Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Γιατι ρωτας ... αφου το αγορασες βρε παλιοπαιδο .... στο vinci παντως πανε πολυ καλα ... τα ειδες κ στην Αφρικη!!!

Βρε Αποστόλη να πάρουμε και καμιά γνώμη απο τα παιδιά !!!!! Μπορεί να μάθουμε κάτι περισσότερο για αυτά;).
 
Φιλαράκι τα βλέπεις τι γίνετε;.xm.Πήγα να σε ανεβάσω λίγο στην κατηγορία του ειδικού αλλά την πατήσαμε!!!!!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic..shake hands..shake hands..shake hands.

Το ξέρω Δημήτρη μου... αλλά ...αρχηγού παρόντος πάσα αρχή παυσάτω .victory.
 
Σιγά ρε μάγκες, θα κοκκινίσω!:oops:

Η βασική σειρά της Carlsons είναι πανομοιότυπη με της Trulock. Είναι σαν να βγαίνουν από το ίδιο μηχάνημα. Η σειρά Sporting Clays όμως της Carlsons με τις τρούπες είναι όλα τα λεφτά. Καλύτερα από τα Trulock.
 
Σιγά ρε μάγκες, θα κοκκινίσω!:oops:

Η βασική σειρά της Carlsons είναι πανομοιότυπη με της Trulock. Είναι σαν να βγαίνουν από το ίδιο μηχάνημα. Η σειρά Sporting Clays όμως της Carlsons με τις τρούπες είναι όλα τα λεφτά. Καλύτερα από τα Trulock.
Οποτε καλη επιλογη εκανες Δημητρη .shake hands.
 
αλλά ο Γιώργης μας τα χάλασε με τις αποστολές στην Ελλάδα.

Ποιος Γιώργης;.asking.

George Trulock ... :)
Ειναι αυτα τα Λεχαινιωτικα τα αγγλικα ... .yel..yel..yel..love..love..buy buy..sarcastic.
Οτι θα ασχολιοταν ο Kounos με τσοκακια δεν το περιμενα... Ποοις να μου το ελεγε πριν 3-4 χρονια που σε γνωρισα....buy.
Ο "κυκλοφορω στην Γλυφαδα με μπλουζιτσα Duck Hunting, Its not easy" ειναι υπουλη κ κακη επιρροη τελικα... .goodboy.
Περα απο την πλακα, κ εχω με τα Carlson ειμαι πολυ ευχαριστημενος, τοσο στη Benelli οσο και στο 725... Η γνωμη μου ειναι οτι αποδιδουν κ ελαφρως πιο σφχιτες τουφεκιες απο την αναγραφομενη συσφιξη οποτε δεν χρειαζεται να το παρακανουμε στην επιλογη μας...
 
Ο "κυκλοφορω στην Γλυφαδα με μπλουζιτσα Duck Hunting, Its not easy" ειναι υπουλη κ κακη επιρροη τελικα... .goodboy.

Είσαι τυχερός γιατί θα έχεις την τύχη, το 3ήμερο που μας έρχεται, να με παρακολουθήσεις σε κυνήγι driven tsichla .victory.
Ευκαιρία να συλλέξεις εμπειρίες πλάι σε έναν naturally born killer ... .banana.
 
Σιγά ρε μάγκες, θα κοκκινίσω!:oops:

Η βασική σειρά της Carlsons είναι πανομοιότυπη με της Trulock. Είναι σαν να βγαίνουν από το ίδιο μηχάνημα. Η σειρά Sporting Clays όμως της Carlsons με τις τρούπες είναι όλα τα λεφτά. Καλύτερα από τα Trulock.
leo τα τσοκ της Carlsons σε Benelli είναι σκέτη αποτυχια, το ακουγα και από αλλους αλλα και από εσενα παλια αλλα ειπα να δοκιμασω με 3 και 4 αστρα, το αποτέλεσμα τραγικο.
 
Επειδη καποια στιγμη θα παρω ενα τριαρι για το δικανο, τι λετε να προτιμησω, Brilley, Carlson's ή μαμισιο εξωτερικο; Για Βeretta Optima αυλους μιλαμε.
 
leo τα τσοκ της Carlsons σε Benelli είναι σκέτη αποτυχια, το ακουγα και από αλλους αλλα και από εσενα παλια αλλα ειπα να δοκιμασω με 3 και 4 αστρα, το αποτέλεσμα τραγικο.

Τασο καθε οπλο ειναι ξεχωριστο κ συμπεριφερεται διαφορετικα αλλα γενικα δεν εχω ακουσει ακνενα να παραπονιοεται για τα Carlson... Οταν το πρωτοπειρα δεν το ειχα χαρει ιδιαιτερα γιατι εβγαζε σφιχτη τουφεκια για LM... Οταν ειδα στον πινακα τι κανει κ οτι αποκλειεται να φταιει το τσοκ για τις αποτυχιες, το συνηθισα κ πλεον ειναι σχεδον μονιμα βιδωμενο στη Μ2 ακομα και στον Εβρο....

Επειδη καποια στιγμη θα παρω ενα τριαρι για το δικανο, τι λετε να προτιμησω, Brilley, Carlson's ή μαμισιο εξωτερικο; Για Βeretta Optima αυλους μιλαμε.
Βeretta εξωτερικο... Δαγκωτο απο μενα...
 
Το τριαρι το Brilley και το μαμισιο το εξωτερικο εχω την δυνατοτητα να τα δοκιμασω. Τα εχει φιλος που εχει δικανο 682
 
Κυριακο το εγραψα με αφορμή αυτό που ειπε ο leo ότι >η βασική σειρά της Carlsons είναι πανομοιότυπη με της Trulock. Είναι σαν να βγαίνουν από το ίδιο μηχάνημα.
 
Ναι Τασο το καταλαβαινω!;)
Εχω και ενα Trullock απο την σειρα που εβγαζε σαν "εργοστασιακα" βελτιωτικη αλλα σαν το Carlsons δεν ειναι.
Και ειδικα το Black Cloud το εμπιστευομαι περισσοτερο και απο το Sporting Clays Ported!
 
Κυριακο τα συμπερασματα τα δικα μου είναι ότι με τα Trullock και τα Brilley ακομη και τα εσω εξω της benelli από την SuperSport ΔΕΝ μονο τα δικα της εσω πηγαιναν καλα. Αυτά στον πινακα.
 
Back
Top