Επιστροφή μελών στο φόρουμ

Να αρθεί το Ban ΟΛΩΝ των μπαναρισμένων μελών και να δοθεί η δυνατότητα επανεγγραφής μελών;

  • ΔΙΑΦΩΝΩ

    Votes: 16 30,8%
  • ΣΥΜΦΩΝΩ

    Votes: 36 69,2%

  • Total voters
    52
Status
Not open for further replies.
Καλά έχει κάνει η διαχείριση και έχει κρατήσει ένα επίπεδο όπως και καλά θα κάνει εάν αποφασίσει να δώσει δεύτερη ευκαιρία στους συναδέλφους που παραφερθηκαν .Το θέμα είναι ότι όλοι πρέπει να καταλαβαίνουν ότι ούτε παντογνώστες είναι ούτε αλάνθαστοι ούτε οι μοναδικοί πατριώτες σε αυτή τη χώρα ,και να σέβονται τις διαφορετικές απόψεις των άλλων τις ασπάζονται ή όχι έστω και αν είναι λάθος.Εδω γράφουμε ανταλλάσσοντας πληροφορίες για να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας επάνω στη τρέλα που έχουμε όλοι που λέγεται κυνήγι και όπλα, σκυλιά, ψάρεμα,ιδιογομωση κτλ .Οποίος κάνει το πολύ έξυπνο καλό είναι να κάνει παρέα και να γράφει με ομοίους του .Εάν είναι να σκέφτεται ο κάθε ένας να γράψει κάτι επειδή έχει κάποιους πονηρήδηδες που θα τον προσβάλουν καλύτερα να απομακρύνονται από το φόρουμ γιατί το έχω παρατηρήσει πολλές φορές και σε συναδέλφους που γράφουν συγκεκριμένα για τούρκικα όπλα.
καλημερα...τι εννοεις για τουρκικα οπλα συγκεκριμενα?επειδη εγραψα κατα των τουρκικων προιοντων πριν λιγες μερες,καποιοι ειρωνευτηκαν,στα παταρια μου κιολας,ημουν ξεκαθαρος,αποψη μου ,ειμαι κατα αγορας καθε τι τουρκικο...δεν ειμαι εθνικιστης,νιωθω ελληνας ομως,με θυμα στην κυπρο, πρωτος μου ξαδελφος,οποτε μην μου λετε για τουρκους...και αν δεν αρεσει στην διαχειρηση ας με διαγραψει...
 
καλημερα...τι εννοεις για τουρκικα οπλα συγκεκριμενα?επειδη εγραψα κατα των τουρκικων προιοντων πριν λιγες μερες,καποιοι ειρωνευτηκαν,στα παταρια μου κιολας,ημουν ξεκαθαρος,αποψη μου ,ειμαι κατα αγορας καθε τι τουρκικο...δεν ειμαι εθνικιστης,νιωθω ελληνας ομως,με θυμα στην κυπρο, πρωτος μου ξαδελφος,οποτε μην μου λετε για τουρκους...και αν δεν αρεσει στην διαχειρηση ας με διαγραψει...
Εννοώ φίλε ότι εδώ γράφουμε για όπλα και μόνο γι'αυτό.Ουτε εγώ παιρνω τουρκικό αλλά δεν με ενοχλεί αν αγοράσει κάποιος άλλος διότι ο καθένας έχει τους λόγους του.Και οπως έχω ξαναγράψει επειδή τουρκικό παίρνουν λόγο φθηνιας οποίος ζοριζεται να δώσει κάνα 500€ στον υποψήφιο αγοραστή συνάδελφο να πάρει ιταλικό,τόσο απλά.
 
Ότι και να γίνει θα με βρεί σύμφωνο
Δεν παίρνω ξεκάθαρη θέση για δύο λόγους
Πρώτος: δεν είμαι γραμμένος από όταν ξεκίνησε το φόρουμ και δεν ξέρω τι έχει γίνει παλιότερα
Δεύτερος και κυριότερος είναι ότι δεν μπορώ να γνωρίζω τι έχει ειπωθεί σε προσωπικό επίπεδο μεταξύ της διαχείρισης και του μέλους που διαγράφηκε
Εάν έγινε σύσταση για κάποιο λόγο έστω και άδικο, και αντί να το λύσουν όμορφα και ωραία μεταξύ τους, αυτός που του έγινε η σύσταση έβρισε και πρόσβαλε και δεν ξέρω εγώ τι άλλο τον διαχειριστή γιατί ένιωσε θιγμένος,τι να πώ εγώ κακώς τον διέγραψες κάτσε να σε βρίζει;
Εάν γυρίσουν καλώς να γυρίσουν,μόνο να αφήσουν πίσω τα παλιά και να μην βγάλουν απωθημένα πετώντας σπόντες, και αυτό ισχύει και για τα ενεργά μέλη που μπορεί να είχαν έρθει σε αντιπαράθεση με αυτούς παλιότερα
Ότι γίνει να γίνει για καλό και όχι σε μορφή αντιποίνων και γίνουμε ροντέο εδώ μέσα
Και ξεκαθαρίζω ότι ούτε με τον Βασίλη που είχε την διαχείριση πρίν, ούτε και με τον Γιώργο που την έχει τώρα έχω προσωπικές σχέσεις
Δεν τους ξέρω ούτε από κοντά ούτε από το τηλέφωνο
 
Εννοώ φίλε ότι εδώ γράφουμε για όπλα και μόνο γι'αυτό.Ουτε εγώ παιρνω τουρκικό αλλά δεν με ενοχλεί αν αγοράσει κάποιος άλλος διότι ο καθένας έχει τους λόγους του.Και οπως έχω ξαναγράψει επειδή τουρκικό παίρνουν λόγο φθηνιας οποίος ζοριζεται να δώσει κάνα 500€ στον υποψήφιο αγοραστή συνάδελφο να πάρει ιταλικό,τόσο απλά.
απλα υπαρχουν σε προσφορες πολλα οπλα σε αυτες τις τιμες μεταχειρισμενα αψογα ,οπλα θρυλοι,οχι σκουπιδια αμφιβολου ποιοτητας και μελλοντος...οποτε δεν ειναι θεμα ζορισματος χρηματων φιλε μου...την καλησπερα μου ........
 
Παιδια οι διαχειριστες εχουν και αλλες δουλειες οικογενειες παιδια να συμβουλεβουν και για πιο λογο να κατσουν να ξανα ασχολουντε με προβληματικα ατομα αφου μεγαλα παιδια ειμαστε ο κάθε ένας ας κανονισει την εικονα του
 
καλημερα...τι εννοεις για τουρκικα οπλα συγκεκριμενα?επειδη εγραψα κατα των τουρκικων προιοντων πριν λιγες μερες,καποιοι ειρωνευτηκαν,στα παταρια μου κιολας,ημουν ξεκαθαρος,αποψη μου ,ειμαι κατα αγορας καθε τι τουρκικο...δεν ειμαι εθνικιστης,νιωθω ελληνας ομως,με θυμα στην κυπρο, πρωτος μου ξαδελφος,οποτε μην μου λετε για τουρκους...και αν δεν αρεσει στην διαχειρηση ας με διαγραψει...
Στην Κυπρο καλο ειναι να ψαξεις το ρολο που επαιξαν οι φιλοι μας και συμμαχοι μας(Αγγλοι αμερικανοι...) γιατι αν δεν ηταν αυτοι μπορει να μην ειχε γινει τιποτα ή να μην ειχε αυτην την καταληξη...ομως αγοραζουμε Αμερικανικα οπλα...Αναρωτιεμαι οι Κυπριοι αγοραζουν αγγλικα δικαννα?Ενδιαφερον ειναι οποιος θελει να ψαξει πως η Κυπρος απο τουρκικη κατοχη επι οθωμανικης αυτοκρατοριας βρεθηκε να τελει υπο αγγλικη κατοχη οεο...
 
Για κάθε εθνική συμφορά , βολευόμαστε μόνιμα με απόδοση ευθυνών σε όλους πλην ημών. Όπως πρόσφατα στο Σκοπιανό φταίνε οι ξένοι που μάς πίεσαν και όχι εμείς που το δεχτήκαμε. Γιατί πέρα από την υπαιτιοτητα κάποιων που μειοδοτησαν με ζήλο, βλέπω την μεγάλη πλειοψηφία να συμβιβάζεται σιωπηλά με την υπάρχουσα κατάσταση. Πλέον οι πάντες μας θεωρούν δεδομενους , καταντήσαμε οι νεοέλληνες μια ευπλαστη μάζα, σαν το ζυμάρι που κατά βούληση γίνεται όσα κομμάτια χρειάζονται για κάθε χρήση.
 
Ban εφαρμόζεται σε μέλη τα οποία δεν ακολουθούν τους κανόνες του forum.
Μόνιμο Ban εφαρμόζεται σε μέλη τα οποία κατ' επανάληψη, δεν ακολουθούν τους κανόνες του φόρουμ.
Το αίτημα για καθολική άρση του Ban απορρίπτεται.
Ο τρόπος άρσης του Ban έχει γίνει γνωστός και είναι σαφής.

Κατα συνέπεια, το θέμα κλειδώνεται
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top