Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αλεξ με 50 ευρώ το κουτί τις αγοράζω τις φασες της βαράω με αεροβόλο και τις μοστραρω σε φώτο χάχαχα μπορεί να ναι φοβερά αλλά και πανάκριβα
Δεν εχεις αδικο...ουτε κι εγω σκαω πενηνταρικο ετσι αερα...
Άλεξ εγώ θα έπερνα σε δυάρι μόνο για κανένα χνάρι και πάλι με μισή καρδιά θα τα έριχνα
Πάντως τα 80-120 τα καλό βλέπω χεχε .sarcastic.
Μονο σε νο4 εχει αλλα ειναι αρκετο για τα χηναρια που θες, το αλλο που λες 80-120 θα ειναι σαν τα 100 metri που δεν τα εμπιστευομαι
 
Δεν εχεις αδικο...ουτε κι εγω σκαω πενηνταρικο ετσι αερα...

Μονο σε νο4 εχει αλλα ειναι αρκετο για τα χηναρια που θες, το αλλο που λες 80-120 θα ειναι σαν τα 100 metri που δεν τα εμπιστευομαι
Πολύ πιθανό αλλά αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις πάντως αν τα βρω σε κανένα τοπικό κυνηγομαγαζο θα τα πάρω.....
 
Δεν εχεις αδικο...ουτε κι εγω σκαω πενηνταρικο ετσι αερα...

Μονο σε νο4 εχει αλλα ειναι αρκετο για τα χηναρια που θες, το αλλο που λες 80-120 θα ειναι σαν τα 100 metri που δεν τα εμπιστευομαι
Και γω αυτό νόμιζα στην αρχή Αλέξανδρε αλλά δεν νομίζω να ναι έτσι, στην φώτο που είναι μόνο του το φυσίγγι φαίνεται να είναι κλεισμένο σε αστέρι, αν ήταν τύπου no limits θα ταν ρελι με ανάποδο τον lb6. Η τιμή είναι λόγω σκαγιων tungsten και δικαιολογειτε αν είναι και σε 10αδα μια χαρά ειναι.
 
Καλησπέρα μάγκες.. Νέα δραμια κυκλοφόρησαν στην Ελλάδα είδα. Τα γαλλικά Mary arm τα δοκίμασε κανεις;; είναι κορυφαία εταιρεία λένε εγώ δεν την ξέρω προσωπικά.
μπεκατσοφυσιγγα που πηρα καλα ειναι και τα 16αρια με μαλλινοταπα και διασπορας καλα και αυτα για εμπορικα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top