Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τελη για επιβεβαιωση....41 βολια θα κλεισω εγω....καταλαβα καλα ??
Ναι φίλε μου τα Ρεμί τα 41 βολα μας φάνηκαν τα πιο καλά και αν είχαν και άλλα μέτρα θα ήταν πολύ καλύτερα.....βγάζει και η federal 41 Βόλο αλλά δεν ξέρω τι είναι...
 
Ναι φίλε μου τα Ρεμί τα 41 βολα μας φάνηκαν τα πιο καλά και αν είχαν και άλλα μέτρα θα ήταν πολύ καλύτερα.....βγάζει και η federal 41 Βόλο αλλά δεν ξέρω τι είναι...

Δεν μας ενδιαφερει τι κανουν τα εμπορικα...τουλαχιστον εμενα....τα δικα μου θελω να δω τι ψαρια θα
πιασουν....αυτο εχει σημασια για μενα..
ΟΚ...41 ΒΟΛΙΑ....και οποιον παρει ο χάρος..... :)
 
Δεν μας ενδιαφερει τι κανουν τα εμπορικα...τουλαχιστον εμενα....τα δικα μου θελω να δω τι ψαρια θα
πιασουν....αυτο εχει σημασια για μενα..
ΟΚ...41 ΒΟΛΙΑ....και οποιον παρει ο χάρος..... :)
Το federal γράφει 1100fps πάντως ( χελώνα χεχεχε)
 
Ειπαμε...δεν μας ενδιαφερει....μια ταχυτητα...απο 395 εως 410 ...και εχει και συγκεντρωση το φυσεκι ειναι
υπερ αρκετη...ετσι πιστευω.....θα δουμε...λιγη υπομονη....
Έγινε θα αναμένω τις δοκιμές σου φίλε μου!!!!!
 
Βάλε όλο το μεράκι σου να του αρέσει το δώρο.Μετά θα γίνεις πάμπλουτος.Ε τέλη;:D.yel.

Χρησταρα....ασε τις ''βλακιες''......ειπαμε....ουτε να σκεφτει κανεις οτι θα πουλησω...εστω και ενα
σκαγι.....αυτο το ξεχνατε...μακαρι να βγαλω καλο φυσεκι....αλλα μια φορα θα χαρει ο Τελης...η εαν
του ξανα χαρισω....Την αγορα ξεχαστε την.....
 
Χρησταρα....ασε τις ''βλακιες''......ειπαμε....ουτε να σκεφτει κανεις οτι θα πουλησω...εστω και ενα
σκαγι.....αυτο το ξεχνατε...μακαρι να βγαλω καλο φυσεκι....αλλα μια φορα θα χαρει ο Τελης...η εαν
του ξανα χαρισω....Την αγορα ξεχαστε την.....
Η ανταπόδοση φίλε μου θα είναι και το ανάλογο θήραμα στην καλύτερη περίπτωση στην χειρότερη ότι άλλο γουστάρεις ;)
 
Για ρωτα τα παιδια απανω απο το αυλακι ποσες φορες βγηκανε για χηνες με 20°C

Ρε Μαικ.....εγω ξερω απο αυτα.....εγω μπουζι - πλατινες - λαδια ξερω να αλλαζω ρε φιλε...
τωρα για την συγκεντρωση....ξερεις οτι εχω αρρωστια με αυτο το θεμα...οτι καλυτερο μπορεσω και
βγαλω....να μην λεω ''λογια'' απο τωρα....
Μακαρι να ειχα τα βολια....τωρα θα εκλεινα φυσεκια...υπομονη λοιπον...
ΥΓ. Τελη μου.....ουτε ανταποδωση χρειαζεται....να θυμασαι....πρωτα το κανω για μενα απο ιδιογομωτικη
ανυσηχια....και μετα για σενα φιλε!!! Εσυ απλα θα τα δοκιμασεις....και ευχομαι να ειμαστε ολοι χαρουμενοι!!!
 
Το 80βολο ενδεχωμενος να ειναι με Νο1

Το 80βολο ειναι για λιγοτερα μετρα...ετσι νομιζω....τα 41 βολια λογω διαμετρου θα εχουν περισσοτερα απ'οτι
το 80βολο....τα 60+μετρα οχι 100 αλλα μεχρι 70 ειναι εφικτο να τα πιασουμε... με μια καλη συγκεντρωση...
και αυτο αν δοκιμασω....ισως να λεω και παπαριες....ιδωμεν!!!
 
Το 80βολο ειναι για λιγοτερα μετρα...ετσι νομιζω....τα 41 βολια λογω διαμετρου θα εχουν περισσοτερα απ'οτι
το 80βολο....τα 60+μετρα οχι 100 αλλα μεχρι 70 ειναι εφικτο να τα πιασουμε... με μια καλη συγκεντρωση...
και αυτο αν δοκιμασω....ισως να λεω και παπαριες....ιδωμεν!!!
Κατι εχω στο μυαλο μου με την MB36 Νικο.
 
Κατι εχω στο μυαλο μου με την MB36 Νικο.

Για ''ριχτο'' βρε Μητσαρα... καθε πληροφορια καλοδεχουμενη....
Εδω και μιση ωρα ψαχνω να βρω ''ακρη'' με τα 4bock βολια...μου ζητανε διαμετρο.. αλλιως μου λενε
θα γινει λαθος....
ΥΓ. Οποιος φιλος η συναδελφος γνωριζει τι διαμετρο εχουν τα 4 bock ας βοηθησει βρε παιδες!!!
 
Για ''ριχτο'' βρε Μητσαρα... καθε πληροφορια καλοδεχουμενη....
Εδω και μιση ωρα ψαχνω να βρω ''ακρη'' με τα 4bock βολια...μου ζητανε διαμετρο.. αλλιως μου λενε
θα γινει λαθος....
ΥΓ. Οποιος φιλος η συναδελφος γνωριζει τι διαμετρο εχουν τα 4 bock ας βοηθησει βρε παιδες!!!
Εγώ όπου βρήκα πληροφορίες έγραφαν 6.1-6.2 και σε μάγκνουμ γεμίζεται 41 Βόλο και σε απλό 27 ΒόλοScreenshot_2020-12-21-09-48-28-536_com.android.chrome.jpg
Το 7/0 είναι το 4 buck σύμφωνα με τον Πίνακα
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top