"Δισκοπάθεια"

Ήταν οι πρώτες αχρωμιωτες. Ήταν σίγουρα με τη βάση με επίστρωση σε γκρίζο χρώμα, την είχα δει τότε που πήρα τη maxus το 2012 ή 2013 αν θυμάμαι καλά.
Έτσι και εμένα και η απόθηκη είναι σε γκρι χρώμα και φέρει ένα δαχτυλίδι
 
Έτσι και εμένα και η απόθηκη είναι σε γκρι χρώμα και φέρει ένα δαχτυλίδι
Δεν θυμάμαι τη λεπτομέρεια στην αποθήκη θυμάμαι όμως ότι ήταν αχρωμιωτες, μετά έβγαλε χρωμιομενες και παρουσίασε και το μοντέλο το πιο απλό με μαύρη βάση.
 
Είσαι σίγουρος; Γιατί η δική μου είναι από τις πρώτες αλλά νομίζω είναι χρωμιωμενη
Περνουμε με μπατονετα λιγο COLD BLUE και ακουμπαμε στο κοιλο της κανης και στη θαλαμη χωρια εαν μαυρισει ειναι αχρωμειωτο αν δε γινει τπτ ειναι χρωμειομενο αλλα αλλο η θαλαμη αλλο ο αυλος
 
Κυριακη επεστρεψα στα γηπεδα, μετα απο ενα μεγαλο διαλλειμα. Καθως ουτε επωμιση δεν ειχα κανει σπιτι ολο αυτο τον καιρο, οι επιδοσεις -ειδικα της πρωτης πουλας- μπορουν να θεωρηθουν και ως αθλος. Μεχρι να ριξω τις πρωτες τουφεκιες, δεν ειχα συνειδητοποιησει το ποσο μου λειψε η ολη φαση.
 
Εγω λεω για την περιπτωση του gebben miles που ενω ριξανε δυο πριν απ αυτον ζητησε δυο τροχιες
Εκει δε ξερω, ισως καποιος που εχει βγει σε αγωνες εκτος Ελλαδος να μας πει τι παιζει. Εδω σε μιας μια φορα εγινε αγωνας Sporting αλλα δυστυχως δεν καταφερα να παρω μερος
 
Εγω λεω για την περιπτωση του gebben miles που ενω ριξανε δυο πριν απ αυτον ζητησε δυο τροχιες
εκει ριχνει καινουργιο ντουμπλε sim κ κανει την αρχη ο gebben δεν θυμαμε ακριβος πως παει με το shoot off
 
Last edited:
και επειδή το ...... ξαναείδα πρόσφατα , και το θυμήθηκα ,

ένα από τα καλλίτερα διαφημιστικά video , που έχω δει , γυρισμένο σε Ελληνικό σκοπευτήριο με Έλληνες πρωταγωνιστές ( ..... αλήθεια τους γνωρίζετε ????? ) και το κυριότερο με Ελληνικά προιόντα , που σημειωτέον τα φοράνε ακόμα οι κ.κ. George Didgweed και Andras Szerdahelyi.

αυτό από μόνο του κάτι λέει ........................

 
Back
Top