"Δισκοπάθεια"

ρε παιδες στα σκοπευτηρια επιτρεπαιτε η εισωδος;; τοτε ειναι πωλη μακακεςςςς που απαγωρευουνε το κυνηγι
.hair.
Σάκη , εμείς είμαστε αθλητές - σκοπευτές ........... όχι κυνηγοί............. χαχαχαχα
δεν σκοτώνουμε τα αθώα πουλάκια να μας κυνηγάει ο οικολόγος Σκορδαλιάς ............... ;) ;) ;)
 
Α
Άρη για πες εντυπώσεις για το όπλο, το έχεις ρίξει ;
Γενικά τις πιάνω λίγο στο χέρι(καραμπίνες) και τις δινω πίσω...Του Λέο που έχω επωμίσει μου άρεσε και 2-3 σκοτώματα που τον είδα να κάνει σε καρακάξες ήταν ΠΟΛΥ γερά.Ειχα ρέμι 1100 και το έχω δεί το έργο.Εχω και μια κάννη *** 71 με κώνο εδώ και αρκετό καιρό..να δούμε πότε θα την φτιάξω για την B-80 μου...την έχει φάει ο οπλοβαστός.
Καραμπίνες...ουυυύστ...
 
Λεωνίδα μια ερώτηση θέλω να σου κάνω λόγω της εμπειρίας σου κ της γνώσης σου, ποιο θεωρείς πιο ευκολο πιατο ; ένα τραβερσατο που περναει τέρμα γκάζι στα 10 μετρα απο τους βατηρες με καθοδική τροχιά , η το 4 ;
Εάν μου δίνει περιθώριο να εκτελέσω πλάνο και τεχνική τότε το θεωρώ βατό. Εύκολο ή δύσκολο είναι χαρακτηρισμοί που σπάνια θα με ακούσεις να αναφέρω.
 
Το c στο 4 γήπεδο το είχαν αλλάξει και την προπερασμένη εβδομάδα και ήταν όντως το πιο δύσκολο πιάτο αφού δεν το βλέπεις με τπτ. Το έκαναν ακόμα πιο δύσκολο ή για αυτό μιλάμε; Να δούμε αν μπορέσουμε να ρίξουμε το Σάββατο γτ δίνει βροχές.
Τελικά μάλλον θα είναι οκ ο καιρός για αύριο Ασπρόπυργο. Κατά τις 12 θα είμαι εκεί. Μιλάμε αν έρθεις!
 
Tον αγώνα από περσι τον λεμε να τον κανουμε, μόλις ανοίξουν τα συνορα πρεπει να γίνει, ρίχνουν πολλα άτομα σκοπευτήριο βλεπω συχνά κ συστηματικά
Ο νικητής κερνά προβατίνα παϊδάκια και ο Νο 2 βάζει το κρασί!
 
Back
Top