"Δισκοπάθεια"

Τι σου έπαθε?
Κολλησε κ αναβε σαν χριστουγεννιατικο δεντρο μια βδομαδα πριν ανεβω εβρο... .hair.
Την εστειλα, μου αλλαξαν πλακετα κ αλλαξα κ προληπτικα κ μπαταρια γιατι την ειχα 3 χρονια κ καπου τοση ειναι η ¨καλη¨ διαρκεια της ζωης τους...
 
βλεπω ομως ενα "συννεφο", σαν μια θολουρα που ταξιδευει
Στο 15% των περιπτώσεων αυτό βλέπω κι εγώ. Στο 5% υπό ιδανικές συνθήκες φωτισμού και φόντου βλέπω ξεκάθαρα σκάγια και στο υπόλοιπο 80% βλέπω μία οπτική "ανωμαλία" δίπλα στο στόχο. Πάντως πολύ σπάνια έχω αμφιβολία πού πήγε η ντουφεκια. Αυτά βέβαια όταν ρίχνει άλλος. Όταν ρίχνω εγώ βλέπω την ντουφεκια μου με τον έναν ή τον άλλον τρόπο λιγότερες από τις μισές φορές.
 
Στο 15% των περιπτώσεων αυτό βλέπω κι εγώ. Στο 5% υπό ιδανικές συνθήκες φωτισμού και φόντου βλέπω ξεκάθαρα σκάγια και στο υπόλοιπο 80% βλέπω μία οπτική "ανωμαλία" δίπλα στο στόχο. Πάντως πολύ σπάνια έχω αμφιβολία πού πήγε η ντουφεκια. Αυτά βέβαια όταν ρίχνει άλλος. Όταν ρίχνω εγώ βλέπω την ντουφεκια μου με τον έναν ή τον άλλον τρόπο λιγότερες από τις μισές φορές.

Ok. ένας ακόμη , ο ROBOLEO.

εκείνο που δεν έχω ακόμα καταλάβει , είναι τι ακριβώς κάνω εγώ μαζί σας ........... .think.

θα έπρεπε από καιρό να έχω κρυφτεί στην τρύπα μου .....................yel..yel..yel.
 
Ok. ένας ακόμη , ο ROBOLEO.

εκείνο που δεν έχω ακόμα καταλάβει , είναι τι ακριβώς κάνω εγώ μαζί σας ........... .think.

θα έπρεπε από καιρό να έχω κρυφτεί στην τρύπα μου .....................yel..yel..yel.
Αστους αυτούς καί Έλα να ρίχνουμε παρέα μέχρι να γίνουμε σαν αυτούς (λέμε τώρα...).yel..yel.
 
Ok. ένας ακόμη , ο ROBOLEO.

εκείνο που δεν έχω ακόμα καταλάβει , είναι τι ακριβώς κάνω εγώ μαζί σας ........... .think.

θα έπρεπε από καιρό να έχω κρυφτεί στην τρύπα μου .....................yel..yel..yel.
Ψηλέ μου φαίνεται ότι χαϊδεύεσαι για κοπλιμεντα πάλι!.cofee. Είσαι η καψούρα μας, είπαμε! Ελάχιστοι φτάνουν το επίπεδο που βρίσκεσαι σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα!.RESPECT.
Και με τόσα λίγα φυσίγγια!.sarcastic.
 
Ψηλέ μου φαίνεται ότι χαϊδεύεσαι για κοπλιμεντα πάλι!.cofee. Είσαι η καψούρα μας, είπαμε! Ελάχιστοι φτάνουν το επίπεδο που βρίσκεσαι σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα!.RESPECT.
Και με τόσα λίγα φυσίγγια!.sarcastic.
οκ. όλα έχουν την χάρη τους , αλλά αυτό το τελευταίο , με τα φυσίγγια ντε , είναι όλα τα λ7 .very funny.
 
all time classic
δεν θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει και πάντα σαν να είναι η πρώτη φορά ....................

Δεν μπορώ να φανταστώ πόσοι θα έχουν ενδιαφερθεί να ασχοληθούν με τα πιατάκια απλά βλέποντας τυχαία αυτό το βίντεο!

Παρεμπιπτόντως, το τι ντουφεκος είναι ο Bradd φαίνεται από το 2:09 και μετά με το πώς "μπαίνει" στα λοξά εξερχόμενα. Σεμινάριο!
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ παιδια, ερωτηση, εχετε δοκιμασει στο σκοπευτηριο φυσιγγια χαμηλοτερης γομωσης απο 24γρ.? Υπαρχουν στο εξωτερικο αν δεν κανω λαθος 21γρ. της ΝΟBEL SPORT, λογω πολυ μικρου λακτισματος θα ειναι σιγουρα απολαυστικα ...
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ παιδια, ερωτηση, εχετε δοκιμασει στο σκοπευτηριο φυσιγγια χαμηλοτερης γομωσης απο 24γρ.? Υπαρχουν στο εξωτερικο αν δεν κανω λαθος 21γρ. της ΝΟBEL SPORT, λογω πολυ μικρου λακτισματος θα ειναι σιγουρα απολαυστικα ...
Εγω εχω ριξει 19 γρ... Φτιαχτα βεβαια... Αν δεν ακουγες το "μπαμ" δεν καταλαβαινες οτι τουφεκισες... Απο αποψη συγκεντρωσης απλα ¨μπαλα¨, στο πεδιο πολυ αποτελεσματικα, εχω φωτο στο σπιτι αν ενδιφερεσαι να παρεις μια εικονα Χρηστο...
 
Εγω εχω ριξει 19 γρ... Φτιαχτα βεβαια... Αν δεν ακουγες το "μπαμ" δεν καταλαβαινες οτι τουφεκισες... Απο αποψη συγκεντρωσης απλα ¨μπαλα¨, στο πεδιο πολυ αποτελεσματικα, εχω φωτο στο σπιτι αν ενδιφερεσαι να παρεις μια εικονα Χρηστο...
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ... ειχαμε φτιαξει και παλαιοτερα ιδιογομωση 20γρ. - 18γρ. εσπαγε τα πιατα απιστευτα...
 
Σαν να ρίχνεις οποιοδήποτε φυσίγγι με Remington δηλαδή... .yel. .sarcastic.
Δασκαλε για συγεκντρωση μην μου λες, αν το εριχνα με τη μ2 δεν θα εβγαιναν τα σκαγια απο το συγκεντρωτηρα σε αυτη την αποσταση, δεν ξερω τι εχει παιχτει κ εχει γινει το δορυ του Αη Γιωργη αυτο το οπλο... .yelling.
Για διατρηση κ ωφελιμη κατανομη των ρεμι να πουμε οτι θελεις... ;)
 
Back
Top