Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Διαμόρφωση μόνο το tegue ξέρω είναι όλο κωνικό τα άλλα δεν λένε αλλά έχω διαβάσει καλές κριτικές στην Ελλάδα της mojo k muler δεν εισάγονται .Τώρα λέμε ότι διαβάζουμε γι'αυτα αφού δεν μπορούμε ούτε να τα αγοράσουμε λόγο μη εισαγωγής.
 
Διαμόρφωση μόνο το tegue ξέρω είναι όλο κωνικό τα άλλα δεν λένε αλλά έχω διαβάσει καλές κριτικές στην Ελλάδα της mojo k muler δεν εισάγονται .Τώρα λέμε ότι διαβάζουμε γι'αυτα αφού δεν μπορούμε ούτε να τα αγοράσουμε λόγο μη εισαγωγής.
Μuller έχουν πολλοι φίλε, τα έφερνε η Max Gear, είχα αγοράσει κ εγώ από εκεί
 
Γι αυτο και δε σκωτωνει ευκολα δεν εχει περιφερια αυτο που εχουν οι αμερικανες δλδ
Τόλη εγώ δεν έχω δει διαφορές από ιταλίδα σε αμερικάνα σε ισοκατανομή... πολύ περισσότερο επηρεάζει το τσοκ και το στήσιμο του φυσιγγίου....

Υ.Γ. δε μΕ απάντησες όμως: δράμια golden για sonic;;;;
 
Τόλη εγώ δεν έχω δει διαφορές από ιταλίδα σε αμερικάνα σε ισοκατανομή... πολύ περισσότερο επηρεάζει το τσοκ και το στήσιμο του φυσιγγίου....

Υ.Γ. δε μΕ απάντησες όμως: δράμια golden για sonic;;;;
Α δεν ειδα την ερωτηση τα sonic εχουν σκληρο κραμα τιμη τσουχτερη εχω ενα που μου δωσανε και οταν μου βγηκε το γουρουνι 15 κιλα δε το εριξα λεω το φυσιγγι ειναι πιο ακρυβο απο το γουρουνι Το εχω ακομα αχαχαχχα τα golden εχουνε μαστορια πολυ καλα βολια καλυτερη τιμη αλευρι που δεν βρησκεις σε εμπορικο και τα δουλεβω χρονια με μονες τουφεκιες κανω δουλεια δε ξερω αν σε βοηθεισα
 
Τόλη εγώ δεν έχω δει διαφορές από ιταλίδα σε αμερικάνα σε ισοκατανομή... πολύ περισσότερο επηρεάζει το τσοκ και το στήσιμο του φυσιγγίου....

Υ.Γ. δε μΕ απάντησες όμως: δράμια golden για sonic;;;;
Για τις ισοκατανομες και αποδωσεις εγω βλεπω οπιος εχει στενο ριχνει καλυτερα και οπιος εχει διΕυριμενο ριχνει καλυτερα η ουσια ειναι περαν τον χαρτιον οπιος κυνηγαει πολυ παει απο αμερικανα σε ιταλιδα κια οπιος δε μπωρει να σκωτωσει τπτ παει απο ιταλιδα σε αμερικανα πχ ο sakanaist πολυ φασσα απο αμερικανα πηγε σε ιταλιδα τα παιδια στην καστορια sarip hunter εχουνε ιταλιδες λες αυτοι να μη μπωρουν να σκωτοσουν καλα αχαχαχαχαχα φραγγα εχουν παντως αν ηταν θα ρινανε στη μαχη και κανα δυευριμενο αλλα παλι καλα γτ ξερεις αυτοι τα λενε οπως ειναι τα πραγματα και βρυζουν κιωλας
 
Για τις ισοκατανομες και αποδωσεις εγω βλεπω οπιος εχει στενο ριχνει καλυτερα και οπιος εχει διΕυριμενο ριχνει καλυτερα η ουσια ειναι περαν τον χαρτιον οπιος κυνηγαει πολυ παει απο αμερικανα σε ιταλιδα κια οπιος δε μπωρει να σκωτωσει τπτ παει απο ιταλιδα σε αμερικανα πχ ο sakanaist πολυ φασσα απο αμερικανα πηγε σε ιταλιδα τα παιδια στην καστορια sarip hunter εχουνε ιταλιδες λες αυτοι να μη μπωρουν να σκωτοσουν καλα αχαχαχαχαχα φραγγα εχουν παντως αν ηταν θα ρινανε στη μαχη και κανα δυευριμενο αλλα παλι καλα γτ ξερεις αυτοι τα λενε οπως ειναι τα πραγματα και βρυζουν κιωλας
Δηλαδη Τολη οι αμερικανες σπανε και δεν κανουν αν κυνηγας πολυ ενω οι ιταλιδες ειναι τοπ και δεν μασανε πουθενα...θα την πουλησω κι εγω μαλλον φετος να παρω μια ιταλιδα....
 
οπιος κυνηγαει πολυ παει απο αμερικανα σε ιταλιδα κια οπιος δε μπωρει να σκωτωσει τπτ παει απο ιταλιδα σε αμερικανα
Μην τα λες απότομα αυτά, θα μας πνίξεις από τα γέλια.

Αλήθεια σε non-toxic σκάγια (σίδερα, βισμούθια, βολφράμια) πως να τα πάνε οι στενοί αυλοί και οι κοντοί κώνοι ;;;

Εκεί συμπίεση και παραμόρφωση γιοκ.
 
Για τις ισοκατανομες και αποδωσεις εγω βλεπω οπιος εχει στενο ριχνει καλυτερα και οπιος εχει διΕυριμενο ριχνει καλυτερα η ουσια ειναι περαν τον χαρτιον οπιος κυνηγαει πολυ παει απο αμερικανα σε ιταλιδα κια οπιος δε μπωρει να σκωτωσει τπτ παει απο ιταλιδα σε αμερικανα πχ ο sakanaist πολυ φασσα απο αμερικανα πηγε σε ιταλιδα τα παιδια στην καστορια sarip hunter εχουνε ιταλιδες λες αυτοι να μη μπωρουν να σκωτοσουν καλα αχαχαχαχαχα φραγγα εχουν παντως αν ηταν θα ρινανε στη μαχη και κανα δυευριμενο αλλα παλι καλα γτ ξερεις αυτοι τα λενε οπως ειναι τα πραγματα και βρυζουν κιωλας
Οταν δεν έχει αγώνα η εθνική Ιταλίας μια χαρά την κάνουν τη δουλειά οι γείτονες.
Βάρδα μην πάρεις οπλο που κατασκευαστηκε τις ημέρες που έχει μπάλα. .my man.
 
Ε
Δηλαδη Τολη οι αμερικανες σπανε και δεν κανουν αν κυνηγας πολυ ενω οι ιταλιδες ειναι τοπ και δεν μασανε πουθενα...θα την πουλησω κι εγω μαλλον φετος να παρω μια ιταλιδα....
Ε Ολο και κατι πεφτει απο μεσα αχχαχααχ ρε συ η ουσια ειναι οτι ουτε εσυ θα παρεις ιταλιδα ουτε εγω αμερικανα εχεις και ιταλιδα βαλε μια μερα τουφεκιες διπλα διπλα ιδια ωρα ιδιο τσοκ ιδιο φυσεκι και θα κλεισω με ενα φιλο που ειχε ρεμη και πηγενε για γουρουνια δε χαλασε ποτε μωλις αλλαξε θυραμα και αρχισε η καταναλωση αρχισαν να πεφτουν ασφαλεις λαμακια κοματακια και δε θελει πλεων να τις βλεπει Αλλος την εχει στο ντουλαπι μη χαλασει λεει αλλος γουρουνας μετα απο χρονια τελειωσανε τα ανταλακτικα και πηρε μπενελλι σου μιλαω για πραγματα που βλεπω αλλα παιδια ειναι ευχαριστιμενα οπως εσυ δε λεω οτι λες ψεματα και μη θυμωνεις αλλα οι πλιοψιφια ενεργων κυνηγων εχει ιταλικα και συ ενεργος εισαι μιλαω για πληοψιφια
 
Οταν δεν έχει αγώνα η εθνική Ιταλίας μια χαρά την κάνουν τη δουλειά οι γείτονες.
Βάρδα μην πάρεις οπλο που κατασκευαστηκε τις ημέρες που έχει μπάλα. .my man.
Εγω δε βλεπω μπαλα και ετσι εχω μαθει καπια κολπακια για οταν κατι παει στραβα αχαχαχα
 
Τωρα που το λετε ρε γι αυτο οι ξενοι με τα αμερικανικα καθοντε κατω στα χωραφια για φασσες και γω πιανω τις κορυφες αχχααχαχ οι αλλοι τα φτανουν απο κατω εγμχω θελω να κλεψω κανα 59 μετρα οντως και οι ιταλοι και οι γαλλοι σκαρφιστικαν να κυνηγανε πανω σε εξεδρες στενες φιλοσοφιες και οι δυο τους ενω οι αμερικανοι επιδικτικα ξαπλωνουν κατω αχαψαψαψαχα
 
Τωρα που το λετε ρε γι αυτο οι ξενοι με τα αμερικανικα καθοντε κατω στα χωραφια για φασσες και γω πιανω τις κορυφες αχχααχαχ οι αλλοι τα φτανουν απο κατω εγμχω θελω να κλεψω κανα 59 μετρα οντως και οι ιταλοι και οι γαλλοι σκαρφιστικαν να κυνηγανε πανω σε εξεδρες στενες φιλοσοφιες και οι δυο τους ενω οι αμερικανοι επιδικτικα ξαπλωνουν κατω αχαψαψαψαχα
Οι Άγγλοι είναι οι καλύτεροι.
Οι Πακιστανοί αμολάνε τα πουλιά από την μια μεριά του λόφου και οι "κυνηγοί" από την άλλη μεριά πιάνουν θέση ψηλά ή χαμηλά στον λόφο ανάλογα το όπλο, το φυσίγγι και το τσοκάρισμα :)
 
Last edited:
Οι Άγγλοι είναι οι καλύτεροι.
Οι Πακιστανοί αμολάνε τα πουλιά από την μια μεριά του λόφου και οι "κυνηγοί" από την άλλη μεριά πιάνουν θέση ψηλά ή χαμηλά στον λόφο ανάλογα το όπλο, το φυσίγγι και το σκοκάρισμα :)
Εκει ειναι κυνιγετικο λομπι φιλε και το παγανιερη να κανεις πρεπει γαλαζοαιματος να εισαι αχαχαχαχα
 
Τολης μπενελλι μια τουφεκια κατω ο καπρος βαγγελης μπραουνικ πεντε τουφεκιες το γουρουνι ψωφισε απο αιμοραγια κατα γι διαρκεια του βιντεο τι να πω οτι δε σκωτωνει η μπρο εχω και ξερω φοβερο τουφεκι στη ντουλαπα ομως ειναι η θεση της αν θελει κοντρα κανεις τη βγαζω αλλα μεχρι εκει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top