Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

να μην χρειάζεται αφού τελειώνουμε την ανάγνωση να κάνουμε κύληση μπρός τα πάνω......
Φτιάξε ένα bookmark με αυτό το link

https://www.hunterslife.gr/forums/whats-new/posts/

και βάλτο στο bookmarks toolbar ....

Εμένα μου την σπάνε οι μπάρες και ανεβαίνω την σελίδα ...

Μπορείς πιο απλά να πατάς και το κουμπί "Home" ... σε ανεβάζει στην αρχή της σελίδας (2 κινήσεις)
 
όταν κάνεις ignore κάποιο μέλος ώστε να μη διαβάζεις τις δημοσιεύσεις του εμφανίζεται το παρακάτω

View attachment 42016
υπάρχει τρόπος να μην το βλέπουμε στα threads ;
Αυτό το βλέπεις μόνο εσυ και όχι δεν υπάρχει τρόπος αυτή τη στιγμή. Ίσως να μπορώ να το φτιάξω βέβαια αν βρω τον χρόνο.
 
Πότε Βασίλη?
Φέτος δεν έχω ξαναβάλει αγγελια την άλλη φορα μου είπες 3 τ χρόνο το 2022 δεν έχω βάλει αγγελι
Είναι 3 νέες το χρόνο, αλλά δεν πρέπει να υπάρχουν και περισσότερες από 3 ήδη ενεργές συνολικά από προηγούμενα.
 
Έγω μόνο χρησιμότητα βρίσκω στο να υπάρχουν πολλές αγγελίες, εξυπηρετείται πολύ κόσμος με αυτές... Καλό για όλους κάνει νομίζω, κ για τον πωλητή κ για τους ενδιαφερόμενους... Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο λόγο να μπαίνει φρένο σε αυτές εκτός κ αν υπάρχει κάποιο θέμα με τη λειτουργία του φόρουμ οπότε εννοείται είναι σεβαστό από όλους...
 
Έγω μόνο χρησιμότητα βρίσκω στο να υπάρχουν πολλές αγγελίες, εξυπηρετείται πολύ κόσμος με αυτές... Καλό για όλους κάνει νομίζω, κ για τον πωλητή κ για τους ενδιαφερόμενους... Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο λόγο να μπαίνει φρένο σε αυτές εκτός κ αν υπάρχει κάποιο θέμα με τη λειτουργία του φόρουμ οπότε εννοείται είναι σεβαστό από όλους...
Ακριβώς όπως το είπες Αρι. Υπάρχει θέμα με την λειτουργία του φορουμ. Όταν είχαμε πάρει αυτή την απόφαση το είχαμε δει από όλες τις απόψεις και καταλήξαμε σε αυτή τελικά.
 
Προσπαθησα να ανεβασω μια αγγελια για τσοκ και ετυχε για 1 2 λεπτα το site να μην ανταποκρινεται με αποτελεσμα να υπαρχουν 2 ιδιες αγγελιες που περιμενουν για εγκριση. Η διαχειριση ας σβησει τη μια. Ευχαριστω.
 
Ερώτηση : Γιατί δεν εγκρίθηκε έστω η μια εκ των δυο αγγελιών που ανέβασα ; Μπορώ να ανεβάσω πάλι την αγγελία μου ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Συνάδελφε την ανέβασες προς έγκριση στις 3 το πρωί. Με το που συνδεθήκαμε και την επεξεργαστήκαμε, την εγκρίναμε.
 
Συνάδελφε την ανέβασες προς έγκριση στις 3 το πρωί. Με το που συνδεθήκαμε και την επεξεργαστήκαμε, την εγκρίναμε.
Με συγχωρείς απλά επειδή έγινε αυτό που ανέφερα πιο πάνω δεν είχα εικόνα του τι έχει συμβεί. Δεν την έβλεπα καθόλου. Όλα καλά :) Ευχαριστώ..!!
 
Καλημέρα έγινε κάτι με το φόρουμ χθες; Είχα ανοίξει ένα καινούριο θέμα το οποίο μάλλον διαγράφηκε. Δεν υπάρχει η χθεσινή δραστηριότητα από ότι βλέπω .

Edit: από ότι διαβασα έγινε μεταφορά σε άλλον server και είχε βγει ανακοίνωση για αυτό. Οπότε μου λύθηκε η απορία.
 
Καλημέρα έγινε κάτι με το φόρουμ χθες; Είχα ανοίξει ένα καινούριο θέμα το οποίο μάλλον διαγράφηκε. Δεν υπάρχει η χθεσινή δραστηριότητα από ότι βλέπω .

Edit: από ότι διαβασα έγινε μεταφορά σε άλλον server και είχε βγει ανακοίνωση για αυτό. Οπότε μου λύθηκε η απορία.
Λίγη υπομονή ακόμα. Το δύσκολο κομμάτι έφυγε. Μένει το λεγόμενο propagation το οποίο θεωρητικά μπορεί να πάρει έως 36 ώρες ακόμα.
 
Back
Top