Γνώμες Φυσιγγίων

Κοίτα σκέψου ότι με αυτά θα κάνεις μπαμ και όλο και κάτι θα πέφτει..με της ακατανομαστης εμένα γυρνούσαν και μου έδειχναν τα ....κατάλαβες!

Στο σημαδι δεν ειμαι ο μαμαω ταο . Αλλα ετσι εκοψα το τριτο που εγραψα . Δεν θα ξεχασω ποτε εκεινη την φασσα χαχα
Ευτυχως το ειχα και σε βιντεο και ειδα οτι τα σκαγια 2 φορες εσκασαν πανω της . Αλλιως θα ελεγα παλι κλαμπανι
 
Στο σημαδι δεν ειμαι ο μαμαω ταο . Αλλα ετσι εκοψα το τριτο που εγραψα . Δεν θα ξεχασω ποτε εκεινη την φασσα χαχα
Ευτυχως το ειχα και σε βιντεο και ειδα οτι τα σκαγια 2 φορες εσκασαν πανω της . Αλλιως θα ελεγα παλι κλαμπανι
Κανένας μας δεν είναι μαμά ταο, αλλά είναι αυτό που σου είπα,δε τρέχουν από τα πατζακια μας να μας έχουν για κορόιδα. Αν άλλοι σκοτώνουν με αυτά μπράβο τους , πραγματικά μπράβο τους!!
 
Καλησπερα σε ολους ,

Φετος μεχρι να τελειωσουν αυτα που πηρα θα δουλεψω τα παρακατω . Τα εχει δοκιμασει κανεις? Πρωτη φορα θα τα ριξω .big smile.






View attachment 75926
Το club 36 σε Νο4 ειχα ριξει σε κατι ξεκολοκαλημάνες...ειχα ξεκρεμασει μια κ μοναδικη πολυ μακρια που εμεινα με το στομα ανοιχτο....ευτυχως που ηταν χειμωνας κ δεν ειχε μύγες....χε χε χε...
 
Καλησπερα σε ολους ,

Φετος μεχρι να τελειωσουν αυτα που πηρα θα δουλεψω τα παρακατω . Τα εχει δοκιμασει κανεις? Πρωτη φορα θα τα ριξω .big smile.






View attachment 75926
Τα navaro 34gr δοκιμασμένα τη προηγούμενη σεζόν. Έμεινα ικανοποιημένος.
Υ.γ. Νο4 τα σκάγια 8,5 ευρουλάκια το κουτί τα τσίμπησα πέρυσι.
 
Ομάδα τα φώτα σας. Γνωρίζει κάποιος το neo velox με τι είναι γεμισμένο και αν το στήσιμο του είναι χειμωνιάτικο ή ενδυκνειται για φθινοπωρινές θερμοκρασίες? Επίσης απόψεις γενικότερα ως προς την συγκέντρωση/ταχύτητα κτλ από άτομα που το έχουν χρησιμοποιήσει θα βοηθούσαν.. Θέλω να το δοκιμάσω για κυργιαρες και φασσες σε νο7.
 
Ομάδα τα φώτα σας. Γνωρίζει κάποιος το neo velox με τι είναι γεμισμένο και αν το στήσιμο του είναι χειμωνιάτικο ή ενδυκνειται για φθινοπωρινές θερμοκρασίες? Επίσης απόψεις γενικότερα ως προς την συγκέντρωση/ταχύτητα κτλ από άτομα που το έχουν χρησιμοποιήσει θα βοηθούσαν.. Θέλω να το δοκιμάσω για κυργιαρες και φασσες σε νο7.
Σε όλους τους καιρούς εκτός από πολλά μείον. Σε φάσσες πάρε σε ν6.
 
Ομάδα τα φώτα σας. Γνωρίζει κάποιος το neo velox με τι είναι γεμισμένο και αν το στήσιμο του είναι χειμωνιάτικο ή ενδυκνειται για φθινοπωρινές θερμοκρασίες? Επίσης απόψεις γενικότερα ως προς την συγκέντρωση/ταχύτητα κτλ από άτομα που το έχουν χρησιμοποιήσει θα βοηθούσαν.. Θέλω να το δοκιμάσω για κυργιαρες και φασσες σε νο7.
Psb1 πολη καλο κρυο και ζεστη,σε πολη υγρασεια ομως να σου λιπη
 
Psb1 πολη καλο κρυο και ζεστη,σε πολη υγρασεια ομως να σου λιπη
Το NEO VELOX, αυτή την πυρίτιδα είχε ανέκαθεν; Μιλάω για την περίοδο 2000 -2003 που ήταν πολύ στα πάνω του. Τα ρίχναμε στις τσίχλες και ήταν φυσίγγι και πουλί. Αργό φυσίγγι μεν, αλλά θέριζε. Τότε δεν ψαχνόμασταν για πυρίτιδες κλπ, αλλά από στόμα σε στόμα μαθαίναμε πιο είναι καλό φυσίγγι.
 
Το NEO VELOX, αυτή την πυρίτιδα είχε ανέκαθεν; Μιλάω για την περίοδο 2000 -2003 που ήταν πολύ στα πάνω του. Τα ρίχναμε στις τσίχλες και ήταν φυσίγγι και πουλί. Αργό φυσίγγι μεν, αλλά θέριζε. Τότε δεν ψαχνόμασταν για πυρίτιδες κλπ, αλλά από στόμα σε στόμα μαθαίναμε πιο είναι καλό φυσίγγι.
Ακρηβος
 
Γιάννη εγώ θυμάμαι την περίοδο 1986 μέχρι 1995 από ελληνικά ρίχναμε πολύ Ζαγοραίο και Μαπάκης και από εισαγωγής τα C7 και τα Rottweil με τα παπιά στο κουτί.
Τα rotweill τα 34αρια με τα παπιά στο κουτί ωραίο φυσιγγακι. Μαλακό και φονικό
 
Γιάννη εγώ θυμάμαι την περίοδο 1986 μέχρι 1995 από ελληνικά ρίχναμε πολύ Ζαγοραίο και Μαπάκης και από εισαγωγής τα C7 και τα Rottweil με τα παπιά στο κουτί.
Εχω ριξει πολυ Grade k Μαπακη κιτρινο.
Εχω κρατησει κ 2 πακετα λευκο 33-36.
 
Από ταχύτητα/συγκέντρωση έχουμε εικόνα??
Νεα παρτιδα Νεο βελοξ νο7 στους 6 βαθμους εδωσε 396 στο 1.5 με πολυ καλη συγκεντρωση.
Μου φανηκε λιιιγο πιο δυνατο απο τα προηγουμενα.
Δεν θυμαμαι αν το ειχα ριξει με 71 η 76 καννη.
Νομιζω με 71.
Ακομα κ τωρα το ριχνει πολυς λαος σε τσιχλα περδικα.
 
Το NEO VELOX, αυτή την πυρίτιδα είχε ανέκαθεν; Μιλάω για την περίοδο 2000 -2003 που ήταν πολύ στα πάνω του. Τα ρίχναμε στις τσίχλες και ήταν φυσίγγι και πουλί. Αργό φυσίγγι μεν, αλλά θέριζε. Τότε δεν ψαχνόμασταν για πυρίτιδες κλπ, αλλά από στόμα σε στόμα μαθαίναμε πιο είναι καλό φυσίγγι.
και τοτε psb1 ειχε.
 
Ομάδα τα φώτα σας. Γνωρίζει κάποιος το neo velox με τι είναι γεμισμένο και αν το στήσιμο του είναι χειμωνιάτικο ή ενδυκνειται για φθινοπωρινές θερμοκρασίες? Επίσης απόψεις γενικότερα ως προς την συγκέντρωση/ταχύτητα κτλ από άτομα που το έχουν χρησιμοποιήσει θα βοηθούσαν.. Θέλω να το δοκιμάσω για κυργιαρες και φασσες σε νο7.
Αν δεν έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία χρόνια είναι πολύ ωραίο φυσίγγακι... Το έχω ρίξει πολύ σε τρυγόνια, μικρά παπιά, φάσσες κ περιστέρια σε 6αρι κ 7αρι.... Μια χαρά είναι για το φθινόπωρο, μαλακό κ σκοτώνει καλά...
 
Back
Top