Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Αυτός ο λεβέντης ο Δημητράκης που μας έχει πρηξει τα σκώτια κάθε τρεις κ λιγο δεν γίνεται να μπλοκαριστεί μια και καλή ???
Ανοίγει ξανά λογαριασμό???
Γίνεται ναι. Όταν θα τον μπαγλαρώσουν αλλά το ελληνικό δημόσιο αργεί….
 
Αγαπητα μέλη θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ολοκληρωθεί η μεταβίβαση του φόρουμ στον νέο ιδιοκτήτη. Θα παραμείνω στην διαχείριση του φόρουμ μέχρι τέλος έτους για να βοηθήσω σε ότι τεχνικό κομμάτι χρειαστεί και έπειτα θα γίνω απλό μέλος. Φυσικά η βοήθεια μου θα δίδεται στο φόρουμ με όποιον τρόπο μπορώ για όσο διάστημα είμαι μέλος του. Να πω ένα ευχαριστώ για την συμμετοχή σας και την εμπιστοσύνη που θεωρώ ότι δείξατε κάποιοι στο πρόσωπο μου αυτά τα χρόνια. Πάμε να στηρίξουμε τον νέο ιδιοκτήτη με όποιον τρόπο μπορούμε. Θα χρειαστεί υπομονή και σύνεση θεωρώ. Καλή συνέχεια με υγεία σε όλους.
 
Αγαπητα μέλη θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ολοκληρωθεί η μεταβίβαση του φόρουμ στον νέο ιδιοκτήτη. Θα παραμείνω στην διαχείριση του φόρουμ μέχρι τέλος έτους για να βοηθήσω σε ότι τεχνικό κομμάτι χρειαστεί και έπειτα θα γίνω απλό μέλος. Φυσικά η βοήθεια μου θα δίδεται στο φόρουμ με όποιον τρόπο μπορώ για όσο διάστημα είμαι μέλος του. Να πω ένα ευχαριστώ για την συμμετοχή σας και την εμπιστοσύνη που θεωρώ ότι δείξατε κάποιοι στο πρόσωπο μου αυτά τα χρόνια. Πάμε να στηρίξουμε τον νέο ιδιοκτήτη με όποιον τρόπο μπορούμε. Θα χρειαστεί υπομονή και σύνεση θεωρώ. Καλή συνέχεια με υγεία σε όλους.
Κι ε λα πατρόν❓
 
Να πω ένα ευχαριστώ για την συμμετοχή σας και την εμπιστοσύνη που θεωρώ ότι δείξατε κάποιοι στο πρόσωπο μου αυτά τα χρόνια.
.shake hands.
Πάμε να στηρίξουμε τον νέο ιδιοκτήτη
Πιστεύω ότι όταν είναι έτοιμος...να μάς μιλήσει να τον γνωρίσουμε και εμείς.....
:)
Και πολλές κοψιδομπυροσυναντήσεις ...
 
Κι ε λεα πατρόν❓
Αν δεν απατώμαι, έχει ήδη εμφανιστεί εμμέσως πλην σαφώς, με αλλαγή ονόματος και ιδιότητας:cool:
Όποτε αισθανθεί ότι θέλει, θα ήταν καλό να μας συστηθεί για να τον γνωρίσουμε καλύτερα.
 
Αγαπητα μέλη θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ολοκληρωθεί η μεταβίβαση του φόρουμ στον νέο ιδιοκτήτη. Θα παραμείνω στην διαχείριση του φόρουμ μέχρι τέλος έτους για να βοηθήσω σε ότι τεχνικό κομμάτι χρειαστεί και έπειτα θα γίνω απλό μέλος. Φυσικά η βοήθεια μου θα δίδεται στο φόρουμ με όποιον τρόπο μπορώ για όσο διάστημα είμαι μέλος του. Να πω ένα ευχαριστώ για την συμμετοχή σας και την εμπιστοσύνη που θεωρώ ότι δείξατε κάποιοι στο πρόσωπο μου αυτά τα χρόνια. Πάμε να στηρίξουμε τον νέο ιδιοκτήτη με όποιον τρόπο μπορούμε. Θα χρειαστεί υπομονή και σύνεση θεωρώ. Καλή συνέχεια με υγεία σε όλους.
Μισό να βάλω κουστουμι για να δώσω επισημότητα και έρχομαι! .big smile.
Οι υπηκόοι απαιτούν επίσημη τελετή παράδοσης/παραλαβής με εορταστικό χαρακτήρα (μπύρες, κοντοσούβλια, προβατίνες κλπ κλπ) .big smile.
 
Όπως θα έχετε καταλάβει ήδη κάποιοι, εδώ και λίγο καιρό έχω αναλάβει τα ηνία του HuntersLife.
Από πλευράς κανόνων λειτουργίας δεν αλλάζει κάτι!
Ισχύει ότι ίσχυε!
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι πιο συγκεκριμένο, μπορείτε να ρωτήσετε είτε δημόσια είτε με προσωπικό μήνυμα.
Επίσης, ότι ιδέα έχετε μπορούμε να την συζητήσουμε και να δούμε αν μπορεί να υλοποιηθεί!
 
Back
Top