Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
.Παράδειγμα ο Νίκος με το λαγό καθιστό που ήταν ο λόγος που ξεκίνησε την ιδιογομωση (φίλε πήρα το θάρρος και αναφερα λεγόμενά σου φιλικά πάντα) .


''Xαλαρωσε''.....Γιαννη μου !!! Ξερω πως το ''λές''.....και ΔΕΝ υπαρχει καμια ''παρεξηγηση'' φιλε !!! :)

Αλλωστε Αληθεια λες !!! Αυτον τον λαγο....και γω ''εικονισμα'' τον εχω....Αυτος με εκανε ιδιογομωτη !!!:)
 
Last edited:
Νίκο,
Έχεις κάνει porting στη Beretta;
Πολλά depon βλέπω..my man.

Τι ειναι το porting ???
Eιπαμε.....Ελληνικα θα μου τα γραφετε.....:D

Εαν εννοεις bar ...δεν εχω ιδεα....Ανακρουση λογικη....αν και αυτο δεν λεει τιποτα !!!:)
Αυτο που ξερω....Εαν αυριο σε τροποποιημενο σεταπ...εαν το Ν4 δεν βγαλει 80%+ θα παει το σεταπ
στα σκουπιδια Λευτερη μου !!!;)
 
Στα παπιά δεν ρίχνεις μόνο ατσάλινα;Και αν ναι πώς βάζεις Χfull τσοκ;
Αυτό είναι χθεσινό έργο το ατσάλινο και εξαλου έχει τσοκ που ρίχνει ατσάλινα ανεξάρτητου σύσφιξης αλλά αναφέρομαι σε παλαιότερα έτη που δεν είχε γίνει απαραίτητο το ατσάλι.Αυτα δεν τα διαπίστωσα χρόνια τώρα δεν τα χω δει πέρσι και προπερσι ούτε μια φορά μόνο είναι από πολλαπλές εμπειρίες μέσα στα χρόνια .Τέλος πάντων πάμε για άλλα.
 
Τι ειναι το porting ???
Eιπαμε.....Ελληνικα θα μου τα γραφετε.....:D

Εαν εννοεις bar ...δεν εχω ιδεα....Ανακρουση λογικη....αν και αυτο δεν λεει τιποτα !!!:)
Αυτο που ξερω....Εαν αυριο σε τροποποιημενο σεταπ...εαν το Ν4 δεν βγαλει 80%+ θα παει το σεταπ
στα σκουπιδια Λευτερη μου !!!;)
Τρύπες στην κάνη εννοεί για μείωση αναπήδησης, μείωση έκρηξης στομίου, μείωση εμβολισμού σκαγιών και άλλα πολλά

Screenshot_2022-08-03-18-53-21-785_org.mozilla.firefox~2.jpg

Δεν τρύπησες ακόμα την κάνη σου ;;;; Ντροπή, γρήγορα να το κάνεις :)
 
Τρύπες στην κάνη εννοεί για μείωση αναπήδησης και μείωση έκρηξης στομίου, μείωση εμβολισμού σκαγιών και άλλα πολλά

View attachment 52758

Δεν τρύπησες ακόμα την κάνη σου ;;;; Γρήγορα να το κάνεις :)
Η χαρά του Ωρλ κ των πωλητών ακουστικών βαρυκοιας
 
Τρύπες στην κάνη εννοεί για μείωση αναπήδησης, μείωση έκρηξης στομίου, μείωση εμβολισμού σκαγιών και άλλα πολλά

View attachment 52758

Δεν τρύπησες ακόμα την κάνη σου ;;;; Ντροπή, γρήγορα να το κάνεις :)


Δεν κανω ''ταρζανιες'' στα οπλα μου....ΝΟΡΜΑΛ....ΜΑΜΑ το οπλο....και αν σπασει...να ξερω οτι εσπασε
απο μαλακια μου...:D

Σε ευχαριστω για την πληροφορηση φιλε !!! :)
 
Η ςς η δική μου εργοστασιακό pirting

Ωραιο...πολυ ωραιο..οπτικά....Δεν ξερω τι κανει....αλλα τυχαια δεν το εβγαλαν !!! :)

Αλλο εργοστασιακο.....και αλλο να βαλει ''χερι'' ο Μαστρο Νικος....και τα κανει ολα μπαχαλο !!!;)

Να την χαιρεσαι Γιαννη μου !!!:)
 
Ωραιο...πολυ ωραιο..οπτικά....Δεν ξερω τι κανει....αλλα τυχαια δεν το εβγαλαν !!! :)

Αλλο εργοστασιακο.....και αλλο να βαλει ''χερι'' ο Μαστρο Νικος....και τα κανει ολα μπαχαλο !!!;)

Να την χαιρεσαι Γιαννη μου !!!:)
Την έχω πουλήσει Νικόλα
 
Όπου έχει νερό ... θεωρείται υδροβιότοπος‼️κατά παραχώρηση θηροφυλακων δεν βάζουμε ατσάλινα....αν πέσουμε σε στραβό....κλαφτα‼️
Το πλυμμηρισμενο καλαμπόκι δεν είναι υδροβιότοπος ούτε αν κυνηγάς σε κανάλια με νερό!!
 
Αν δεν είχαν παγώσει τα νερά ,το κρύο ήταν οκ‼️όταν έχει πάγο ,τα κυνηγάμε σε τρεχούμενο νερό‼️
Οταν εχει παπια σε εκεινο το σημειο δεν παγωνουν τα νερα τα κρατανε τα πουλια για να μπορουνε να τραφουν !!!! Και αν δεν μπορεσουν ,βγαινουν στα χωραφια !!!
 
Τι ειναι το porting ???
Eιπαμε.....Ελληνικα θα μου τα γραφετε.....:D

Εαν εννοεις bar ...δεν εχω ιδεα....Ανακρουση λογικη....αν και αυτο δεν λεει τιποτα !!!:)
Αυτο που ξερω....Εαν αυριο σε τροποποιημενο σεταπ...εαν το Ν4 δεν βγαλει 80%+ θα παει το σεταπ
στα σκουπιδια Λευτερη μου !!!;)
Πορτινκ ειναι τρυπες στην σολινα ποτισματος,για να βαλης τα μακαρινια μετα να ποτηζης σηνχρονος πολες φασολιες.my man..very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top