"Δισκοπάθεια"

Σε θέση break clay. Και στις δύο.
Πρώτη φορά διαβάζω θέση break clay φίλε, τέλος παντων, πρεπει λοιπόν να γνωρίζουμε όλοι ότι το ποσο παταει ο καθένας στο χτένι εξαρτάται άμεσα από το υψος της μικρής κ μεγάλης κλίσης του χτενιου, με δυο λόγια, τα μάτια παντα θέλουν να βλέπουν όλο καθαρά τον στόχο πριν δώσουν εντολη στο δάχτυλο να πατήσει σκανδάλη, δηλαδή η κατεβαζουμε η ανεβάζουμε το χτένι εμείς τα ματια θα είναι στο ίδιο σημείο πριν το μπαμ
 
Έκανα σήμερα μια επίσκεψη με τα φιλαράκια στο Σχιστό. Σιγά σιγά συνηθίζω το όπλο και νιώθω καλύτερα όταν ριχνω. Δοκίμασα σήμερα πρώτη φορά και την black Friday αγορά μου, ενα γιλέκο από τη beretta.

Μάνο ωραίο το γιλέκο, το κοντακι λίγο μακρυ φαίνεται, σε έχει δει ο κοουτς ; είναι εντάξει σε όλα ; σταματας λίγο στο μπαμ , το πας όμως ωραία, καλη σκοπευτικη συνέχεια ευχομαι κ παντα καπέλο
 
Μάνο ωραίο το γιλέκο, το κοντακι λίγο μακρυ φαίνεται, σε έχει δει ο κοουτς ; είναι εντάξει σε όλα ; σταματας λίγο στο μπαμ , το πας όμως ωραία, καλη σκοπευτικη συνέχεια ευχομαι κ παντα καπέλο

Το κοντάκι είναι μάλλον προσωρινό, ναι το σταμάτημα το είδα κι εγώ και πρέπει αν το διορθώσω. Γενικά βλέπω πάρα πολλά παιδιά να ρίχνουν πολύ πιο σωστά από εμένα, που θα πάει θα μάθω χαχα. Ευτυχώς έχουμε και αυτό να ξεσκάμε και λίγο.
 
Το κοντάκι είναι μάλλον προσωρινό, ναι το σταμάτημα το είδα κι εγώ και πρέπει αν το διορθώσω. Γενικά βλέπω πάρα πολλά παιδιά να ρίχνουν πολύ πιο σωστά από εμένα, που θα πάει θα μάθω χαχα. Ευτυχώς έχουμε και αυτό να ξεσκάμε και λίγο.
άντε σιγά σιγά γίνεσαι άνθρωπος.
όπλο (όχι καραμπίνες και αηδίες ) , γυαλιά, γιλέκο , συχνές επισκέψεις στους ναούς ...............
όταν με το καλό "πιάσεις" 20 χιλιάδες φυσέκια το χρόνο θα "ολοκληρώσεις" ............................ .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Μάνο ωραίο το γιλέκο, το κοντακι λίγο μακρυ φαίνεται, σε έχει δει ο κοουτς ; είναι εντάξει σε όλα ; σταματας λίγο στο μπαμ , το πας όμως ωραία, καλη σκοπευτικη συνέχεια ευχομαι κ παντα καπέλο
Μακρύ δεν είναι... Η στάση είναι κάπως "κάπως" και το σταμάτημα συνδυάζεται με σήκωμα κεφαλιού, το οποίο είναι είτε απειρία (αγωνία αποτελέσματος) ή ελλιπής ορατότητα (χαμηλό κοντάκι).
 
Το κοντάκι είναι μάλλον προσωρινό, ναι το σταμάτημα το είδα κι εγώ και πρέπει αν το διορθώσω. Γενικά βλέπω πάρα πολλά παιδιά να ρίχνουν πολύ πιο σωστά από εμένα, που θα πάει θα μάθω χαχα. Ευτυχώς έχουμε και αυτό να ξεσκάμε και λίγο.
Δεν σου κάνω κριτική, απλά κουβέντα κάνουμε, ελπίζω να μην παρεξηγουμαι
 
άντε σιγά σιγά γίνεσαι άνθρωπος.
όπλο (όχι καραμπίνες και αηδίες ) , γυαλιά, γιλέκο , συχνές επισκέψεις στους ναούς ...............
όταν με το καλό "πιάσεις" 20 χιλιάδες φυσέκια το χρόνο θα "ολοκληρώσεις" ............................ .yel. .yel. .yel. .yel.
Γιώργο καραμπίνες κ αηδίες πραγματικα, μπροστά σε ένα καλό δίκανο η πιο ακριβή καραμπίνα μοιάζει σαν πιστολακι από τα Jumbo
 
Τόσο καιρό απέφευγα να διαβάσω το topic γιατί νόμιζα πως αφορούσε προβλήματα στην μέση!
Που να φανταστώ ότι ήταν δημιούργημα γνωστού αντί Remingtonakia :p

Υγ. Έβλεπα να γράφει συχνά ο
George sk και σκεφτόμουνα, πωπω τι ζόρι θα έχει ο άνθρωπος. Χαχαχαχ
 
Μακρύ δεν είναι... Η στάση είναι κάπως "κάπως" και το σταμάτημα συνδυάζεται με σήκωμα κεφαλιού, το οποίο είναι είτε απειρία (αγωνία αποτελέσματος) ή ελλιπής ορατότητα (χαμηλό κοντάκι).
Ψηλά βγαίνει δάσκαλε, σε όλα τα αλλά είσαι μέσα όπως είναι και αυτονόητο! Εκφέρω άποψη γιατί τα έχω δει απο κοντα και όσο μου κόβει να δω βέβαια με την ελάχιστη εμπειρία μου!
 
Ψηλά βγαίνει δάσκαλε, σε όλα τα αλλά είσαι μέσα όπως είναι και αυτονόητο! Εκφέρω άποψη γιατί τα έχω δει απο κοντα και όσο μου κόβει να δω βέβαια με την ελάχιστη εμπειρία μου!
Αν σηκώνει κεφάλι με το μπαμ δεν είναι λογικό να φεύγει ψηλά;
 
άσε ρε Δάσκαλε , και γιατί δεν μου έρχεσαι στο σκοπευτήριο με remington αλλά με DT .......... εεεεεεεεεε γιατί ??????????? ;) ;) ;)
Θέλεις να σπάσει καμια σκάνδαλο θήκη μέσα στην πουλα κ να τρέχει ο κοουτς πανικοβλητος ;;;;
 
Κύριε Γιώργο(μας) σε έχουμε χάσει. Δεν ανεβαίνεις γενικώς,η πηγαίνουμε σε διαφορετικές γειτονιές;
κύριε Κώστα (μας) , γενικά το έχω ελαττώσει λόγω της κατάστασης .
αλλά τα Σάββατα είμαι συνήθως στο καθήκον ..................... .terror. .terror. .terror.
 
Back
Top