναι μετα που ειπε οτι δεν γινεται καταλαβα οτι θα ηθελε το username .Tιποτα Κ. βασιλη Οπου μπορουμε να βοηθησουμε το κανουμε με χαρα :)
 
Πατάω το drop image να ανεβάσω φωτογραφία και με πετάει έξω, μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν μια χαρά, τι παίζει;
 
Πατάω το drop image να ανεβάσω φωτογραφία και με πετάει έξω, μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν μια χαρά, τι παίζει;

Το δοκίμασα σε μένα και δεν έχω θέμα. Δηλαδή πατάς το κουμπί για να επιλέξεις εικόνα και δεν σου βγάζει το φάκελο για να τον βρει;
 
Το δοκίμασα σε μένα και δεν έχω θέμα. Δηλαδή πατάς το κουμπί για να επιλέξεις εικόνα και δεν σου βγάζει το φάκελο για να τον βρει;
Ακριβώς έτσι ναι, δεν μου βγάζει τον φάκελο, βγάζει το κυκλακι αναζητήσεις γυρνάει και με πετάει έξω στην αρχική οθόνη του κινητού
 
Ακριβώς έτσι ναι, δεν μου βγάζει τον φάκελο, βγάζει το κυκλακι αναζητήσεις γυρνάει και με πετάει έξω στην αρχική οθόνη του κινητού
Βίκτορα είσαι οκ τώρα; Δεν έκανα κάτι απλά ρωτάω. Δοκίμασα με έναν λογαριασμό που έχουμε για να ελέγχουμε διάφορες καταστάσεις και ο οποίος είναι σαν ένα απλό μέλος σαν εσένα. Λειτούργησε κανονικά. Για δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση το κινητό σου.
 
Βίκτορα είσαι οκ τώρα; Δεν έκανα κάτι απλά ρωτάω. Δοκίμασα με έναν λογαριασμό που έχουμε για να ελέγχουμε διάφορες καταστάσεις και ο οποίος είναι σαν ένα απλό μέλος σαν εσένα. Λειτούργησε κανονικά. Για δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση το κινητό σου.
Μπα τα ίδια έχω :mad:
 
Back
Top