Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Το ξαναέφτιαξα το θέμα. Δεν θα έπρεπε? Θα επαναφέρεις τα θέματα που χάθηκαν?
Όχι δεν μπορώ να επαναφέρω τα θέματα που χάθηκαν, δυστυχώς. Υπομονή και σε 2 μέρες ότι υπάρχει στο φόρουμ αυτό θα είναι που θα συνεχίσει να υπάρχει. Τα πάντα εξαρτώνται από την ταχύτητα μεταφοράς και το πώς τρέχει η διαδικασία. Δεν είναι στο χέρι μου να κάνω κάτι άλλο παρά μόνο το κλείσιμο του φόρουμ που έκανα χθες βράδυ.
 
Όχι δεν μπορώ να επαναφέρω τα θέματα που χάθηκαν, δυστυχώς. Υπομονή και σε 2 μέρες ότι υπάρχει στο φόρουμ αυτό θα είναι που θα συνεχίσει να υπάρχει. Τα πάντα εξαρτώνται από την ταχύτητα μεταφοράς και το πώς τρέχει η διαδικασία. Δεν είναι στο χέρι μου να κάνω κάτι άλλο παρά μόνο το κλείσιμο του φόρουμ που έκανα χθες βράδυ.
ισως θα ηταν καλύτερα να είχαν κλειδωσει όλοι οι λογαριασμοί μεχρι να γίνει η μεταφορά.
είδα αυτό
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γενικές-Ανακοινώσεις.878/post-708653

κατα πάσα πιθανότητα το έχουν δει πολλοί λίγοι και ακόμα λιγότεροι το θυμούνται. το λεξικό δεν το πιάνει?
 
Όχι δεν μπορώ να επαναφέρω τα θέματα που χάθηκαν, δυστυχώς. Υπομονή και σε 2 μέρες ότι υπάρχει στο φόρουμ αυτό θα είναι που θα συνεχίσει να υπάρχει. Τα πάντα εξαρτώνται από την ταχύτητα μεταφοράς και το πώς τρέχει η διαδικασία. Δεν είναι στο χέρι μου να κάνω κάτι άλλο παρά μόνο το κλείσιμο του φόρουμ που έκανα χθες βράδυ.
Εντάξει δεν πειράζει.
 
Παρουσιάζομαι στην πρωινή αναφορά για τον ίδιο λόγο:)
20 μέρες Φ κ 10 επειδή δε φοράς γάντια ‼️(αφού είχα περάσει τον μήνα μέσα ...είχα αρπάξει άλλες 20‼️τφεκσι η γκόμενα αλεξανδρουπολη-της είχα πει ότι ήμουν φοιτητής ιατρικής)
 
20 μέρες Φ κ 10 επειδή δε φοράς γάντια ‼️(αφού είχα περάσει τον μήνα μέσα ...είχα αρπάξει άλλες 20‼️τφεκσι η γκόμενα αλεξανδρουπολη-της είχα πει ότι ήμουν φοιτητής ιατρικής)
Άμα ήθελε ιατρό ντε και καλά,καλύτερα που έφυγε, τι να τις κάνεις γυναίκες που g@#€νουν με τίτλους και υλικά αγαθά το θέμα είναι να γουστάρει προσωπικότητα και μόνο και να μην τη νοιάζει τίποτα άλλο. Ούτε τη Σκλεναρίκοβα δεν θα ήθελα αν περίμενε να πάρει αξία από τέτοια πράγματα. Όπως έχει πει και ο Σταρόβας " τι Μ...κιες είναι αυτές, που θες για να γουστάρεις, δε μπα να θέλεις ότι θες, τα αρ#$#@ μου θα πάρεις" χαχαχαχαχα
 
Άμα ήθελε ιατρό ντε και καλά,καλύτερα που έφυγε, τι να τις κάνεις γυναίκες που g@#€νουν με τίτλους και υλικά αγαθά το θέμα είναι να γουστάρει προσωπικότητα και μόνο και να μην τη νοιάζει τίποτα άλλο. Ούτε τη Σκλεναρίκοβα δεν θα ήθελα αν περίμενε να πάρει αξία από τέτοια πράγματα. Όπως έχει πει και ο Σταρόβας " τι Μ...κιες είναι αυτές, που θες για να γουστάρεις, δε μπα να θέλεις ότι θες, τα αρ#$#@ μου θα πάρεις" χαχαχαχαχα
Είχαν αναφυλαξια οι ντόπιες με τους φαντάρους
 
To button για likes δεν εμφανίζεται σε μένα. Βλέπω μόνο Report και Απάντηση
View attachment 46336
New feature ή κάποιο λάθος στα δικά μου settings;

Φυσικά και σε μένα το ίδιο σε τρεις υπολογιστές
Απορώ βέβαια με τον Κωστάκη που πατάει λάικ πιο πάνω...
Μήπως έμεινε ως προνόμιο μόνο για τους mod ??? .big smile.
 
Ομοίως και σε μένα το ίδιο τo button για likes δεν εμφανίζεται σε μένα. Βλέπω μόνο Report και Απάντηση!

Υποθέτω οτι συμβαίνει με όλους εκτός ίσως από τους διαχειριστές...
Αν δεν ανακαλέσεις για τις ταχύτητες των
380-390 πως ΚΛΑΝΟΥΝ στο κρύο, like δεν ξανα πατάς.....sarcastic..yelling..yelling.
 
Back
Top