Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ειχα πάρει αρκετα κουτια απο παλιό μαγαζί που έκλεισε μπλε με τα ζωνάρια στον κάλυκα,ειχαν μείνει μονο σε 1 και 2 ,έριξα τα περισσότερα το 2005 τοτε με την γρίπη σε ενα 10αρι βορια με την 302 ,εκοινη την χρόνια ξεκινησα την ιδιογομωση.
 
Εεε...32...32 και κάτι...εκεί θα τα χαλάσουμε...
Κάπου εκεί τέλος πάντων...😁😁😁
33γρ κανονικα ..
Αλλά έχει βρεθεί και..31,50γρ..


https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-256

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-250
ειχα πάρει αρκετα κουτια απο παλιό μαγαζί που έκλεισε μπλε με τα ζωνάρια στον κάλυκα
Μάλλον εννοείς το κλασικό δαχτυλίδι στους κάλυκες super fiocchi...
Παλια παρτίδα πριν γεμιστει σε κάλυκες lambro france....
IMG_20230421_221525.jpg
 
s4 170 688 gt 34 γρ και κεντρικη ,απο τις πρώτες συνταγές που προσπαθείσα να αντηγραψω, δίνοντάς μερικα σε φιλους πηρα τον τίτλο του ακμπουμ.

Να σε ρωτησω κατι ??
Δλδ για αυτο το ακμπουμ...καμαρωνεις ??
Με το σεταπ που γραφεις...τα κλειστρα πανε στα χορταρια ....και δεν ειναι αστειο !!!
Εγω θα σου προτεινα να το σβησεις...
 
αυτο το σετ υπ ειχαν δεν έγραψα κατι αλλο ,καλο η κακο σκοτώνε σε σχεση με τα σημερινά που τους χαϊδεύει τα πούπουλα ,δεν ειπα και σε κανέναν να το δοκιμασει φιλε νικο.
αυτο το σετ υπ ειχαν δεν έγραψα κατι αλλο ,καλο η κακο σκοτώνε σε σχεση με τα σημερινά που τους χαϊδεύει τα πούπουλα ,δεν ειπα και σε κανέναν να το δοκιμασει φιλε νικο.

Πριν 20 χρονια οι πυριτιδες ηταν διαφορετικες...τις φορτωναν με την σεσουλα...Αν και αμφιβαλω για την
δοσολογια...
Με τα σημερινα δεδομενα θα ανατιναξεις κοσμο....Αυτο δεν σου λεει τιποτα ??
 
Με το λαμπρο μπλε το παλιό κούνησε το δίκαννο του συγχωρεμένου του θείου μου. Προτιμούσε να πετάξει το δίκαννο παρά να αλλάξει φυσίγγι. Κανα χρόνο πριν πεθάνει του είχα βρει ένα τελευταίο κουτί μπλε από μαγαζί που είχε κλείσει.
 
εσυ 400αρισες 50γρ με τεκνα και το προτείνεις και Αύγουστο οταν η sp2 που ειναι ×64 φτανει 900 μπαρ στο ρελαντι για αυτα γρ.δεν θελω να αρχίσω παλι κοντρες,οποίος γεμιζει ειναι πιστεύω και υπεύθυνος για αυτο που κανει.
 
εσυ 400αρισες 50γρ με τεκνα και το προτείνεις και Αύγουστο οταν η sp2 που ειναι ×64 φτανει 900 μπαρ στο ρελαντι για αυτα γρ.δεν θελω να αρχίσω παλι κοντρες,οποίος γεμιζει ειναι πιστεύω και υπεύθυνος για αυτο που κανει.

Εγω οτι σεταπ δινω .....ειναι δοκιμασμενο και ασφαλες...Οσον αφορα την SP2 σεταπ δεν εδωσα...
Δοκιμες ανεβασα μονο.
Ωστοσο τα σεταπ ηταν του Λευτερη ( elvas ) και απολυτα ασφαλη !!!
Εσυ δεν εχεις ανεβασει ΠΟΤΕ μια δοκιμη...και παραλληλα γραφεις και επικινδυνα σεταπ...
Στο εχω πει και στο παρελθον !!
Ουτε εγω εχω ορεξη για αντιπαραθεση...Ας κρινουν οι διαχειριστες τα οσα γραφεις...

ΥΓ. Εισαι τοσο ασχετος...που δεν μπορεις να κρινεις ποια ειναι τα ασφαλη σεταπ και ποια οχι...
Και σταματω ΕΔΩ.
 
εσυ 400αρισες 50γρ με τεκνα και το προτείνεις και Αύγουστο οταν η sp2 που ειναι ×64 φτανει 900 μπαρ στο ρελαντι για αυτα γρ.δεν θελω να αρχίσω παλι κοντρες,οποίος γεμιζει ειναι πιστεύω και υπεύθυνος για αυτο που κανει.

Για σου αποδειξω ποσο ασχετος και δηθεν εισαι...και λες τα πραγματα οπως εσυ θελεις...οπως αυτο που
εγραψες οτι προτεινω τον Αυγουστο να ριχνουν 50 γραμμαρια...( αυτο βεβαια το εβγαλες απο το μυαλο
σου )...η τουλαχιστον με την ασχετοσυνη που σε διακρινει...ισως και να το πιστευεις...
Αλλωστε δεν σε εβγαλα εγω ακμπουμ...οι φιλοι σου που τους εσπασες τα οπλα σε εβγαλαν ετσι..
Και το χειροτερο...εσυ καμαρωνεις !!!
Ανοιξε λοιπον τα ματακια σου....διαβασε και κοιτα για να μαθαινεις....και οταν θα μιλας σε μενα
θα προσεχεις τι λες !!

Αυτη ειναι η δοσολογια απο τον πινακα του GUALANDI...

εικόνα_Viber_2023-04-22_09-31-04-202.jpg

Και αυτη...μια απο τις δοκιμες μου...

εικόνα_Viber_2021-02-19_20-25-43.jpg
εικόνα_Viber_2021-02-19_20-25-54.jpg

Και θελω να μου πεις....τι επικινδυνο βλεπεις στο σεταπ...????
Και επισεις να θυμασαι...για οτι λεω...για οποια σεταπ γραφω και ανεβαζω τα εχω δοκιμασμενα...και
με δοσολογιες εγκυρες και οχι του μυαλου μου οπως εσυ κανεις..!!!

Γραφεις ενα σεταπ....και οποιον παρει ο χαρος...χωρις να σεβεσαι την ασφαλεια των συναδελφων!!! :cool:

ΥΓ. Αυτα απο εμενα....και απο εδω και στο εξης....προσεχε...μαζι μου !!!


 
Status
Not open for further replies.
Back
Top