Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Όνομα
THEO
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια σας , έχω βάλει μια αγγελία , την οποία λόγω ότι έκανα λάθος πρέπει να την δημοσίευσα 2 φορές .Αν μπορούν η υπεύθυνη να βοηθήσουν, ευχαριστώ , καθώς και δεν ξέρω αν όντως οι αγγελίες παρουσιάζονται η τις βλέπω μόνο εγώ.

Last edited:

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια σας , έχω βάλει μια αγγελία , την οποία λόγω ότι έκανα λάθος πρέπει να την δημοσίευσα 2 φορές .Αν μπορούν η υπεύθυνη να βοηθήσουν, ευχαριστώ , καθώς και δεν ξέρω αν όντως οι αγγελίες παρουσιάζονται η τις βλέπω μόνο εγώ.
Καλησπέρα, μόλις ενέκρινα την μία και διέγραψα την άλλη απότε είστε εντάξει. Για οτιδήποτε άλλο είμαστε στην διάθεση σας.

Όνομα
THEO
Καλησπέρα, μόλις ενέκρινα την μία και διέγραψα την άλλη απότε είστε εντάξει. Για οτιδήποτε άλλο είμαστε στην διάθεση σας.
Να είσαι καλά Βασίλη χίλια ευχαριστώ , και συγνώμη για την ταλαιπωρία , και τυχόν αναστάτωση .

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Καλημέρα! Προσπαθώ να επισυνάψω ένα βίντεο από του youtube και μου βγάζει αυτό. Είναι δικό μου λάθος ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα;View attachment 29910
Είναι πρόβλημα του YouTube μαλλον. Δοκίμασε άλλο βίντεο από περιέργεια να σιγουρευτούμε.

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
OK το πρόβλημα λύθηκε. Είχε βγει μια αναβάθμιση την οποία δεν πήρα χαμπάρι γιατί δεν είμαι στον προσωπικό μου υπολογιστή. Ήταν θέμα όλου του φόρουμ τελικά, συγνώμη για την παραπληροφόρηση!