Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φιλε outlander το imperial το ισπανικο για το 32αρι φανταζομαι εννοεις?
το 30αρι ηθελα να ρωτησω αν το εχεις δοκιμαση ειναι καλο?
Πολύ καλύτερο το 30 άρι....απλα η τιμή του ειναι "γ@μω το κερατό μ" 6,50€!!! Βέβαια αν μείνεις ικανοποιημένος...δεν έχει σημασία!
 
Φέτος θα ρίξω τα alfa game πέρσι που τα δοκίμασα από φιλο μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις με ισπανική πυρίτιδα γεμισμένα κ Ισπανία , συγκεντρωτικό φυσιγγι . Θέλω να βρω και ένα 30αρι στην σκέψη μου είναι τα ιμπεριαλ ή τα φάντομ ( αν κ έχω μια επιφύλαξη γιατί έριχνα τα f32 πολύ καλό προπερσι , τα καινούργια τα άλλαξε λίγο φέτος κ δεν μου πολυαρεσαν ) ,του Ρουμελιώτη από την άλλη ήταν του ύψους κ του βάθους ,βέβαια τα είχα ρίξει σε συνθήκες με αρκετή υγρασία οπότε δεν θέλω να είμαι απόλυτος. Τα tordo 30 του λαμπρό ήταν το αγαπημένο μου το χάλασαν όμως. Ένα φυσιγγακι αξιοπρεπές παντός καιρού ψάχνω......ξέρω ξέρω θα μου πείτε μόνο ιδιογωμοση ...:)
Για τσίχλα υπάρχουν καλά φυσίγγια όπως το cheddite αλλά έχει 7,5 € , και από την άλλη θέλω να ρίχνω ελληνικό αν γίνεται !
Express 32 και champion 32 ,ελληνικα,φθηνα,και παντος καιρου.
 
Φίλε chris στα 32 έκλεισα κ σε καλή τιμή κάτω από 6€, ένα 30αρι ψάχνω .. :)
Θα συμφωνήσω με τον Παύλο πιο πάνω και θα σου πρώτεινα και το J&B Fast 30gr (με aquila) που το έριξα πέρισυ και πρόπερσυ από την έναρξη ως το τέλος...
 
Να το δοκιμασεις φιλε ειναι οτι καλυτερο,και για το τρυγονι ειναι φοβερο.
fantom fanatic 30 / imperial 30 δακγωτά και τα δύο Αργύρη
Το imperial το σκέφτομαι και εγώ για φέτος.Ειναι και δίπλα στο σπίτι το κατάστημα του Κηφισού.
 
Eρωτηση προς ολους: Το imperial πως το γνωριζουμε αν ειναι το γνησιο το ισπανικο?
Το εχουν και εδω καλαματα αλλα δεν ξερω αν ειναι το αυθεντικο, εχω ακουσει πως
ο καλκατζακος εχει το oritzinal.
Αναγραφη πανω στο κουτι τιποτα περι γνησιοτητας?
 
γνήσιο στο οποίο αν πάρεις κούτα στην ετικέτα έχει όλα τα στοιχεία από το πόσα γραμμάρια πυρίτιδα και σκάγια έχει η κούτα στο σύνολο και κωδικό απο Maxam
2229

και εδώ η ελληνική εκδοχή
2230

δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα οι φωτό αλλά τα είχα παρουσιάσει και τα δύο
 
Φίλε chris στα 32 έκλεισα κ σε καλή τιμή κάτω από 6€, ένα 30αρι ψάχνω .. :)
Για "παντώς καιρού " τσιχλοφυσιγγο στρεψε την προσοχή σου σε sporting φυσιγγι νούμερο 9. Τόλμησέ το Αργύρη! Θα με θυμηθείς. Η μάρκα δεν με νοιάζει, είναι μπαλαντερ το 28άρι. Σύμμαχος σου, το όπλο σου και ο τρόπος που ρίχνεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top