Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου 2015-2016

Μπραβο σε ολους τους μαγκες.
Ευχομαι υγεια σε ολους, ολα τα αλλα γινονται.
Και του χρονου .
Σκεφτομαι τι καλα που θα ηταν να ξαναγινει 10 Μαρτιου του 2017.
Τα ονειρα επιτρεπονται αυτα δεν μπορουν να μας τα κοψουν.
 
Εχεις δικιο.Εγω ονειρεύομαι το Απριλιατικο τρυγόνι..
Τασο με πετυχες στο αδυνατο σημειο μου. Αν θυμαμαι καλα για μια χρονια δεν τα προλαβα.
Η κυνηγετικη μου παρεα ειναι απο την Ζακυνθο οποτε καταλαβαινεις τι εχω ακουσει για τα παλια!!!
 
Η κυνηγετικη μου παρεα ειναι απο την Ζακυνθο οποτε καταλαβαινεις τι εχω ακουσει για τα παλια!!!
Οι Ζακυνθινοί έχουν να σου πουν και για τα νέα.."κατάφεραν" να το κάνουν "παραδοσιακό"κυνήγι..
 
Last edited:
Καλημέρα σε όλους και από εμένα.

Σας ευχαριστώ για την καλή παρέα, τα κοψίδια και την φιλική διάθεση.

Η πρώτη κοπή πίτας / γνωριμία με όλους σας ήταν πολύ ζεστή, καθώς όλοι είχαν διάθεση να μοιραστούν τις εμπειρίες τους και ήταν όλοι μία παρέα. Φοβερό ψήσιμο και ωραίο κρασί.

Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον Βασίλη και την παρέα του και χάρηκα για τις νέες γνωριμίες.

Περιμένω την επόμενη συνάντηση.
 
Με υγεία κύριοι, και του χρόνου ακόμα περισσότεροι.
Πέρασα όμορφα την Κυριακή και χάρηκα πολύ που γνωρίστηκα από κοντά με όσους παραβρέθηκαν.
Το πρωι επιβεβαιώθηκε ο κανόνας ότι με καλή παρέα στο κυνήγι περνάς καλά ανεξαρτήτως καρπωσης και δυσκολιών.
Όλοι με έκαναν να νιώθω σαν να γνωριζόμαστε χρόνια.
Οι ψηστες έκαναν πολύ καλή δουλειά. Το κρασί του Τζιμη ήταν απαιχτο και τα γλυκά ήταν ότι έπρεπε για το τέλος.
Προσπάθησα με τρόπο να ξεφύγω από τον φωτογραφικό φακό αλλά όχι απλά δεν τα κατάφερα, μάλλον πρόσφερα και αστεία στιγμιότυπα! Καταλαβαίνω τώρα όσα λέγανε για τις προηγούμενες συναντήσεις περί του φωτογράφου!
Εύχομαι η επόμενη έναρξη να μας βρει όλους καλά και μέχρι τότε από εδώ μέσα να απαλυνουμε την έλλειψη του κυνηγίου.
Εις το επανιδείν!.shake hands.
 
Φωτο της ημέρας εγώ ψηφίζω τον Μάκη που είναι σαν την Πυθια εν μέσω καπνων. bbq2
Και β' όσκαρ στα όμορφα σκυλακια που συνοδευαν το κυνηγι. .shake hands.
Δεν χωράει συζήτηση....
 
Φωτο της ημέρας εγώ ψηφίζω τον Μάκη που είναι σαν την Πυθια εν μέσω καπνων. bbq2
Και β' όσκαρ στα όμορφα σκυλακια που συνοδευαν το κυνηγι. .shake hands.
Παμψηφίζω!!! Μάκης Φλεγόμενος και μη καιόμενος. Όσο για τα σκυλάκια, Η Μελιά τα λέει όλα με το σκεφτικό βλέμμα της: ρε τι κάνω εδώ με τους τρελούς;;;
 
Back
Top