Δοκιμές διάτρησης

Στο τέλος της ταινίας "το χρώμα του χρήματος" όταν ο μαθητής (Τον Κρουζ) προκαλεί τον δάσκαλο (Πολ Νιούμαν) σε έναν αγώνα μπιλιάρδου και χάνει, τον ρωτάει "Πώς γίνεται να έχασα; Μου έχεις μάθει όλα όσα ξέρω!" Και του απαντάει ο δάσκαλος "Σωστά, αλλά δεν σου έμαθα όλα όσα ξέρω εγώ!"
 
Last edited:
Εν τάχει..Ξεκινάω το πρωί ,γεμίζω κάποια 5αρια.Βρεχει.Μετραω αποστάσεις 30-40 και τη θέση του ταχογραφου.Κοβει η βροχή.Ερχεται φίλη ποιμήν και μου ζητάει ευγενικά να μην πυροβολήσω κλπ ..Όλα καλά.Αλλαγη τόπου,άντε ξανά -μανα μέτρημα με την κορδέλα...Ο ήλιος λαμπάδα όποτε τον ταχυ δεν τον έστησα καθόλου..Έκανα 4 βολές στα 40.Ολες τρύπησαν,αλλά δεν ήμουν κέντρο.Βαζω την καλύτερη με mb36 στα 40γρ..№5 **View attachment 65779View attachment 65780
Ατσι δούνε ΚΡΗΤΙΚΟΊ ότι τους επεπσες θα γίνει ΒΕΝΤΈΤΑ Τσι στο χέρι κρατουνε τα BERETTA 😂🤣😂🤣😂
 
Στο τέλος της ταινίας "το χρώμα του χρήματος" όταν ο μαθητής (Τον Κρουζ) προκαλεί τον δάσκαλο (Πολ Νιούμαν) σε έναν αγώνα μπιλιάρδου και χάνει, τον ρωτάει "Πώς γίνεται να έχασα; Μου έχεις μάθει όλα όσα ξέρω!" Και του απαντάει ο δάσκαλος "Σωστά, αλλά δεν σου έμαθα όλα όσα ξέρω εγώ!"
Δάσκαλε έγραψες......και μάλιστα επειδή σε γνωρίζω καμιά 20αρια χρόνια, είσαι πάντα υποστηρικτικός σε φίλους και γνωστούς. Το μόνο που μένει να μάθεις στους μαθητές σου, είναι να υπολογίζουν τα Leoμετρα......
 
Εγώ μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος πάντως ότι διδάσκω όλα όσα ξέρω, αρκεί να ξέρω ότι δουλεύουν! Ακόμα και όταν συμμετείχα στους αγώνες, δεν είχα τέτοια κομπλεξικα διλήμματα.
Αυτό είναι πολύ ωραίο που κανείς αλλά ότι σπόρο και να ρίξεις αν δεν βοηθάει η γη καρπός άριστος δε βγαίνει.Οτι και να μου διδάξεις εάν δεν έχω το πάθος την θέληση και την αντίληψη ποτέ δεν θα φτάσω ψηλά.Ενω αν τα έχω κάνω και την δική σου δουλειά ευκολότερη και τους δύο μας να χαιρόμαστε τον κόπο μας.
 
acer v5 keyboard not working
Έναν ΝΤΕΝΕΚΕ ρε παιδιά 😅😅😅
Ευκαιρία για σοβαρή δοκιμή διάτρησης φτιάξε ένα τοιχακι 10 εκ από χιόνι πάχος βάλε από πίσω έναν με χοντρό μπουφάν και ριχτου στα 40 με 6 αρι αν πονέσει έχεις γαμω το φυσίγγι .
 
Πλακα πλάκα στο χιόνι έχω συγκρίνει σκληρότητα σκαγιων! Χαρακτηριστικά θυμάμαι συνέκρινα bashieri sporting 28 με mygra! Τουφεκισα από ένα σε μια "μάντρα" χιόνι σε καμιά 20αρια μέτρα και μετά εύκολα ξεχώριζα τα σκάγια στο παγωμένο χιόνι! Εννοείται τα σκοπευτικά ολοστρόγγυλα....
 
Πλακα πλάκα στο χιόνι έχω συγκρίνει σκληρότητα σκαγιων! Χαρακτηριστικά θυμάμαι συνέκρινα bashieri sporting 28 με mygra! Τουφεκισα από ένα σε μια "μάντρα" χιόνι σε καμιά 20αρια μέτρα και μετά εύκολα ξεχώριζα τα σκάγια στο παγωμένο χιόνι! Εννοείται τα σκοπευτικά ολοστρόγγυλα....
Πώς το εξηγείς
 
Ελάχιστες παραμορφώσεις λόγω κοντής στήλης.
Leo απόλυτα λογικό αλλά μιλάμε ότι αν τα μάζευες τα ξαναγεμίζες!!! Ενώ του mygra όλα όσα βρήκα και βρήκα πολλά όλα στραπατσαρισμένα! Μα όλα... Τώρα σε δοκιμή με το ειδικό εργαλείο εύρεσης σκληρότητας (κατά din ), μεταξύ κυνόδοντα άνω και κάτω γνάθου (🤣🧛🏻🧛🏻😝) πάλι ίδιες ενδείξεις είχα! Πιο μαλακά τα mygra!
 
Leo απόλυτα λογικό αλλά μιλάμε ότι αν τα μάζευες τα ξαναγεμίζες!!! Ενώ του mygra όλα όσα βρήκα και βρήκα πολλά όλα στραπατσαρισμένα! Μα όλα... Τώρα σε δοκιμή με το ειδικό εργαλείο εύρεσης σκληρότητας (κατά din ), μεταξύ κυνόδοντα άνω και κάτω γνάθου (🤣🧛🏻🧛🏻😝) πάλι ίδιες ενδείξεις είχα! Πιο μαλακά τα mygra!
Μη κάνεις τέτοιες δοκιμές διότι κοστίζουν οι επισκέψεις οδοντίατρο και θα τις χρυσοπληρώσεις.
 
Leo απόλυτα λογικό αλλά μιλάμε ότι αν τα μάζευες τα ξαναγεμίζες!!! Ενώ του mygra όλα όσα βρήκα και βρήκα πολλά όλα στραπατσαρισμένα! Μα όλα... Τώρα σε δοκιμή με το ειδικό εργαλείο εύρεσης σκληρότητας (κατά din ), μεταξύ κυνόδοντα άνω και κάτω γνάθου (🤣🧛🏻🧛🏻😝) πάλι ίδιες ενδείξεις είχα! Πιο μαλακά τα mygra!
Έτσι και το κάνω εγώ αυτό με βλέπω για 3 βιδωτά δόντια χ 800 ευρώ 2400, μια be diamond και κάτι ψιλά δηλαδή!
 
Εγώ μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος πάντως ότι διδάσκω όλα όσα ξέρω, αρκεί να ξέρω ότι δουλεύουν! Ακόμα και όταν συμμετείχα στους αγώνες, δεν είχα τέτοια κομπλεξικα διλήμματα.
Από την 1η Απριλίου, λόγω αύξησης του κατώτατου μισθού, το επίδομα ανεργίας αυξάνεται κατά 50 ευρώ.
Παρακαλώ, λάικ μόνο με καρδούλες!😍
 
Back
Top