Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι φιλε το γουσταρω πολυ αυτο το φυσιγγι κι ας μη κυνηγαω γουρουνια, εχω 4 στη ζωνη αχρειαστα να ειναι
Και καλα κανεις...ποτε δεν ξερεις οταν βγαινεις στο βουνο!! Πραγματικα με εβαλες σε πειρασμο να παω να το αγορασω κ να το δοκιμασω!
 
Παρε ενα κουτι να δοκιμασεις ειναι τουμπανο το φυσιγγι, απο το nsi sp8 8βολο ειναι πιο γρηγορο και πιο δυνατο
Αν είναι όντως πιο δυνατό όπως το λες θα το πάρω σε εμπιστεύομαι κιόλας γιατί έχεις μεράκι για δοκιμές κτλπ ;)
 
Κατα 99% το super ειναι πιο δυνατο
20200122_221949.jpgδεν βρήκαν 8βολο κ αντεγραψα το σετ απ της nsi
Με MG2 καργα φορτωμένο ειναι πιο αργό, οχι κακο αλλα πιο αργό20200122_222730.jpg
Αν ψαξεις κ την B&P στα πλεον extreme σετ απ της δουλευει 410m κ πιριτηδα για ραυδοτα. Δεν λεει ποιες γραφει DB
 
Last edited:
View attachment 8684δεν βρήκαν 8βολο κ αντεγραψα το σετ απ της nsi
Με MG2 καργα φορτωμένο ειναι πιο αργό, οχι κακο αλλα πιο αργόView attachment 8685
Εχω μερικα 8βολα της nsi Γιαννη και θα τα δοκιμασω στην ιδια λαμαρινα, ενα που εριξα σημερα παντως μου φανηκε πιο αργο απο το mg2.
Εισαι σιγουρος οτι βγαζει το 8βολο 9.15 με sp8 480m/s? Η nsi 440 το δινει παντως
 
Εχω μερικα 8βολα της nsi Γιαννη και θα τα δοκιμασω στην ιδια λαμαρινα, ενα που εριξα σημερα παντως μου φανηκε πιο αργο απο το mg2.
Εισαι σιγουρος οτι βγαζει το 8βολο 9.15 με sp8 480m/s? Η nsi 440 το δινει παντως
Το δικο μου τοσο έβγαλε στην ιδια δοσολογια, μου δην εδωσε αλλος που τα βρικε κ εκοψε. Εχει την ιδια ακριβός με το 10βολο mag. Έχω κ εγω ενδοιασμούς αν η sp8 στο 8βολο της nsi με αυτη που εχω εγω ειναι ίδια. Μεχρη να βρω ομως της nsi.....
Οπως επισης δεν πιστευω το σουπερ κιλ να εχει την mg2 Εκεί που την φορτωσα εγώ
 
Το δικο μου τοσο έβγαλε στην ιδια δοσολογια, μου δην εδωσε αλλος που τα βρικε κ εκοψε. Εχει την ιδια ακριβός με το 10βολο mag. Έχω κ εγω ενδοιασμούς αν η sp8 στο 8βολο της nsi με αυτη που εχω εγω ειναι ίδια. Μεχρη να βρω ομως της nsi.....
Οπως επισης δεν πιστευω το σουπερ κιλ να εχει την mg2 Εκεί που την φορτωσα εγώ
Το super kill ειναι σε μαγκνουνμ καλυκα παντως αν παιζει ρολλο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top