Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

George Ant. Εύχομαι τα καλύτερα στην απόφαση σου αναλάβεις το forum...
Αν θέλεις χωρίς να είναι υποχρεωτικό...λίγα λόγια για σένα να σε γνωρίσουμε καλύτερα...
Επίσης γιατί αποφάσισες να αναλάβεις το forum και τις βλέψεις και προθέσεις που έχεις για αυτό...
 
Όπως θα έχετε καταλάβει ήδη κάποιοι, εδώ και λίγο καιρό έχω αναλάβει τα ηνία του HuntersLife.
Από πλευράς κανόνων λειτουργίας δεν αλλάζει κάτι!
Ισχύει ότι ίσχυε!
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι πιο συγκεκριμένο, μπορείτε να ρωτήσετε είτε δημόσια είτε με προσωπικό μήνυμα.
Επίσης, ότι ιδέα έχετε μπορούμε να την συζητήσουμε και να δούμε αν μπορεί να υλοποιηθεί!
Καλή δύναμη και καλή επιτυχία!
Μπορείς να μας αναφέρεις ποια μέλη θα αποτελέσουν τη διαχειριστική ομάδα και από πότε θα ισχύει αποκλειστικά αυτή;
Ευχαριστώ
 
Καλή δύναμη και καλή επιτυχία!
Μπορείς να μας αναφέρεις ποια μέλη θα αποτελέσουν τη διαχειριστική ομάδα και από πότε θα ισχύει αποκλειστικά αυτή;
Ευχαριστώ
Η διαχειριστική ομάδα είναι δυναμική. Οπότε δεν υπάρχουν μόνιμα μέλη.
Αυτό συμβαίνει γιατί δεν έχουν όλοι πάντα τον ίδιο χρόνο να αφιερώσουν στο forum.
 
Προσπάθησα να ανεβάσω μία αγγελία για πώληση τριών όπλων με αναφορά στο link του car.gr για περισσότερες λεπτομέρειες.
Η ανάρτηση δεν έγινε αποδεκτή.
Τι κάνω λάθος;
 
Προσπάθησα να ανεβάσω μία αγγελία για πώληση τριών όπλων με αναφορά στο link του car.gr για περισσότερες λεπτομέρειες.
Η ανάρτηση δεν έγινε αποδεκτή.
Τι κάνω λάθος;
Δεν απορρίφθηκε, σου έχω στείλει μήνυμα.
Δες το και απάντησε μου
 
Κάνε μια επανεκκίνηση.Μηπως είναι "μεγάλες" οι φωτό και δεν τις υποστηρίζει το σύστημα.Αποθηκευσε μια απ'το google και προσπάθησε μ'αυτή...
Από το goggle την κατέβασα....πατάω επιλογή αρχείου και ανοίγει τίποτα....
 
Back
Top