Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλημερα. Εδω και καιρό έχω χασει τις φατσουλες οταν γραφω μηνυμα σε τοπικ. Δεν φαινονται πουθενα. Εχω κανει κάποια λαθος κίνηση; Στο φορουμ μπαίνω απο κινητο android 7
Δεν ξέρω από αυτά, θα σου πουν οι διαχειριστές, εγώ πάντως έχω android 6 και μου δουλεύουν κανονικά !!!
;):):cool:fgr2.hunter..cofee.ffff
 
Καλημερα. Εδω και καιρό έχω χασει τις φατσουλες οταν γραφω μηνυμα σε τοπικ. Δεν φαινονται πουθενα. Εχω κανει κάποια λαθος κίνηση; Στο φορουμ μπαίνω απο κινητο android 7

Φίλε εγώ με android 8, μεσω chrome, τα βλέπω όπως ακριβώς και στο pc.
Πατάς τη φάτσα δίπλα στο εικονίδιο που πατάς για τις φωτογραφίες και σου τα εμφανίζει.

49736822_137789620479125_1856648357003395072_n.png
 
Καλημερα. Εδω και καιρό έχω χασει τις φατσουλες οταν γραφω μηνυμα σε τοπικ. Δεν φαινονται πουθενα. Εχω κανει κάποια λαθος κίνηση; Στο φορουμ μπαίνω απο κινητο android 7
Έτσι όπως μου το λες καταλαβαίνω ότι είναι θέμα των ρυθμίσεων του κινητού σου. Για δοκίμασε να μπεις από άλλον browser στο κινητό.
 
Last edited:
Καλησπέρα. Υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρω μήνυμα που δημοσίευσα και διέγραψα κατά λάθος;
Όταν λες ότι το διέγραψες εννοείς χρησιμοποιώντας το κουμπί delete ή ότι διέγραψες το κείμενο? Αν πάτησες το κουμπί delete θα το φτιάξουμε αλλιώς δεν μπορεί να γίνει κάτι.
 
Όταν λες ότι το διέγραψες εννοείς χρησιμοποιώντας το κουμπί delete ή ότι διέγραψες το κείμενο? Αν πάτησες το κουμπί delete θα το φτιάξουμε αλλιώς δεν μπορεί να γίνει κάτι.
Βασίλη πάτησα το delete κατά λάθος. Ευχαριστώ.
 
Έχω γράψει 3 φορές μια αγγελία η οποία δεν εμφανίζεται.
Τι μπορεί να συμβαίνει; Τι κάνω λάθος;
Μια βοήθεια παρακαλώ...
 
Μπαίνω από το κινητό και δεν μου εμφανίζει τις φωτογραφίες από το postimage. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;
 
Back
Top