Ερωτήσεις - Απαντήσεις

Έχει κανείς ιδέα μια καραμπίνα falconetti τι μέρος του λόγου μπορεί να είναι;
ιταλική καραμπίνα μοιάζει με franchi και verney carron που βγήκαν με το σύστημα της franchi σε αέρια μετά την ελατηρίου 48AL
Δεν ξέρω αν ήταν πραγματικά franchi αλλά ήταν σχεδόν ίδια με κάποια διαφοροποίηση στο εξωτερικό design του όπλου το οποίο θεωρείται ξεπερασμένο και άβολο τώρα πια
όπλο με δύσκολα ανταλλακτικά δυσεύρετα εως άφαντα
βλητικά καλές βολές όπως τα ιταλικά της εποχής 1985 1992 και λίγο μετά
 
ιταλική καραμπίνα μοιάζει με franchi και verney carron που βγήκαν με το σύστημα της franchi σε αέρια μετά την ελατηρίου 48AL
Δεν ξέρω αν ήταν πραγματικά franchi αλλά ήταν σχεδόν ίδια με κάποια διαφοροποίηση στο εξωτερικό design του όπλου το οποίο θεωρείται ξεπερασμένο και άβολο τώρα πια
όπλο με δύσκολα ανταλλακτικά δυσεύρετα εως άφαντα
βλητικά καλές βολές όπως τα ιταλικά της εποχής 1985 1992 και λίγο μετά
Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, μια φωτο της που είχα δει μου έφερνε σε 304 και είπα να ρωτηξω.
 
Ποια καραμπινα θα αγοράζατε κ γτ?
BENELLI Γιατι θελω να ασχολουμαι με το κυνηγι,και οχι με τα οπλα.Δεν σνομπαρω τις αλλες εταιριες,ολες σκοτωνουν αλλα για κυνηγια φερμας τουλαχιστον δεν εχει μεχρι τωρα αντιπαλο δεος
 
παιδιά, σημεα πηγα τα χαρτια στην αστυνομια, για να βγαλω δελτιο κατοχης....
μου ειπαν να παω σε 10-15 μερες.very shoked. επισης μου ειπαν οτι μπορω να κυνηγησω.xm. τι λετε? βεβαια προνοησα, και εβγαλα μια φωτοτυπια το δελτιο κατοχης του προηγουμενου ιδιοκτητη...αλλα δεν σκεφτηκα οτι θα κανανε τοσς μερες για να εβγαζα και μια φωτοτυπια το δελτιο αγορας....τι λετε? μπορω να κυνηγησω? αμα κανουν 15 μερες, τελειωνει και το κυνηγι.buy buy.
 
παιδιά, σημεα πηγα τα χαρτια στην αστυνομια, για να βγαλω δελτιο κατοχης....
μου ειπαν να παω σε 10-15 μερες.very shoked. επισης μου ειπαν οτι μπορω να κυνηγησω.xm. τι λετε? βεβαια προνοησα, και εβγαλα μια φωτοτυπια το δελτιο κατοχης του προηγουμενου ιδιοκτητη...αλλα δεν σκεφτηκα οτι θα κανανε τοσς μερες για να εβγαζα και μια φωτοτυπια το δελτιο αγορας....τι λετε? μπορω να κυνηγησω? αμα κανουν 15 μερες, τελειωνει και το κυνηγι.buy buy.
Ρε φιλε που θ πεεις. Πηγενε αστυνομια να σου δοσουν μια βεβαιωση οτ εχεις καταθεσει ολα τα δικαιολογητικα και αν στην δωσουν οκ. Αλλα μαλλον προφορικα το λενε για ν μην εχουν ευθυνη.
 
Back
Top