"Δισκοπάθεια"

Το έριξα το προηγούμενο Σάββατο. Στην πρώτη πούλα απελπιστικα. Μετά πολύ καλύτερα.
χαχαχαχα ........... δεν κατάλαβες Κωστάκη μας .
αυτά είναι άλλα, την Κυριακή τα φτιάξανε , το 4 ο Κατσιώτης και το 3 ο Ψυλλάκης.

οκ. μην το παρακάνουμε κιόλας , το μόνο πραγματικά δύσκολο πιάτο είναι στο 4 το C , το οποίο θεωρώ ότι ίσως είναι και εκτός κανονισμών.
ξεκινάει κάπου στα 90 μέτρα εισερχόμενο και πέφτει οριακά στα 40-45 μ. μέσα στο γήπεδο.
χθές δε που φύσαγε και λίγο ......... καλά άντε γειά.

μετά η δυσκολία είναι ότι έχει sim στους ντουμπλέδες και εκεί το δεύτερο πιάτο είναι στα 50+ μέτρα.

το 3 γήπεδο είναι λογικό.
 
χαχαχαχα ........... δεν κατάλαβες Κωστάκη μας .
αυτά είναι άλλα, την Κυριακή τα φτιάξανε , το 4 ο Κατσιώτης και το 3 ο Ψυλλάκης.

οκ. μην το παρακάνουμε κιόλας , το μόνο πραγματικά δύσκολο πιάτο είναι στο 4 το C , το οποίο θεωρώ ότι ίσως είναι και εκτός κανονισμών.
ξεκινάει κάπου στα 90 μέτρα εισερχόμενο και πέφτει οριακά στα 40-45 μ. μέσα στο γήπεδο.
χθές δε που φύσαγε και λίγο ......... καλά άντε γειά.

μετά η δυσκολία είναι ότι έχει sim στους ντουμπλέδες και εκεί το δεύτερο πιάτο είναι στα 50+ μέτρα.

το 3 γήπεδο είναι λογικό.
Και με τι τσοκαρισμα θα τα παίξουμε ρε φίλε, με ασσοδυο;;
 
Και με τι τσοκαρισμα θα τα παίξουμε ρε φίλε, με ασσοδυο;;
εγώ έχω μόνιμα 3-2 γιατί δεν έχω πιό κλειστό.
θα παραγγείλω όμως γιατί έχουμε ξεφύγει τώρα τελευταία και προβλέπω "άγρια" σενάρια μόλις ξεκινήσουν με το καλό πάλι οι αγώνες. .think. .think. .think.
 
Ένας φίλος το λέει PSCA
Λεωνίδα μια ερώτηση θέλω να σου κάνω λόγω της εμπειρίας σου κ της γνώσης σου, ποιο θεωρείς πιο ευκολο πιατο ; ένα τραβερσατο που περναει τέρμα γκάζι στα 10 μετρα απο τους βατηρες με καθοδική τροχιά , η το 4 ;
 
Το c στο 4 γήπεδο το είχαν αλλάξει και την προπερασμένη εβδομάδα και ήταν όντως το πιο δύσκολο πιάτο αφού δεν το βλέπεις με τπτ. Το έκαναν ακόμα πιο δύσκολο ή για αυτό μιλάμε; Να δούμε αν μπορέσουμε να ρίξουμε το Σάββατο γτ δίνει βροχές.
 
Back
Top