Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Ότι κάτι παίζει με το κινητό είναι σίγουρο. Το θέμα είναι να σε βοηθήσουμε. Ποιο κινητό έχεις; Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία να δω ακριβώς τι σου βγάζει και τι λείπει;
blackview bv6000..μου βγαζει μονο την υποβολη απαντησησ και το attach files
 
Ξέρετε γιατί δεν μπορώ να μπώ από το pc στην σελίδα παρά μόνο με δεδομένα από το κινητό?
Και χθές.
Εκανα reset στο ρούτερ ,αποσυνδέθηκα κλπ αλλά τπτ.
Προσπάθησα κ από montzila? αντί γις chrome κ τπτ.
Εντωμεταξύ μου έχει "ξεβάψει "κ 3-4 άλλα στα αγαπημένα.
Δεν μπορεί να τα φορτώσει λέει.
Car ,καιρός κλπ μια χαρά παίζουν.
 
Ξέρετε γιατί δεν μπορώ να μπώ από το pc στην σελίδα παρά μόνο με δεδομένα από το κινητό?
Και χθές.
Εκανα reset στο ρούτερ ,αποσυνδέθηκα κλπ αλλά τπτ.
Προσπάθησα κ από montzila? αντί γις chrome κ τπτ.
Εντωμεταξύ μου έχει "ξεβάψει "κ 3-4 άλλα στα αγαπημένα.
Δεν μπορεί να τα φορτώσει λέει.
Car ,καιρός κλπ μια χαρά παίζουν.
Έτσι όπως το περιγράφεις κάποιο θέμα έχει το ίντερνετ του σπιτιού σου. Από ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι περίεργο, ούτε έχεις πάρει ip κάποιου μπαναρισμένου μέλους. Δοκίμασε επανεκκινήσεις του υπολογιστή και του ρούτερ και αν δεν γίνει δουλειά δοκίμασε να μπεις από άλλον υπολογιστή.
 
Έτσι όπως το περιγράφεις κάποιο θέμα έχει το ίντερνετ του σπιτιού σου. Από ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι περίεργο, ούτε έχεις πάρει ip κάποιου μπαναρισμένου μέλους. Δοκίμασε επανεκκινήσεις του υπολογιστή και του ρούτερ και αν δεν γίνει δουλειά δοκίμασε να μπεις από άλλον υπολογιστή.
Κάτι τρέχει με το ιντερνετ του γραφειου.Στο σπίτι ολα ok.
Eυχαριστώ.
 
Ξέρετε γιατί δεν μπορώ να μπώ από το pc στην σελίδα παρά μόνο με δεδομένα από το κινητό?
Και χθές.
Εκανα reset στο ρούτερ ,αποσυνδέθηκα κλπ αλλά τπτ.
Προσπάθησα κ από montzila? αντί γις chrome κ τπτ.
Εντωμεταξύ μου έχει "ξεβάψει "κ 3-4 άλλα στα αγαπημένα.
Δεν μπορεί να τα φορτώσει λέει.
Car ,καιρός κλπ μια χαρά παίζουν.
Εγώ το αντίθετο από εσενα!!! Από χθες νωρίς το μεσημέρι μου πετάει μήνυμα ότι δεν μπορεί να φορτωθεί η σελίδα και ότι υπάρχουν θέματα ασφαλείας. Από τις 10 που προσπαθώ μόλις τώρα κατάφερα να μπω κανονικα χωρίς πρόβλημα.
 
Το "ακολούθησε αυτό το μέλος" τι ρόλο βαράει ;
Το λογικό είναι να σου έρχεται μήνυμα όταν ποστάρει αλλά δεν συμβαίνει αυτό.
Οπότε τι ;;;
 
Εγώ το αντίθετο από εσενα!!! Από χθες νωρίς το μεσημέρι μου πετάει μήνυμα ότι δεν μπορεί να φορτωθεί η σελίδα και ότι υπάρχουν θέματα ασφαλείας. Από τις 10 που προσπαθώ μόλις τώρα κατάφερα να μπω κανονικα χωρίς πρόβλημα.
Κάτι τέτοια μου βγάζει κ εμέμα .
Μάλλον απο το αντιβάριους.
Avast.
 
Το "ακολούθησε αυτό το μέλος" τι ρόλο βαράει ;
Το λογικό είναι να σου έρχεται μήνυμα όταν ποστάρει αλλά δεν συμβαίνει αυτό.
Οπότε τι ;;;
Πας πιο εύκολα στο προφίλ του από όπου μπορείς να δεις τα μηνύματα του ή αν έχει βγάλει κάποια "ανακοίνωση" στο προφίλ του.
 
Βασιλη
Οταν η γυναικα μουρμουραει και λεει
Αυτο ετσι αυτο αλλιως
Μπορεις να μην δινεις σημασια οταν σε ακολουθει καποιο μελος
Την γραφεις κανονικα χωρια κινδυνο
Λες απλα
Αγαπη δεν μπορω τωρα να σε ακουσω, μας παρακολουθουν.sarcastic.
 
Εγώ το αντίθετο από εσενα!!! Από χθες νωρίς το μεσημέρι μου πετάει μήνυμα ότι δεν μπορεί να φορτωθεί η σελίδα και ότι υπάρχουν θέματα ασφαλείας. Από τις 10 που προσπαθώ μόλις τώρα κατάφερα να μπω κανονικα χωρίς πρόβλημα.
΄το ιδιο και εγω
 
΄το ιδιο και εγω
Και συνεχιζει και σημερα. Είτε από WiFi είτε από δεδομένα κινητου μπαίνω πάρα πολύ δυσκολα.
Νομίζω πως καταλαβαίνετε ότι τέτοια προβλήματα αφορούν είτε την σύνδεση σας είτε την συσκευή που χρησιμοποιείτε για να μπείτε στο φόρουμ; Στο παρελθόν έχω κάνει αρκετές αλλαγές για να γίνει το φόρουμ πιο ασφαλές σε σχέση με το πως την βλέπει η google. Αν έχετε κάποια προγράμματα που δυσκολεύουν την σύνδεση σας προσπαθήστε να βάλετε εξαίρεση για το φόρουμ. Αν μπορώ να βοηθήσω με κάτι άλλο μου λέτε.
 
Καλημέρα σας, ανεβάσα μια αγγελία αλλά δεν έχει αναρτηθεί; Εστειλα και mail στο Επικοινωνία. Μπορεί κάποιος να με βοηθησει;
 
Back
Top