Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Γιώργο το έψαξα αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι. Δοκίμασε τα γνωστά, επανεκκίνηση συσκευής, αλλαγή browser, καθαρισμό cookies! Αν δεν δουλέψει θα επικοινωνήσω με Xenforo in America!
Καλώς ευχαριστώ, αν δουλευει σε εσάς, κάτι γίνεται λογικά με αυτά που ανέφερες. Μου κάνει εντύπωση που δεν δουλεύει ούτε από τηλέφωνο ούτε από pc.
 
Γιώργο, δοκίμασε με κλικ το παρακάτω link ή επικόλλησέ το στη γραμμή διεύθυνσης μιας νέας καρτέλας να δεις αν θα σε πάει στο τελευταίο μήνυμα του Βασίλη.
Μπορεί να είναι καμία ρύθμιση του BBCode που σου κόβει τους υπερσυνδέσμους στις παραθέσεις.
https://www.hunterslife.gr/forums/goto/post?id=389349#post-389349
 
Γιώργο, δοκίμασε με κλικ το παρακάτω link ή επικόλλησέ το στη γραμμή διεύθυνσης μιας νέας καρτέλας να δεις αν θα σε πάει στο τελευταίο μήνυμα του Βασίλη.
Μπορεί να είναι καμία ρύθμιση του BBCode που σου κόβει τους υπερσυνδέσμους στις παραθέσεις.
https://www.hunterslife.gr/forums/goto/post?id=389349#post-389349
Εσένα δουλεύει το βελάκι; Σε πάει στο πρωτότυπο μήνυμα;
 
Καλώς ευχαριστώ, αν δουλευει σε εσάς, κάτι γίνεται λογικά με αυτά που ανέφερες. Μου κάνει εντύπωση που δεν δουλεύει ούτε από τηλέφωνο ούτε από pc.

Εσένα δουλεύει το βελάκι; Σε πάει στο πρωτότυπο μήνυμα;
Λοιπόν κι εγώ παρατήρησα από καιρό ότι δεν μου δουλεύει αυτό το βελάκι, στο PC, αλλά ανακάλυψα το εξής περίεργο: Δεν δουλεύει, όταν το πρωτότυπο μήνυμα είναι στην ίδια σελίδα!!! Τότε δεν γίνεται τίποτα, είναι σαν να μην το πατάς ... Όταν όμως το μήνυμα είναι σε προηγούμενη σελίδα δουλεύει κανονικά και με πάει στο συγκεκριμένο μήνυμα. Γι' αυτό δεν είχα δώσει σημασία.
Το άλλο παράξενο όμως είναι, ότι στο κινητό μου δουλεύει κανονικά και με πάει στο πρωτότυπο μήνυμα, είτε είναι στην ίδια σελίδα, είτε σε κάποια προηγούμενη !!!!:eek: :D
 
Αντιμετωπίζουμε ένα τεχνικό θέμα σήμερα και κάποια μηνύματα έχουν χαθεί. Ψάχνουμε το θέμα και πιστεύουμε ότι θα λυθεί άμεσα. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Εχθές το site μεταφέρθηκε σε νέο, πολύ ισχυρό, τελευταίας τεχνολογίας server, που θα δώσει στις εφαρμογές μας εμφανώς καλύτερες επιδόσεις! Τα μηνύματα που χάθηκαν ποσταρίστηκαν κατά τη μεταφορά.
 
Καλημέρα Βασίλη, ωραίο φαίνεται, αλλά απ'ότι βλέπω χάθηκαν 2 αρκετά βολικά πραγματάκια ... Το κουμπί "Νέες δημοσιεύσεις" και το κουμπί "TOP" στο κάτω μέρος της σελίδας, που σε πήγαιναν αμέσως στα νέα αδιάβαστα θέματα, και στην κορυφή της σελίδας αντίστοιχα. Ενώ τώρα πρέπει να κάνεις κύλιση, να πας στην κορυφή, και να επιλέξεις New posts ...
 
Καλημέρα Βασίλη, ωραίο φαίνεται, αλλά απ'ότι βλέπω χάθηκαν 2 αρκετά βολικά πραγματάκια ... Το κουμπί "Νέες δημοσιεύσεις" και το κουμπί "TOP" στο κάτω μέρος της σελίδας, που σε πήγαιναν αμέσως στα νέα αδιάβαστα θέματα, και στην κορυφή της σελίδας αντίστοιχα. Ενώ τώρα πρέπει να κάνεις κύλιση, να πας στην κορυφή, και να επιλέξεις New posts ...
Πάτα τον κεραυνό Στέλιο....
 
Back
Top