"Δισκοπάθεια"

Γιώργο Σ/Κ πάλι στο 4 η σε πιο εύκολο να φτιάξουμε ψυχολογία;;
Το πρόγραμμα λέει νέα στοχοθεσια στο 2, με ότι μπορεί να γίνει τέλος πάντων με αυτές τις μηχανές, πλήρης επανασχεδιασμός του 5 (έχω κάποιες ωραίες ιδέες) και ύστερα νέα στοχοθεσια στο 4 γιατί έχει γίνει πολύ παιδικό τελευταία!
 
Συγνώμη, μια off topic ερώτηση- απορία: οι σκοπευτές εξαιρούνται από την απαγόρευση μετακίνησης εκτός νομού (περιφερειακής ενότητας) ???? :oops:
Στον έλεγχο μετακίνησης απλά τους δείχνει την μπασκουλα με τους ολυμπιακούς τίτλους και ψαρωνουν! :cool:
 
Το πρόγραμμα λέει νέα στοχοθεσια στο 2, με ότι μπορεί να γίνει τέλος πάντων με αυτές τις μηχανές, πλήρης επανασχεδιασμός του 5 (έχω κάποιες ωραίες ιδέες) και ύστερα νέα στοχοθεσια στο 4 γιατί έχει γίνει πολύ παιδικό τελευταία!
Αν είναι να το κάνεις σαν το 4 άστο..... δεν θα πάρω. Όλη νύχτα στον ύπνο μου εριχνα το Α και το Β. Και δεν τα έσπαγα κιόλας. Ξύπνησα κουρασμένος και στεναχωρημένος
 
Γιώργο Σ/Κ πάλι στο 4 η σε πιο εύκολο να φτιάξουμε ψυχολογία;;
μιά χαρά είναι το 4 , τι σε ενοχλεί ??
απλά το έχουμε κάνει παιδική χαρά και δεν συγκεντρωνόμαστε κάποιες φορές. ( μεταξύ μας καλά κάνουμε .....:):) )
 
Το πρόγραμμα λέει νέα στοχοθεσια στο 2, με ότι μπορεί να γίνει τέλος πάντων με αυτές τις μηχανές, πλήρης επανασχεδιασμός του 5 (έχω κάποιες ωραίες ιδέες) και ύστερα νέα στοχοθεσια στο 4 γιατί έχει γίνει πολύ παιδικό τελευταία!
.exciting..exciting..exciting.
 
Αν είναι να το κάνεις σαν το 4 άστο..... δεν θα πάρω. Όλη νύχτα στον ύπνο μου εριχνα το Α και το Β. Και δεν τα έσπαγα κιόλας. Ξύπνησα κουρασμένος και στεναχωρημένος
να το κάνει πιό δύσκολο , με μακρινά πιατάκια , να σφίξουν λιγάκι οι κωλ@@
άντε καλομάθαμε στα νουμεράκια όλοι ...........;););)
 
Ναι ρε Παντελή.........καλά είμαι αλλού για αλλού. Αφού μιλήσαμε! Γαμημενο Αλτσχάιμερ .hair. .hair. .hair.
Παρηγοριέμαι κι εγώ Κώστα, ότι δεν είμαι μόνος μου,
ας είναι καλά ο Άρης, γιατί ακόμα Σπύρο θα σε έλεγα...
Το πρόγραμμα λέει νέα στοχοθεσια στο 2, με ότι μπορεί να γίνει τέλος πάντων με αυτές τις μηχανές, πλήρης επανασχεδιασμός του 5 (έχω κάποιες ωραίες ιδέες) και ύστερα νέα στοχοθεσια στο 4 γιατί έχει γίνει πολύ παιδικό τελευταία!
Κανονίστε να με κάνετε να πάω να ζητήσω τη συνδρομή μου πίσω...
Αφήστε και κανένα παιδικό για μας που είμαστε μικροί και άμαθοι...:p

να το κάνει πιό δύσκολο , με μακρινά πιατάκια , να σφίξουν λιγάκι οι κωλ@@
άντε καλομάθαμε στα νουμεράκια όλοι ...........;););)
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια... :p
 
Back
Top