Γαλότσες

Και για να συνεχίσω την λογική του hunters life inseption .my man.ιδού το νέο μου απόκτημα
Αγοράστηκαν από τον Πεππα στο νήμα πριν κλείσει το μαγαζί αντί 35€. Ιταλικής προέλευσης και ράτσας gomaforte
Δεν μπορώ να σχολιάσω κάτι άλλο καθώς είναι οι πρώτες μου γαλότσες και δεν μπορώ να κρίνω.

Την Πέμπτη που πέρασα απο κει τις δοκίμασα κι εγώ.Και μάλιστα είχε ένα μόνο 45άρι.Μήπως βρήκε μέσα τρίχες απο αλεπού ; .sarcastic.
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά, Δημήτρη αυτές που δοκίμασες εσύ τι έχει βάλει στην βιτρίνα, με το που μπαίνεις στο μαγαζί πέφτεις πάνω τους, εγώ πήγα καρφί για το 46.....sarcastic.
 
Τελικά μετά απο ψάξιμο για γαλότσες ,μια και πέρυσι μου χάλασαν και αυτές που είχα εδώ και αυτεές που ειχα στο χωριό οι οποίες ήταν φθηνές, αποφάσισα να πάρω κάτι καλύτερο για πρώτη φορά και να τις μεταφέρω πάνω κάτω.Ετσι παρήγγειλα απο internet τις AIGLE parcours 2 και σήμερα τις παρέλαβα.
Να σημειώσω εδώ την πλάκα που μου έκαναν στο σπίτι.
Επιστρέφω από τη δουλειά και βλέπω ένα τεράστιο κουτί από την γενική ταχυδρομική.Ανοίγω και μέσα είναι το κουτί από τις γαλότσες.Με το που ανοίγω κι αυτό μένω με το στόμα ανοιχτό και μου βγαίνει μια φωνή ..."τι είναι ετούτο ;" μέσα υπήρχε ενα ζευγάρι μπότες .
Ο γιος μου είχε ανοίξει την συσκευασία και έβαλε κατι μπότες ολοκαίνουργιες δικες του που δεν τις ήξερα.Πέρασαν αρκετά δευτερόλεπτα μένοντας σαστισμένος μέχρι να καταλάβω οτι μου έκαναν πλάκα ...

.sarcastic.

aa.jpg
 
Last edited:
καλορίζικες καλοφόρετες πολλά χλμ :)
Αυτό είναι ρε Μάκη .Τα πολλά χλμ .Να είναι καλές στο πόδι γιατί ξέρεις οτι θα τις περπατήσω πολύ.
Τώρα πρεπει να κάνουμε κουμπαρά για εξοπλισμό κλπ για να πάμε του χρόνου στον Εβρο .
 
Τελικά μετά απο ψάξιμο για γαλότσες ,μια και πέρυσι μου χάλασαν και αυτές που είχα εδώ και αυτεές που ειχα στο χωριό οι οποίες ήταν φθηνές, αποφάσισα να πάρω κάτι καλύτερο για πρώτη φορά και να τις μεταφέρω πάνω κάτω.Ετσι παρήγγειλα απο internet τις AIGLE parcours 2 και τσήμερα τις παρέλαβα.
Να σημειώσω εδώ την πλάκα που μου έκαναν στο σπίτι.
Επιστρέφω από τη δουλειά και βλέπω ένα τεράστιο κουτί από την γενική ταχυδρομική.Ανοίγω και μέσα είναι το κουτί από τις γαλότσες.Με το που ανοίγω κι αυτό μένω με το στόμα ανοιχτό και μου βγαίνει μια φωνή ..."τι είναι ετούτο ;" μέσα υπήρχε ενα ζευγάρι μπότες .
Ο γιος μου είχε ανοίξει την συσκευασία και έβαλε κατι μπότες ολοκαίνουργιες δικες του που δεν τις ήξερα.Πέρασαν αρκετά δευτερόλεπτα μένοντας σαστισμένος μέχρι να καταλάβω οτι μου έκαναν πλάκα ...

.sarcastic.

aa.jpg
Καλοριζικες καλοφορετες, ωραία πλάκα σου έκανε η οικογένεια.
 
Καλορίζικες Δημήτρη. Εύχομαι να κάνουν αμέτρητα χιλιόμετρα. .shake hands.



Υ.Γ. Κάτι μου λέει ότι το μεσημέρι είχε τηλεφωνική επικοινωνία με τον γιο σου... .sarcastic.
 
Καλορίζικες και με πολλά χιλιόμετρα..shake hands.
Από τις καλύτερες γαλότσες τις αγοράς.
Έχω τις ίδιες αλλά με την επένδυση Neopren και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
 
Τελικά μετά απο ψάξιμο για γαλότσες ,μια και πέρυσι μου χάλασαν και αυτές που είχα εδώ και αυτεές που ειχα στο χωριό οι οποίες ήταν φθηνές, αποφάσισα να πάρω κάτι καλύτερο για πρώτη φορά και να τις μεταφέρω πάνω κάτω.Ετσι παρήγγειλα απο internet τις AIGLE parcours 2 και σήμερα τις παρέλαβα.
Να σημειώσω εδώ την πλάκα που μου έκαναν στο σπίτι.
Επιστρέφω από τη δουλειά και βλέπω ένα τεράστιο κουτί από την γενική ταχυδρομική.Ανοίγω και μέσα είναι το κουτί από τις γαλότσες.Με το που ανοίγω κι αυτό μένω με το στόμα ανοιχτό και μου βγαίνει μια φωνή ..."τι είναι ετούτο ;" μέσα υπήρχε ενα ζευγάρι μπότες .
Ο γιος μου είχε ανοίξει την συσκευασία και έβαλε κατι μπότες ολοκαίνουργιες δικες του που δεν τις ήξερα.Πέρασαν αρκετά δευτερόλεπτα μένοντας σαστισμένος μέχρι να καταλάβω οτι μου έκαναν πλάκα ...

.sarcastic.

aa.jpg





Παππού ειναι η "μερσεντέ" της γαλότσας ναούμ...
Εύχομαι να τις χαρείς και εί δυνατόν να τις λιώσεις...

Τιμή;
 
Back
Top