Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τολης μπενελλι μια τουφεκια κατω ο καπρος βαγγελης μπραουνικ πεντε τουφεκιες το γουρουνι ψωφισε απο αιμοραγια κατα γι διαρκεια του βιντεο τι να πω οτι δε σκωτωνει η μπρο εχω και ξερω φοβερο τουφεκι στη ντουλαπα ομως ειναι η θεση της αν θελει κοντρα κανεις τη βγαζω αλλα μεχρι εκει
Κανονικά έπρεπε να ήταν
Τόλης Benelli μπαμ κάτω ο καπρος
Βαγγέλης bro μπαμ ψημένος σερβιρισμενος στο πιάτο ο κάπρος bbq2
 
Ενα αλλο υψιλοβαθμο πρωσοπο της βλητικης εδω στο φορουμ εσκιζε τα ρουχα του εσπαγε οθονες με εψαχνε αρχεια εβγαζε αρθρα εγραφε ιστοριες για αμερικανικους βλητικους θρυλους και πηρε ιταλιδα τι να πω μετα
Να τον δώσεις στεγνά .sarcastic.
 
Παμε στη βλιτηκη τωρα πιο οπλο ειναι αυτο που ριχνει τα 10 βολα ρεμινγκτον σε συγγεντρωση παλαμης στα 70 μετρα για τι ετσι ειπε αλλα εγω σε βουνο που μεγαλωσα δε μασαω ταραμα εκει μεσα 17 μετρα βλεπεις μονο
 
Οι ξενοι βαρανε και ο ντοπιος με πηρε τηλεφωνο που να παει για φασσες αααχ ρε το νταουλι ειδα μια φασσα λεει και την πηρα απο πισω δε θα με παει στις αλλες ???? Ναι ρε απλα ευχομε μη παει στη κορσηκη γτ απο κει που πας δεν εχει βενζιναδικα αχαχαχαψαψ
 
Ε
Ε Ολο και κατι πεφτει απο μεσα αχχαχααχ ρε συ η ουσια ειναι οτι ουτε εσυ θα παρεις ιταλιδα ουτε εγω αμερικανα εχεις και ιταλιδα βαλε μια μερα τουφεκιες διπλα διπλα ιδια ωρα ιδιο τσοκ ιδιο φυσεκι και θα κλεισω με ενα φιλο που ειχε ρεμη και πηγενε για γουρουνια δε χαλασε ποτε μωλις αλλαξε θυραμα και αρχισε η καταναλωση αρχισαν να πεφτουν ασφαλεις λαμακια κοματακια και δε θελει πλεων να τις βλεπει Αλλος την εχει στο ντουλαπι μη χαλασει λεει αλλος γουρουνας μετα απο χρονια τελειωσανε τα ανταλακτικα και πηρε μπενελλι σου μιλαω για πραγματα που βλεπω αλλα παιδια ειναι ευχαριστιμενα οπως εσυ δε λεω οτι λες ψεματα και μη θυμωνεις αλλα οι πλιοψιφια ενεργων κυνηγων εχει ιταλικα και συ ενεργος εισαι μιλαω για πληοψιφια
Ειδα και τα ιταλικα φιλε που και καλα δεν χαλανε ποτε...απλα αυτοι με τα ιταλικα δεν τα μαρτυρανε...

Ιταλιδα δεν εχω, ο αδερφος μου εχει μια montefeltro αριστερη και οσες φορες εχουμε κανει δοκιμη δεν υπαρχει συγκριση, ειδικα στη δυναμη αστο...με IM αυτος κι εγω με Lm ηταν η μερα με τη νυχτα!!

Ενταξει ειπαμε τα αεριων εχουν περισσοτερα κινουμενα μερη αλλα μη το γαμησουμε εντελως το θεμα...

5 χρονια το εχω το οπλο και εχει ριξει παρα παρα πολλα φυσιγγια, το μονο που εχει παθει ηταν να χαλασει το λαμακι τροφοδοσιας που ηταν παρμενο απο τον προηγουμενο, συν το ορινγκ που αλλαξα.

Αν ποτε βεβαια αλλαξω οπλο να εισαι σιγουρος οτι παλι Αμερικανα θα παρω γιατι τις τουφεκιες τους δεν τις πιανουν οι ιταλιδες καλλονες...μπορει να ειναι win μπορει brow μπορει rem αλλα ιταλιδα δεν θα ειναι
 
Ειδα και τα ιταλικα φιλε που και καλα δεν χαλανε ποτε...απλα αυτοι με τα ιταλικα δεν τα μαρτυρανε...

Ιταλιδα δεν εχω, ο αδερφος μου εχει μια montefeltro αριστερη και οσες φορες εχουμε κανει δοκιμη δεν υπαρχει συγκριση, ειδικα στη δυναμη αστο...με IM αυτος κι εγω με Lm ηταν η μερα με τη νυχτα!!

Ενταξει ειπαμε τα αεριων εχουν περισσοτερα κινουμενα μερη αλλα μη το γαμησουμε εντελως το θεμα...

5 χρονια το εχω το οπλο και εχει ριξει παρα παρα πολλα φυσιγγια, το μονο που εχει παθει ηταν να χαλασει το λαμακι τροφοδοσιας που ηταν παρμενο απο τον προηγουμενο, συν το ορινγκ που αλλαξα.

Αν ποτε βεβαια αλλαξω οπλο να εισαι σιγουρος οτι παλι Αμερικανα θα παρω γιατι τις τουφεκιες τους δεν τις πιανουν οι ιταλιδες καλλονες...μπορει να ειναι win μπορει brow μπορει rem αλλα ιταλιδα δεν θα ειναι
Τα ορινγκ αστα τα λενε οι ασχετοι ειναι αναλωσιμο αλλα για κοιτα εκτος απο σενα πιος αλλος κυνηγαει με ρεμινγκτον 1100 μονο εσυ!!! Εγω που μου ειπε οθειος μου να μου τηχαρισει ενω τη γουσταρω τη 1100 φιλε κρατιθικα αυτο σου λεω κατι δε παει καλα και απο ντουφεκιες αμερικανικες φιλε μονο το δικο σου βλεπω να κενταει που ειναι οι αλλοι αν ηταν τοσο καλα θα χανε και οι αλλοι που ειναι και φθινοτερα για δες πως περπατανε οι τουρκικες παραδειγμα !!! Παλια ναι βγηκανε πρωτα αυτες και οι αλλοι δε ξερανε τι θα πει αυτογεμες αλλα οταν αρχισαν οι ιταλοι να βγαζουν οπλα ολοι μεινανε στην ακρη η ιστορια το λεει οχι εγω και μετα βγηκανε οι θρυλοι για τονοση των αγωρων
 
Τα καλυτερα αμερικανικα στην ευροπη βγαινουν παντως και οταν ενας απ το τηλεφωνο ειναι 1.80 και απο κοντα 1.56 τι να πιστεψεις απο αυτα που λεει
 
Last edited:
Βγαζει η ρεμη light modified τσοκ μαμα???
Η G3 ναι εχει Lm μαμα, οσο για τη συγκριση αστο την εχω κοντραρει και με αλλα οπλα, η δυναμη που βγαζει ειναι χαρακτηριστικη, αλλα δεν θα μιλαμε για το δικο μου οπλο...παρε καμια sx3 και δοκιμασε τη να δεις τι δυναμη βγαζει.

Επισης οι v3 ολες βγαζουν καλες τουφεκιες και δυνατες, το οτι δεν βαζουν δοκιμες στο φορουμ δεν λεει τιποτα αυτο, αν εριχναν οπως λες οι ιταλιδες δεν θα ετρεχαν οι μισοι να κανουν κωνους
 
Η G3 ναι εχει Lm μαμα, οσο για τη συγκριση αστο την εχω κοντραρει και με αλλα οπλα, η δυναμη που βγαζει ειναι χαρακτηριστικη, αλλα δεν θα μιλαμε για το δικο μου οπλο...παρε καμια sx3 και δοκιμασε τη να δεις τι δυναμη βγαζει.

Επισης οι v3 ολες βγαζουν καλες τουφεκιες και δυνατες, το οτι δεν βαζουν δοκιμες στο φορουμ δεν λεει τιποτα αυτο, αν εριχναν οπως λες οι ιταλιδες δεν θα ετρεχαν οι μισοι να κανουν κωνους
Μα κ στη δική σου ,δεν έχει γίνει επέμβαση στον κώνο❓κάνω λάθος❓
 
Οι ξενοι βαρανε και ο ντοπιος με πηρε τηλεφωνο που να παει για φασσες αααχ ρε το νταουλι ειδα μια φασσα λεει και την πηρα απο πισω δε θα με παει στις αλλες ???? Ναι ρε απλα ευχομε μη παει στη κορσηκη γτ απο κει που πας δεν εχει βενζιναδικα αχαχαχαψαψ
Αφιερώνεις σήμερα !!!
Όταν ξαναχιονίσει να πας ξανά στην δουλειά, έχεις ρέντα ....
 
Ναι λαθος κανεις, δεν ειναι πειραγμενο το οπλο, αν θεωρεις πειραγμα το γυαλισμα που εκανα με το ψιλο συρμα παω πασο...
Όχι ρε φίλε , αλήθεια ,αυτή την εντύπωση είχα κ μάλιστα απορούσα με τον κάτοχο της που έδωσε το όπλο‼️
 
Η G3 ναι εχει Lm μαμα, οσο για τη συγκριση αστο την εχω κοντραρει και με αλλα οπλα, η δυναμη που βγαζει ειναι χαρακτηριστικη, αλλα δεν θα μιλαμε για το δικο μου οπλο...παρε καμια sx3 και δοκιμασε τη να δεις τι δυναμη βγαζει.

Επισης οι v3 ολες βγαζουν καλες τουφεκιες και δυνατες, το οτι δεν βαζουν δοκιμες στο φορουμ δεν λεει τιποτα αυτο, αν εριχναν οπως λες οι ιταλιδες δεν θα ετρεχαν οι μισοι να κανουν κωνους
Αλέξη πίστεψέ με,κάνουν και σε Αμερικανες και πολλές μάλιστα,κώνο....
Μην βλέπεις που δε το λένε...
Πάρε ένα τηλέφωνο τον Ψυλλάκη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top