Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Υπάρχει η δυνατότητα να μπει τσατ στο φόρουμ;; Αν γίνεται θα έλεγα ότι είναι καλό να μπει στην σελίδα πάνω από τα θέματα του φόρουμ .
Δηλαδή εκεί που γράφει τώρα : *****Το HuntersLife.gr σας εύχεται Χρόνια Πολλά και καλά Χριστούγεννα!!!!*****
 
Υπάρχει η δυνατότητα να μπει τσατ στο φόρουμ;; Αν γίνεται θα έλεγα ότι είναι καλό να μπει στην σελίδα πάνω από τα θέματα του φόρουμ .
Δηλαδή εκεί που γράφει τώρα : *****Το HuntersLife.gr σας εύχεται Χρόνια Πολλά και καλά Χριστούγεννα!!!!*****
Προς το παρον την αναγκη για chat την καλυπτουν τα προσωπικα μηνύματα που μπορουν να προσθετουν πολλαπλους χρηστες-μελη...
Δεν ειναι φυσικα chat... Αλλα η παρατηρηση σου ειναι στην κορυφη των προτεραιοτητων μας απο την αρχη...
Επειδη η εν λογω πλατφορμα δεν εχει τη δυνατοτητα αυτη και δεν το υποστηριζει, το δουλευουμε...
Οι παρατηρησεις σας μας κανουν καλυτερους...;)
Ευχαριστουμε...
 
Μη με πειτε γερογκρινιαρη, αλλα σημερα βλεπω κολληματα, και πιστευω οτι ειναι λογω των νιφαδων που φαινονται στο site. Αν δεν σας εχει παραπονεθει αλλος, πειτε πως δε το πα καν.

Kubuntu 14.10, Chrome v39
 
Μη με πειτε γερογκρινιαρη, αλλα σημερα βλεπω κολληματα, και πιστευω οτι ειναι λογω των νιφαδων που φαινονται στο site. Αν δεν σας εχει παραπονεθει αλλος, πειτε πως δε το πα καν.

Kubuntu 14.10, Chrome v39
Με το pc δεν έχω κανένα θέμα , με το tamplet παρατήρησα και εγώ μια "αργοπορία" στο γράψιμο.
Τώρα όμως που το λες θα του ρίξουμε μια ματιά ......................γερογκρινιάρη:p
 
Έχει βαρύνει το περιβάλλον, η αλήθεια είναι αυτή. Κάποιοι θα το καταλάβουν, κάποιοι όχι, ανάλογα με τις ταχύτητες που επιτυγχάνουν.
 
Προστέθηκε η λειτουργία History.
Πατώντας το ιστορικό μπορείτε να δείτε τα τελευταία 50 θέματα που επισκεφτήκατε (από εδώ και πέρα), καθώς και νέα σχόλια που έχουν αναρτηθεί στα θέματα αυτά. Το ιστορικό θα παραμένει για 30 ημέρες και στην συνέχεια θα ανανεώνεται.
Καλή διασκέδαση.
 
Επειδή η λειτουργία "Todays Birthdays" εμφανίζει τα γεννέθλια την ίδια ημέρα, προστέθηκε η λειτουργία "Birthdays Calendar".
Μέλη--->"Birthdays Calendar".
Με την λειτουργία αυτή μπορείτε να δείτε πότε έχουν γεννέθλια τα μέλη που σας ενδιαφέρουν, ώστε να κάνετε τον προγραματισμό σας για ένα δώρο, μια επίσκεψη, ευχές κτλ κτλ.
Λειτουργεί κανονικά στα styles Snapshot και Light, το δουλεύουμε για το FutureBlack.
Καλή διασκέδαση.
 
Εγινε αναβάθμιση της κατηγορίας "History" και διορθώθηκαν κάποια μικροπροβλήματα. Τώρα λειτουργεί τέλεια. Είναι το αγαπημένο μου εργαλείο .love.
 
Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλα, αλλά σε ένα tablet με android που έχω, μπαίνω στο forum και δεν δουλεύει κανένα link. Ούτε σε κάποιο topic δεν μπορώ να μπω...
Αντίθετα στο iPad όλα δουλεύουν ρολόι.
 
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!
Με τη βοήθεια του Τζέρυ έκανα την εγγραφή μου στο φόρουμ (από το κινητό μου δεν μου το επέτρεπε και την ανέλαβε ο Γεράσιμος)
Παρατήρησα ότι δεν μου έχει έρθει e-mail επιβεβαίωσης, όπως επίσης δεν με αφήνει να φτιάξω την υπογραφή μου...
Βασίλης
 
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!
Με τη βοήθεια του Τζέρυ έκανα την εγγραφή μου στο φόρουμ (από το κινητό μου δεν μου το επέτρεπε και την ανέλαβε ο Γεράσιμος)
Παρατήρησα ότι δεν μου έχει έρθει e-mail επιβεβαίωσης, όπως επίσης δεν με αφήνει να φτιάξω την υπογραφή μου...
Βασίλης
Βασίλη καλησπέρα και καλώς όρισες στο φόρουμ.
Email επιβεβαίωσης δεν θα έρθει ξανά σε κανέναν.
Απενεργοποιήσαμε το email confirmation και κάναμε ακόμα πιο απλή την διαδικασία εγγραφής.
Δεν σε αφήνει να φτιάξεις την υπογραφή σου;;;;;
Μήπως κάνεις κάτι λάθος;;;;
Θα το κοιτάξουμε και αν συνεχίσει το πρόβλημα τότε θα επικοινωνήσουμε και τηλεφωνικά για να το λύσουμε μαζί.
 
Last edited by a moderator:
Θέλατε chat;;;;
Chat θα έχετε και μάλιστα το καλύτερο:)
Ήδη αγοράστηκε ένα πολύ σύγχρονο και λειτουργικό "εργαλείο" το οποίο θα μας επιτρέπει να ανταλλάσσουμε μηνύματα σε πραγματικό χρόνο με έναν ή με περισσότερους χρήστες.
Αυτή την στιγμή η διαχειριστική ομάδα επεξεργάζεται τις τελικές ρυθμίσεις και σύντομα θα ενσωματωθεί στο φόρουμ .:)
 
Θέλατε chat;;;;
Chat θα έχετε και μάλιστα το καλύτερο:)
Ήδη αγοράστηκε ένα πολύ σύγχρονο και λειτουργικό "εργαλείο" το οποίο θα μας επιτρέπει να ανταλλάσσουμε μηνύματα σε πραγματικό χρόνο με έναν ή με περισσότερους χρήστες.
Αυτή την στιγμή η διαχειριστική ομάδα επεξεργάζεται τις τελικές ρυθμίσεις και σύντομα θα ενσωματωθεί στο φόρουμ .:)

Ωραία. .shake hands. .cool.
 
Θέλατε chat;;;;
Chat θα έχετε και μάλιστα το καλύτερο:)
Ήδη αγοράστηκε ένα πολύ σύγχρονο και λειτουργικό "εργαλείο" το οποίο θα μας επιτρέπει να ανταλλάσσουμε μηνύματα σε πραγματικό χρόνο με έναν ή με περισσότερους χρήστες.
Αυτή την στιγμή η διαχειριστική ομάδα επεξεργάζεται τις τελικές ρυθμίσεις και σύντομα θα ενσωματωθεί στο φόρουμ .:)
.victory..ha ha ha..banana.
 
Στα Recent Posts κάνοντας κλικ πάνω στο θέμα που μας ενδιαφέρει γίνεται να μεταβαίνουμε κατευθείαν στην πιο πρόσφατη σελίδα του θέματος και όχι στην πρώτη σελίδα όπως γίνεται τώρα;
 
Στα Recent Posts κάνοντας κλικ πάνω στο θέμα που μας ενδιαφέρει γίνεται να μεταβαίνουμε κατευθείαν στην πιο πρόσφατη σελίδα του θέματος και όχι στην πρώτη σελίδα όπως γίνεται τώρα;

Έχεις δίκιο, θα προσπαθήσουμε να το αλλάξουμε.
 
Θέλατε chat;;;;
Chat θα έχετε και μάλιστα το καλύτερο:)
Ήδη αγοράστηκε ένα πολύ σύγχρονο και λειτουργικό "εργαλείο" το οποίο θα μας επιτρέπει να ανταλλάσσουμε μηνύματα σε πραγματικό χρόνο με έναν ή με περισσότερους χρήστες.
Αυτή την στιγμή η διαχειριστική ομάδα επεξεργάζεται τις τελικές ρυθμίσεις και σύντομα θα ενσωματωθεί στο φόρουμ .:)

Το Chat του Forum ενεργοποιήθηκε, θα το βρείτε στο Toolbar με την περιγραφή Shoutbox.
Στα δεξιά της κεντρικής σελίδας του forum μπορείτε να δείτε το κουτί "Members in Chat", από το οποίο θα ενημερώνεστε για το ποια μέλη συνομιλούν εκείνη την ώρα.
Μπορείτε να κάνετε κλικ εκεί και να μεταβείτε στο Chat.
Όταν πάτε τον κέρσορα πάνω στην επιλογή Shoutbox θα σας εμφανίσει δύο δυνατότητες, Popup και Full View. Διαλέγετε όποια σας αρέσει.
Με την επιλογή Full View δεν χρειάζεται να παρακολουθείτε συνέχεια την σελίδα για να ενημερωθείτε για νέα μνμ. Αν αφήσετε την σελίδα του Full View ανοιχτή και ανοίξετε μια νέα σελίδα από τον browser σας, θα ενημερώνεστε σε κάθε νέο μήνυμα από τον σελιδοδείκτη (της σελίδας του chat) πάνω από την γραμμή διευθύνσεων. Θα αναβοσβήνει η ένδειξη "New Msg"

Σας υπενθυμίζουμε ότι το Shoutbox δεν παρέχει ιδιωτική επικοινωνία, είναι ορατό σε όλα τα μέλη και ως εκ τούτου δεν μπορεί να αντικαταστήσει τις προσωπικές συζητήσεις. Δεν υπάρχουν private rooms.

Σας προτείνουμε να το δείτε σαν ένα απλό εργαλείο διασκέδασης.

Καλή διασκέδαση. :)
 
Το Chat του Forum ενεργοποιήθηκε, θα το βρείτε στο Toolbar με την περιγραφή Shoutbox.
Στα δεξιά της κεντρικής σελίδας του forum μπορείτε να δείτε το κουτί "Members in Chat", από το οποίο θα ενημερώνεστε για το ποια μέλη συνομιλούν εκείνη την ώρα.
Μπορείτε να κάνετε κλικ εκεί και να μεταβείτε στο Chat.
Όταν πάτε τον κέρσορα πάνω στην επιλογή Shoutbox θα σας εμφανίσει δύο δυνατότητες, Popup και Full View. Διαλέγετε όποια σας αρέσει.
Με την επιλογή Full View δεν χρειάζεται να παρακολουθείτε συνέχεια την σελίδα για να ενημερωθείτε για νέα μνμ. Αν αφήσετε την σελίδα του Full View ανοιχτή και ανοίξετε μια νέα σελίδα από τον browser σας, θα ενημερώνεστε σε κάθε νέο μήνυμα από τον σελιδοδείκτη (της σελίδας του chat) πάνω από την γραμμή διευθύνσεων. Θα αναβοσβήνει η ένδειξη "New Msg"

Σας υπενθυμίζουμε ότι το Shoutbox δεν παρέχει ιδιωτική επικοινωνία, είναι ορατό σε όλα τα μέλη και ως εκ τούτου δεν μπορεί να αντικαταστήσει τις προσωπικές συζητήσεις. Δεν υπάρχουν private rooms.

Σας προτείνουμε να το δείτε σαν ένα απλό εργαλείο διασκέδασης.

Καλή διασκέδαση. :)

Καλορίζικο!!! .victory.
 
Back
Top