Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα έρθω κ θα μου δώσεις να κοιμηθώ μαζί τους....αλλά εγώ θα σου αφήσω κάμποσα με ΜΒ32 να ΧΑΣΕΙΣ τν ύπνο σου..... .sarcastic. .sarcastic.
Στο έχω πει και θα στο πω και εδώ που είμαστε μεγάλη παρέα, να πάμε να δοκιμάσεις σε χαρτί και σε διάτρηση με το δικό σου όπλο, .my man. .sex hard.δεν θα σε πετύχω το χειμώνα ρε πουστη;;;;θα δεις.yelling..sex hard.
 
Σοβαρό site ,αναλυτική παρουσίαση .
Ένα πράγμα που μ'άρεσε είναι οι δοκιμές σε σκάγια ν.7 τις έκανε .Είναι το μαγικό νούμερο ....

Έχω ρίξει φυσίγγια του.. αξιόλογα ήταν...το μόνο που με ενοχλεί σε site κατασκευαστών είναι που δεν γράφουν τί πυρίτιδα έχει το φυσίγγι.... αυτό πιστεύω ότι δεν είναι κανένα μυστικό που χρειάζεται να κρύβουν....όλοι οι κατασκευαστές που σεέβονται τον εαυτό τους λένε...γράφουν γεμισμένο με την τάδε...απλό
 
Έχω ρίξει φυσίγγια του.. αξιόλογα ήταν...το μόνο που με ενοχλεί σε site κατασκευαστών είναι που δεν γράφουν τί πυρίτιδα έχει το φυσίγγι.... αυτό πιστεύω ότι δεν είναι κανένα μυστικό που χρειάζεται να κρύβουν....όλοι οι κατασκευαστές που σεέβονται τον εαυτό τους λένε...γράφουν γεμισμένο με την τάδε...απλό
Αυτό το 35'αρι τόριξες ;
Άν ναί πότε σου δούλεψε ;
 
Αυτό το 35'αρι τόριξες ;
Άν ναί πότε σου δούλεψε ;

Σε πέρδικα...δεν είχα βρει τα Percorso Di Caccia στο μαγαζί είχαν τελειώσει είχα ξεμείνει και πήρα αυτά....πήγαινε καλά....απλά είχα κόλλημα και εμπιστοσύνη στα ιταλικά και δεν το ξαναπήρα....ψυχολογικό καθαρά.
 
Είναι καλό φίλε μου αυτό αξίζει??Πέρυσι πήρα τα άλλα τα coturnice ολλα τα πουλιά τραυματισμενα

Τα καινούργια δεν τα έχω ρίξει. Είχα απόθεμα από αυτά στην φωτό....άν και την μέρα εκείνη τα έβαλα γιατί ήξερα ότι μπορεί να βρω και μπεκάτσες....αλλιώς σε εποχή που κυνηγάω πέρδικα μόνο...Percorso di Caccia και τέλος... Το ....τραυματισμένο πουλί φίλε είναι άλλη....ιστορία..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top