Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου 2015-2016

Δημητρη πολυ ομορφο βιντεο! .shake hands.
Πραγματικα ονειρευομαι οτι καποια στιγμη θα ερθουν ετσι τα πραγματα ωστε να βρεθουμε σε καποιο μερος ολοι μα ολοι απο ολοκληρη την Ελλαδα και το εξωτερικο!!!

Χρήστος Καζαντζής
Θρακιώτης
:)


Χρήστο όπως άκουσες στο βίντεο και κατάλαβες ,για σενα ρωτάγανε κάποια παιδάκια .....my man.

Υγεία να έχετε παιδιά να το κάνετε κάθε χρόνο και με περισσότερες συμμετοχές, ο Μάκης απλά ΜΟΡΦΗ και το τραγούδι υπέροχο μακάρι να με αξιωσει ο θεός να βρεθώ κάποια στιγμή και γω μαζί σας και να σας γνωρίσω και από κοντά.
ΥΓ εμένα πονηρη αλεπού με άφησες στην απέξω .sarcastic. αφού ξέρεις ότι το HL είναι international.

.shake hands. Μπράβο Κωνστανίνε για την επισήμανση και διόερθωση.Πρόλαβες τον Παύλο . .sarcastic.
 
Χρήστο όπως άκουσες στο βίντεο και κατάλαβες ,για σενα ρωτάγανε κάποια παιδάκια .....my man.

Χρήστος Καζαντζής
Θρακιώτης
:)

Το κατάλαβα Δημήτρη. Στο 1:07 είναι η στιγμή που ο Μάκης κλείνει το τηλέφωνο μετά από την συνομιλία μας με αυτόν και με σένα. Για τον λόγο αυτόν έβαλα τα στοιχεία που παραθέτω από το προηγούμενο post μου. :)
 
Last edited:
Άρχοντες να προτείνω κάτι ?
Τι θα λέγατε να κάναμε καμία συγκέντρωση παρόμοια της λήξης στην ύπαιθρο ?
Όχι τώρα σε καμία δεκαριά μέρες που θα αρχίσουν να εμφανίζονται οι τσιν τσιν ;);)

Πεινάσαμε;;;; Εγώ είμαι μέσα γενικά το ξέρεις!
 
ΣΤΗΝ εναρξη ειναι πιο ωραια , ενω η ληξει με στεναχωρη και δεν εχω ορεξη για γιορτες , και αυτο δεν το καταλαβενα για την ληξει που εκαναν γιορτη τοσο χαρουμενοι ηταν που τελειοσε το κυνηγι
 
ΣΤΗΝ εναρξη ειναι πιο ωραια , ενω η ληξει με στεναχωρη και δεν εχω ορεξη για γιορτες , και αυτο δεν το καταλαβενα για την ληξει που εκαναν γιορτη τοσο χαρουμενοι ηταν που τελειοσε το κυνηγι
Νικολα ή γιορτή έγινε για να συναντηθούν τα Μέλη να κυνηγήσουν παρέα να ψήσουν να καλαμπουρισουν και να απολαυσουν όλοι μαζί την ύπαιθρο ξεχνώντας τα προβλήματα της καθημερινότητας και της τσιμεντουπολης που έτυχε να ζουν
Ας ζουσαμε και εμείς στην επαρχία και αυτό που έγινε στην λήξη της κυνηγετικής περιόδου
θα γινόταν το λιγότερο κάθε 15 μέρες :rolleyes::)
 
Back
Top