Γιατί κυνηγάω...

konstantinos

Moderator
Περιοχή
ΚΑΣΟΣ
Απολαύστε υπεύθυνα και αφήστε τούς άλλους να απορουν γιατί κυνηγάμε και τι σημαίνει κυνήγι για μας.
Πολύ ωραία ταινία και μιας και πιασαν τα κρύα βάλτε κανένα καστανο στη φωτιά και ένα ποτηράκι METAXA και ταξιδέψτε.

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
Απολαύστε υπεύθυνα και αφήστε τούς άλλους να απορουν γιατί κυνηγάμε και τι σημαίνει κυνήγι για μας.
Πολύ ωραία ταινία και μιας και πιασαν τα κρύα βάλτε κανένα καστανο στη φωτιά και ένα ποτηράκι METAXA και ταξιδέψτε.

Καλημέρα λεβεντιά μου
Θα την δω με την πρώτη ευκαιρία όπως ακριβώς το περιγράφεις
Ουίσκι δεν πίνω αλλά ένα μεταξύ θα το τιμήσω μαζί της
Κοπιασε να την απολαύσουμε παρέα
Θα καθόμαστε στο τζάκι ως το ξημέρωμα κ μετά θα βγούμε να πάρουνε περίπατο τα σκυλιά στο δάσος δίπλα από το σπίτι ανάμεσα στην ομίχλη και τις μυρουδιες που μόνο η φύση απλόχερα αξίζει μετά από την βροχη

konstantinos

Moderator
Περιοχή
ΚΑΣΟΣ
Καλημέρα λεβεντιά μου
Θα την δω με την πρώτη ευκαιρία όπως ακριβώς το περιγράφεις
Ουίσκι δεν πίνω αλλά ένα μεταξύ θα το τιμήσω μαζί της
Κοπιασε να την απολαύσουμε παρέα
Θα καθόμαστε στο τζάκι ως το ξημέρωμα κ μετά θα βγούμε να πάρουνε περίπατο τα σκυλιά στο δάσος δίπλα από το σπίτι ανάμεσα στην ομίχλη και τις μυρουδιες που μόνο η φύση απλόχερα αξίζει μετά από την βροχη
Παρακαλα να πιάσω το λοττο και έρχομαι, έχω να πάω σε πολλά μέρη από Κρήτη μέχρι Έβρο.
image uploading

Ενας απο τους σημαντικοτερους αρθρογραφους του παλαιου κυνηγετικου τυπου ηταν ο Αγγελος Ποιμενιδης
https://el.m.wikipedia.org/wiki/Άγγελος_Ποιμενίδης
Οσοι ετυχε να εχουν διαβασει τα αρθρα του ειμαι σιγουρος πως θα συμφωνησουν μαζι μου..
Ενα μικρο του αποσπασμα απο ενα τευχος των κυνηγετικων νεων του 1953..

Last edited:
Όνομα
Αλεξανδρος
Προσωπικα δεν ειναι ουτε αθλημα ουτε χομπι,ειναι τροπος ζωης το κυνηγι.Με απασχολει 365 μερες
τον χρονο.Ακομα και μακρια απο το καρτερι την ωρα της δουλειας κοιταζοντας τον ουρανο και
παρατηρωντας τον καιρο.

Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Προσωπικα δεν ειναι ουτε αθλημα ουτε χομπι,ειναι τροπος ζωης το κυνηγι.Με απασχολει 365 μερες
τον χρονο.Ακομα και μακρια απο το καρτερι την ωρα της δουλειας κοιταζοντας τον ουρανο και
παρατηρωντας τον καιρο.
Φίλε Alex το κυνηγι, το μουνι και το ρακί ούτε με εγχείρηση δεν μπορούν να το βγάλουν από το μυαλό μας .sarcastic.

Περιοχή
καρδιτσα-λιμνη πλαστηρα.....
Όνομα
Λάμπρος
Ενας απο τους σημαντικοτερους αρθρογραφους του παλαιου κυνηγετικου τυπου ηταν ο Αγγελος Ποιμενιδης
https://el.m.wikipedia.org/wiki/Άγγελος_Ποιμενίδης
Οσοι ετυχε να εχουν διαβασει τα αρθρα του ειμαι σιγουρος πως θα συμφωνησουν μαζι μου..
Ενα μικρο του αποσπασμα απο ενα τευχος των κυνηγετικων νεων του 1953..

Οι γέροι λέει γίνονται πιο μανιακοί... Εγώ τι θα από γίνω φίλε μου όταν γεράσω?
Χαχαχα χαχα χαχα....