Γαλότσες

δεν μπορώ να βρω πουθενά στο νούμερο μου parcours και έμαθα πώς καταργήθηκαν και βγαίνουν οι parcours 2

τί κάνουμε ; .xm.
Όντως οι Parcours δεν βγαίνουν εδώ και 2 χρόνια περίπου. Και εγώ τις Parcours 2 πήρα επειδή δεν έβρισκα το νούμερo μου. Πάντως ο πατέρας μου έχει τις Parcours και με μια σύγκριση που έχουμε κάνει συμφωνήσαμε ότι είναι ακόμα πιο ποιοτικές οι parcours 2. Αν έχεις τα χρήματα εμπιστεύσου μας!
 
Βασίλη σίγουρα υπάρχει διαφορά βάρους - πόσο πιο βαριές είναι οι parcours 2 ;
Έχω κάνει περπατητό και με τις δύο για πάνω από 4 ώρες. Οι Parcours 2 αν και βαρύτερες με βόλεψαν καλύτερα γιατί ήταν τέλειες στο πόδι μου. Για αυτό φταίει το πόδι του πατέρα μου που είχε ανοίξει τις δικές του βέβαια. Θέλω να σου πω ότι πραγματικά δεν με κουράζουν και είναι σαν καινούριες. Και πιστεύω ότι θα αντέξουν για χρόνια! Όταν τις έπλυνα τον Φλεβάρη έγιναν κούτας!! Μόνο μερικές γραντζουνιές στο κουντουπιέ είχαν...
 
20150908_172547_zpsi24xza6q.jpg
 
να'στε καλά παιδιά

Μάκη δεν είναι δύο αριστερές μάλλον έτσι φαίνεται στην φώτο :) το καταλαβαίνεις και από το λογότυπο που έχουν πάνω στο τελείωμα
 
Και για να συνεχίσω την λογική του hunters life inseption .my man.ιδού το νέο μου απόκτημα

Αγοράστηκαν από τον Πεππα στο νήμα πριν κλείσει το μαγαζί αντί 35€. Ιταλικής προέλευσης και ράτσας gomaforte
Δεν μπορώ να σχολιάσω κάτι άλλο καθώς είναι οι πρώτες μου γαλότσες και δεν μπορώ να κρίνω.
 
Και για να συνεχίσω την λογική του hunters life inseption .my man.ιδού το νέο μου απόκτημα

Αγοράστηκαν από τον Πεππα στο νήμα πριν κλείσει το μαγαζί αντί 35€. Ιταλικής προέλευσης και ράτσας gomaforte
Δεν μπορώ να σχολιάσω κάτι άλλο καθώς είναι οι πρώτες μου γαλότσες και δεν μπορώ να κρίνω.
Καλοριζικες, να'σαι καλα να τις κάψεις
 
Back
Top