Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια σας , έχω βάλει μια αγγελία , την οποία λόγω ότι έκανα λάθος πρέπει να την δημοσίευσα 2 φορές .Αν μπορούν η υπεύθυνη να βοηθήσουν, ευχαριστώ , καθώς και δεν ξέρω αν όντως οι αγγελίες παρουσιάζονται η τις βλέπω μόνο εγώ.
 
Last edited:
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια σας , έχω βάλει μια αγγελία , την οποία λόγω ότι έκανα λάθος πρέπει να την δημοσίευσα 2 φορές .Αν μπορούν η υπεύθυνη να βοηθήσουν, ευχαριστώ , καθώς και δεν ξέρω αν όντως οι αγγελίες παρουσιάζονται η τις βλέπω μόνο εγώ.
Καλησπέρα, μόλις ενέκρινα την μία και διέγραψα την άλλη απότε είστε εντάξει. Για οτιδήποτε άλλο είμαστε στην διάθεση σας.
 
Καλησπέρα, μόλις ενέκρινα την μία και διέγραψα την άλλη απότε είστε εντάξει. Για οτιδήποτε άλλο είμαστε στην διάθεση σας.
Να είσαι καλά Βασίλη χίλια ευχαριστώ , και συγνώμη για την ταλαιπωρία , και τυχόν αναστάτωση .
 
Καλημέρα! Προσπαθώ να επισυνάψω ένα βίντεο από του youtube και μου βγάζει αυτό. Είναι δικό μου λάθος ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα;View attachment 29910
Είναι πρόβλημα του YouTube μαλλον. Δοκίμασε άλλο βίντεο από περιέργεια να σιγουρευτούμε.
 
Δεν μου το βγαζει αυτο το εικονακι ..ουτε φωτο..μπορο να ανεβασο μου
Αν μπαίνεις από κινητό το εικονάκι είναι στις τρεις τελείες δεξιά. Επίσης δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση και να μπεις από άλλη συσκευή. Ο λογαριασμός σου δεν έχει κάποιο θέμα.
 
δεν μου βγαζει τα γραματα το κυνητο να γραψο στο πινακακι ξερει κανησ τη ρυθμησι χρειαζεται τωρα ειμαι απο το λαπ τοπ και γραφο
Δοκίμασες επανεκκίνηση του κινητού σου; Έτσι όπως το περιγράφεις κάποιο κόλλημα θα έχει φάει. Όταν πας να γράψεις σε μήνυμα σου βγάζει το παράθυρο με τα γράμματα;
 
εχω δοκιμαση τα παντα τιποτα....δεν μου βγαζει τα γραματα μονο το πινακακη ...ουτε να απαντησο μπορο....κατι παιζει με το κινητο μαλλον
Ότι κάτι παίζει με το κινητό είναι σίγουρο. Το θέμα είναι να σε βοηθήσουμε. Ποιο κινητό έχεις; Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία να δω ακριβώς τι σου βγάζει και τι λείπει;
 
Back
Top