"Δισκοπάθεια"

Βρε το τσιγάρο να μην ξαναρχίσεις! Φωτιές ας ανάψουν!
άσε το τσιγάρο δεν το ξανααρχίζω , αλλά τώρα και με το lockdown του Σκορδαλιά γιοκ κυνήγι - γιοκ περπάτημα , να 11 κιλά που δεν λένε να φύγουν τα ρημάδια.................hair..hair..hair.
 
1 είσαι μαρτυριάρης και δεν σε ξαναπαίζω.................:mad::mad::mad:
2 δεν είναι όλοι οι σκοπευτές το ίδιο .............................yel..yel..yel..yel.
3 είχα πάει για δουλειές και όλος τυχαίως πέρασα εξω από το σκοπευτήριο. τι να έκανα θα ήταν αμαρτία ;););)
 
έχουμε το sporting ,έχουμε και το ..........SUPER SPORTING

Λέμε για τα 70+μ και είναι κατι πιάτα σαν αυτό στο 3:10 που ρίχνεις.... ρίχνεις.... και ξαναρίχνεις και στο τέλος πετάς το όπλο στη λιμνούλα και σηκώνεσαι και φεύγεις
 
Λέμε για τα 70+μ και είναι κατι πιάτα σαν αυτό στο 3:10 που ρίχνεις.... ρίχνεις.... και ξαναρίχνεις και στο τέλος πετάς το όπλο στη λιμνούλα και σηκώνεσαι και φεύγεις
Και το χειρότερο, μπορείς να τα βρεις και στο κόμπακ
 
Όντως έφυγες λίγο βιαστικά... Ήταν την ώρα που μόλις έφτανα εγώ, έκοψα για να σε χαιρετίσω, αλλά δεν με κατάλαβες..
Πού νάξερα ότι ξεκίναγε ράλυ .my man.
Να γιατί πρέπει να φτιάξουμε μπλούζα HL. Παντελή μπορεί και να ρίξαμε μαζί, και δεν γνωριζόμαστε ρε φίλε.
 
ήταν όλοι από Μαρκήσιος και κάτω για αυτό ........................ .yel. .yel. .yel. .yel.

Με τη σειρά σπουδαιότητας, οι τίτλοι είναι ως εξής:

  • Βασιλιάς, Βασίλισσα
  • Πρίγκιπας, Πριγκίπισσα
  • Δούκας, Δούκισσα
  • Μαρκήσιος, Μαρκησία
  • Κόμης, Κόμισσα
  • Υποκόμης, Υποκόμισσα
  • Βαρόνος, Βαρόνη
Βρε γιοργο επηδη δεν κρατανε σκυπτρα πλεων και η ενδυμασια πανω κατω δεν διαφερει τοσο γραψε τουλαχιστον τι οπλα κρατανε να τους κεχωρισουμε αψαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα
 
Βρε γιοργο επηδη δεν κρατανε σκυπτρα πλεων και η ενδυμασια πανω κατω δεν διαφερει τοσο γραψε τουλαχιστον τι οπλα κρατανε να τους κεχωρισουμε αψαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα
το LIBRO D' ORO της σκοποβολής το κρατάει ο @leo όχι εγώ ...................... ;) ;) ;)
εγώ είμαι "ψάρακας" στον χώρο ..................... χχεχεχεχε
 
Να γιατί πρέπει να φτιάξουμε μπλούζα HL. Παντελή μπορεί και να ρίξαμε μαζί, και δεν γνωριζόμαστε ρε φίλε.
Ναι Κωστή στο 3 ρίχναμε, μιλήσαμε, νόμιζα ότι με αναγνώρισες!
Μάλιστα αν θυμάσαι, επειδή ένας φίλος μου έδωσε κάτι 24άρια να δοκιμάσω, μου είπες να προσέξω γιατί είναι πιό γρήγορα από τα 28άρια...
 
Back
Top