Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου 2015-2016

Παμψηφίζω!!! Μάκης Φλεγόμενος και μη καιόμενος. Όσο για τα σκυλάκια, Η Μελιά τα λέει όλα με το σκεφτικό βλέμμα της: ρε τι κάνω εδώ με τους τρελούς;;;
Μάλλον λέει... "κοίτα πως τρώνε, και μετά λένε εμας σκυλιά.."
 
Μερικοί το προτιμούν .."ξινό"

image.jpg
 
Ξαναβλέποντας μετά απο μέρες τις φωτό αλλά και το βιντεάκι, με πιάνει μια γλυκιά νοσταλγία! Περάσαμε καλά,γνωριστήκαμε καλύτερα και σίγουρα κάτι καλό θα βγει απο όλο αυτό! Μπράβο μας...
 
Πολυ ωραιος Δημητρη κ ωραια μουσικη επενδυση... .shake hands.
Να ειναι η αρχη απο πολλα ακομα τετοια...;)
Η μουσικη επένδυση με το τραγούδι "όταν έχω εσένα " του Μητροπάνου έχει επιλεγεί επι τούτου και είναι αφιερωμένο στο HuntersLife και όλη την καταπληκτική παρέα του απ όλη την Ελλάδα.
 
Δημήτρη σε ευχαριστούμε για τον κόπο σου! Πήραμε μια καλη γεύση εμείς που δεν ήμασταν εκει! Πολυ ωραίο και το βίντεο και οι φωτο!

Κρίμα που δεν τράβηξα βίντεο μεγαλύτερης διάρκειας Γιάννη.Το πρόβατο και τα λίπη στα χέρια με δυσκόλευαν αρκετά ......sarcastic.
 
Δημητρη πολυ ομορφο βιντεο! .shake hands.
Πραγματικα ονειρευομαι οτι καποια στιγμη θα ερθουν ετσι τα πραγματα ωστε να βρεθουμε σε καποιο μερος ολοι μα ολοι απο ολοκληρη την Ελλαδα και το εξωτερικο!!!

Χρήστος Καζαντζής
Θρακιώτης
:)
 
Η μουσικη επένδυση με το τραγούδι "όταν έχω εσένα " του Μητροπάνου έχει επιλεγεί επι τούτου και είναι αφιερωμένο στο HuntersLife και όλη την καταπληκτική παρέα του απ όλη την Ελλάδα.
Υγεία να έχετε παιδιά να το κάνετε κάθε χρόνο και με περισσότερες συμμετοχές, ο Μάκης απλά ΜΟΡΦΗ και το τραγούδι υπέροχο μακάρι να με αξιωσει ο θεός να βρεθώ κάποια στιγμή και γω μαζί σας και να σας γνωρίσω και από κοντά.
ΥΓ εμένα πονηρη αλεπού με άφησες στην απέξω .sarcastic. αφού ξέρεις ότι το HL είναι international.
 
Last edited:
Back
Top