Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι.....απιστευτος ειναι.....!!!!! Τον εχει ''φοβηθει το ματι μου'' σου λεω !!!
Δεν υπαρχει εμπορικο που να μην το εχει ''ξεσκονησει''....Ειλικρινα μπραβο του !!! :cool:
Έχω μια μικρή ένσταση για αυτό το φυσίγγι δε ξέρω αν έχει αλλάξει φέτος τίποτα
Το ρίχνει το φιλαρακι που κάνουμε σχεδόν όλα τα κυνήγια Τσιχλας μαζί έχει μια sx4 win
Έχει ρίξει ένα φορτηγό απο δαύτα απλά γαμαει
Εγώ ενα κουτι εριξα δε μπορώ να το αξιολογήσω
 
Οπότε έκλεισε κι αυτό το θέμα...
Καθηστε τώρα να συζητάμε για τον καιρό...
Κάτσε ρε Γιάννη πως έκλεισε, θέτω το ερώτημα : μιλάτε για κάννες benelli, είστε σίγουροι ότι η benelli έχει παράξει η ίδια έστω και μία κάννη ;
 
Κάτσε ρε Γιάννη πως έκλεισε, θέτω το ερώτημα : μιλάτε για κάννες benelli, είστε σίγουροι ότι η benelli έχει παράξει η ίδια έστω και μία κάννη ;
Ααααα,δεν ξέρω τα πίσω από την κουρτίνα!
Μπορεί να τις σφυρηλατεί ο Ήφαιστος...
Στην ουγια όμως,γράφει Benelli!
 
Κάτσε ρε Γιάννη πως έκλεισε, θέτω το ερώτημα : μιλάτε για κάννες benelli, είστε σίγουροι ότι η benelli έχει παράξει η ίδια έστω και μία κάννη ;
Δεν έχει καμία σημασία αυτό Λευτέρη! Φτιάχνει δε φτιάχνει μόλις μπει η στάμπαααα... Για τον π....σο γίνεται! Αχαχαχαχαχα
 
Μπα.ολες το ίδιο ρίχνουν......... Το χουμε αποδείξει αυτό.........
Εγώ Βαγγέλη οι μοναδικές δοκιμές που έχω κάνει είναι με βόλια και αυτές πρίν καμιά δεκαπενταριά χρόνια
Πέραν της πλάκας που κάνω δεν μπορώ να έχω τεκμηριωμένη άποψη για το πώς ρίχνει η κάθε μία
Ούτε δοκιμές κάνω, ούτε και έχω ρίξει με όλες τις εταιρίες και τις γεωμετρίες των καννών
Απλά παρακολουθώ......
 
Αυτο που εχω προσεξει σε σενα....Δεν εχεις αφησει κουτι για κουτι και μαρκα για μαρκα στο ραφι !!!
Τα εχεις δοκιμασμενα ολα ...και εχεις αποψη....και ειλικρινα σου βγαζω το καπελο και σε παραδεχομαι !!!.RESPECT.
Απλά ρωτάω εγώ δουλεύω τα σούπερ τορντο
 
Άσε και με τόσα σχεδιαγράμματα του Βασίλη επείσθην και πήρα ντουφέκι, που τρώει την τουφεκιά η τσίχλα, θυμώνει, κόβει βέργα και κυνηγιομαστε στα αμπέλια 🤣🤣🤣🤣 Αμανννν Βασίλη τι μου κανες!!!
Θα ήμαστε και φιτ θα κρατάμε σιλουέτα
 
Έχω μια μικρή ένσταση για αυτό το φυσίγγι δε ξέρω αν έχει αλλάξει φέτος τίποτα
Το ρίχνει το φιλαρακι που κάνουμε σχεδόν όλα τα κυνήγια Τσιχλας μαζί έχει μια sx4 win
Έχει ρίξει ένα φορτηγό απο δαύτα απλά γαμαει
Εγώ ενα κουτι εριξα δε μπορώ να το αξιολογήσω
Είναι ένα μέτριο φυσίγγια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top