Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλησπέρα, προς τους διαχειριστές, έχω γράψει κάτι στην τελευταία αγγελία μου παρακαλώ να διετευθει
 
Γιατι το θεμα "Διάφορα θέματα" ειναι κλειδωμένο;

Το θέμα, όπως έχει γραφτεί στο πρώτο μήνυμα, είναι για να μεταφέρουμε μηνύματα που δεν μπορούμε να τα έχουμε σε κάποιο άλλο θέμα. Αν δεν βρίσκεις νήμα για να γράψεις κάτι που θες μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα. Εννοείται σχετικό με το κυνήγι.
 
Γιατι το θεμα "Διάφορα θέματα" ειναι κλειδωμένο;
Δες το πρώτο μήνυμα σε εκείνο το θέμα Χρήστο. Δεν υπήρχε νόημα να είναι ανοιχτό έτσι και αλλιώς. Οποτε αφού πλέον έχουμε μεταφέρει εκεί πολλά μηνύματα που μαλώνουν μέλη μεταξύ τους και για να μην βρουν πάτημα κάποιοι να συνεχίσουν ή να ξεκινήσουν βαβούρα το κλειδωσαμε και θα μείνει κλειδωμενο. Αν θες να συζητήσουμε κάτι άλλο είμαι στη διάθεση σου όσο μπορώ.
 
...Αν δεν βρίσκεις νήμα για να γράψεις κάτι που θες μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα...
Το εκανα εχθές και μου το διαγράψετε μετα απο λιγα δευτερόλεπτα της δημιουργίας του. Μηπως να μου επαναφέρετε το ποστ που διαγράψετε εστω στην "Κυνηγετική Γωνιά";

Εννοείται σχετικό με το κυνήγι.
Μα βλεπω στην υποενότητα Τα πάντα όλα... οτι το 90% των threads που υπαρχουν, οπως ειναι λογικό ειναι παντελώς ασχετα απο το κυνηγι (καλα κανουν και υπαρχουν). Δηλαδη με τη λογική σου αυτη, θα επρεπε να διαγραφούν ή να κλειδωςουν κι αυτα;


Δες το πρώτο μήνυμα σε εκείνο το θέμα Χρήστο. Δεν υπήρχε νόημα να είναι ανοιχτό έτσι και αλλιώς. Οποτε αφού πλέον έχουμε μεταφέρει εκεί πολλά μηνύματα που μαλώνουν μέλη μεταξύ τους και για να μην βρουν πάτημα κάποιοι να συνεχίσουν ή να ξεκινήσουν βαβούρα το κλειδωσαμε και θα μείνει κλειδωμενο. Αν θες να συζητήσουμε κάτι άλλο είμαι στη διάθεση σου όσο μπορώ.
Με κάλυψες. Απορώ αν μπαναριστηκαν ομως αυτοι που έγραψαν ανάρμοστα ποστς...

Τελος παντων. Οπως εχω ξαναπεί, εσεις εχετε και το καρπούζι και το μαχαίρι κι εσεις αποφασίζετε για την πορεία του φορουμ. Τωρα αν το κάνετε λαθος ή σωστα, εχουμε το δικαιωμα να το κρίνουμε, ασχετα αν μας απαγορεύεται να το γράψουμε στο φορουμ...
Καλη συνεχεια :)
 
Το εκανα εχθές και μου το διαγράψετε μετα απο λιγα δευτερόλεπτα της δημιουργίας του. Μηπως να μου επαναφέρετε το ποστ που διαγράψετε εστω στην "Κυνηγετική Γωνιά";


Μα βλεπω στην υποενότητα Τα πάντα όλα... οτι το 90% των threads που υπαρχουν, οπως ειναι λογικό ειναι παντελώς ασχετα απο το κυνηγι (καλα κανουν και υπαρχουν). Δηλαδη με τη λογική σου αυτη, θα επρεπε να διαγραφούν ή να κλειδωςουν κι αυτα;



Με κάλυψες. Απορώ αν μπαναριστηκαν ομως αυτοι που έγραψαν ανάρμοστα ποστς...

Τελος παντων. Οπως εχω ξαναπεί, εσεις εχετε και το καρπούζι και το μαχαίρι κι εσεις αποφασίζετε για την πορεία του φορουμ. Τωρα αν το κάνετε λαθος ή σωστα, εχουμε το δικαιωμα να το κρίνουμε, ασχετα αν μας απαγορεύεται να το γράψουμε στο φορουμ...
Καλη συνεχεια :)
Όταν αυτά που γραφει ένα μέλος δημιουργούν εντάσεις τότε κάτι πρέπει να κάνουμε. Αν έχεις να γράψεις κάτι που δεν είναι αντίθετο στους κανόνες του φόρουμ δεν υπάρχει περίπτωση να σου διαγράψουμε κάτι. Καλή συνέχεια και σε σένα :)
 
Back
Top