Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φυσίγγια NSI GM3 FAST γνωμες και σχόλια
Δεν κάνει για καλό καιρό. Εμένα δεν μου αρέσει πολύ δυνατό είναι και χωρίς λόγο, πολλά ζωντανά, θέλει πλέον κλειστό τσοκ. Για μένα είναι παρόμοιο τώρα σαν το λαμπρό τορντο 32.
 
Δεν κάνει για καλό καιρό. Εμένα δεν μου αρέσει πολύ δυνατό είναι και χωρίς λόγο, πολλά ζωντανά, θέλει πλέον κλειστό τσοκ. Για μένα είναι παρόμοιο τώρα σαν το λαμπρό τορντο 32.

Αυτο που εχω προσεξει σε σενα....Δεν εχεις αφησει κουτι για κουτι και μαρκα για μαρκα στο ραφι !!!
Τα εχεις δοκιμασμενα ολα ...και εχεις αποψη....και ειλικρινα σου βγαζω το καπελο και σε παραδεχομαι !!!.RESPECT.
 
Αυτο που εχω προσεξει σε σενα....Δεν εχεις αφησει κουτι για κουτι και μαρκα για μαρκα στο ραφι !!!
Τα εχεις δοκιμασμενα ολα ...και εχεις αποψη....και ειλικρινα σου βγαζω το καπελο και σε παραδεχομαι !!!.RESPECT.
Είναι και άλλοι τρελοί σαν εμένα!
 
Είναι και άλλοι τρελοί σαν εμένα!

Ισως να υπαρχουν....και μην το προσεξα....Εσυ ομως τα εχεις περασει ολα απο ψιλο κοσκινο...και δεν
στο λεω για να σου ''χα'ι'δεψω τ'αυτιά''....το λεω γιατι το βλεπω....δεν σου εχει ''γλυτωσει΄΄ φυσιγγιο !!! :cool:
 
Φυσίγγια NSI GM3 FAST γνωμες και σχόλια
Δεν ξέρω τι έχουν κάνει σε αυτό και δεν τραβάει σε κανένα καιρό πολύς βροντος και τα πουλιά όλα ζωντανά ειναι βεβαια σφιχτο αλλα τι να το κανεις καμία σχέση με το παλιό gm3 και στην τιμή που έχει δεν αξίζει με τιποτα
 
Ισως να υπαρχουν....και μην το προσεξα....Εσυ ομως τα εχεις περασει ολα απο ψιλο κοσκινο...και δεν
στο λεω για να σου ''χα'ι'δεψω τ'αυτιά''....το λεω γιατι το βλεπω....δεν σου εχει ''γλυτωσει΄΄ φυσιγγιο !!! :cool:
Δεν παίζεται αυτός ... άστον
 
Σκάγια μέτρησες ή αυτοανακηρύχθηκες νικητής ?
Κάτσε δεν έχω προλάβει να δω τις αλχημείες που έχεις κάνει 🤣
Πάντως είδα μερικές τουφεκιές με ιδιογόμωση και δεν έφταναν το 85% που βγάζει η optima με απλά εμπορικά .yel.
Νομίζω σου χρειάζεται λίγο τσάι να ηρεμήσεις..........
 
Δεν κάνει για καλό καιρό. Εμένα δεν μου αρέσει πολύ δυνατό είναι και χωρίς λόγο, πολλά ζωντανά, θέλει πλέον κλειστό τσοκ. Για μένα είναι παρόμοιο τώρα σαν το λαμπρό τορντο 32.
Ούτε για κακό καιρό κάνει, τουλάχιστον στην περιοχή μου ! Πολύ αίμα και ακριβό γιατί είναι nsi !!!!
 
Νομίζω σου χρειάζεται λίγο τσάι να ηρεμήσεις..........
Θα τον κεράσω εγώ βαλεριάνα
Και με Μπενέλι κιόλας .big smile.
Ποιά εταιρεία κερνάει κάτι σε αλκοόλ να την προτιμήσουμε
Με τσάι μόνο δεν βγαίνει, μας τίναξε στομάχι και νευρικό σύστημα
 
Αυτο που εχω προσεξει σε σενα....Δεν εχεις αφησει κουτι για κουτι και μαρκα για μαρκα στο ραφι !!!
Τα εχεις δοκιμασμενα ολα ...και εχεις αποψη....και ειλικρινα σου βγαζω το καπελο και σε παραδεχομαι !!!.RESPECT.
Εγκυκλοπαίδεια είναι ο μπαγασας δε μπορείς να πεις και τίποτα μπαμ στο ταπωνει
 
Εγκυκλοπαίδεια είναι ο μπαγασας δε μπορείς να πεις και τίποτα μπαμ στο ταπωνει

Ναι.....απιστευτος ειναι.....!!!!! Τον εχει ''φοβηθει το ματι μου'' σου λεω !!!
Δεν υπαρχει εμπορικο που να μην το εχει ''ξεσκονησει''....Ειλικρινα μπραβο του !!! :cool:
 
Ποιά εταιρεία κερνάει κάτι σε αλκοόλ να την προτιμήσουμε
Με τσάι μόνο δεν βγαίνει, μας τίναξε στομάχι και νευρικό σύστημα
Αν κρίνω από αυτά που λέει ο Βασίλης μάλλον η benelli τους κάνει συνεδρίες με αλκοόλ...........
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top