Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στα 20 θα'ναι πάλι αρκετά καλή....

Εδώ βάζεις δύσκολα Κωστή....Αν τη βάλω στα 25m με 5* λογικά θα βγει σαν σκόρπια διαδήλωση του ΚΚΕ..... .sarcastic. .sarcastic.
και στα 25 μια χαρα θα στη δωσει Κωστη...δεν χρειάζεσαι τοση συγκεντρωση στην μπεκατσα....τοσα χρονια με το 4* στη μπενελι και συγκεντρωτικά τις βαραω. Και μπηχτη και στο καθαρο. Μονο περυσι αναγκαστικα να βαλω μισοταπα με τη μαξους οχι γιατι τις έχανα αλλά λογω συγκεντρωσης τις χαλουσα....το μισοταπο ακουσε πιο καλα το τσοκαρισμα και δεν τις επαιρνα σε μεριδες.
 
Στα 10 μετρα εννοω.
Γράψε λάθος.....κατάλαβα ότι εννοούσες +10m ακόμη....γι'αυτό ανάφερα τα 25m....my man.
και στα 25 μια χαρα θα στη δωσει Κωστη...δεν χρειάζεσαι τοση συγκεντρωση στην μπεκατσα....τοσα χρονια με το 4* στη μπενελι και συγκεντρωτικά τις βαραω. Και μπηχτη και στο καθαρο. Μονο περυσι αναγκαστικα να βαλω μισοταπα με τη μαξους οχι γιατι τις έχανα αλλά λογω συγκεντρωσης τις χαλουσα....το μισοταπο ακουσε πιο καλα το τσοκαρισμα και δεν τις επαιρνα σε μεριδες.
Θα δοκιμαστεί κ αυτό κάποια στιγμή να μου λυθεί και η απορία.... ;)
 
Στα 20 θα'ναι πάλι αρκετά καλή....

Εδώ βάζεις δύσκολα Κωστή....Αν τη βάλω στα 25m με 5* λογικά θα βγει σαν σκόρπια διαδήλωση του ΚΚΕ..... .sarcastic. .sarcastic.
Νομίζω ότι θα εκπλαγείς στα 25 ,δεν θα είναι σκόρπια ,ρίξε σε χαρτόνι 1*1 και θα δεις ότι θα είναι κέντημα
 
Νομίζω ότι θα εκπλαγείς στα 25 ,δεν θα είναι σκόρπια ,ρίξε σε χαρτόνι 1*1 και θα δεις ότι θα είναι κέντημα
Δν έχω χαρτόνια 1×1......
Έχω 80×80.....στο κάτω κάτω πάντα κοιτάμε σε μια βολή τον κύκλο των 76cm.....εγώ έχω χαρτόνι 80×80....ας λείπουν 4cm δν πειράζει....
Θα ρίξω μόλις μπορέσω...
Μπορεί κ αύριο.
 
Δν έχω χαρτόνια 1×1......
Έχω 80×80.....στο κάτω κάτω πάντα κοιτάμε σε μια βολή τον κύκλο των 76cm.....εγώ έχω χαρτόνι 80×80....ας λείπουν 4cm δν πειράζει....
Θα ρίξω μόλις μπορέσω...
Μπορεί κ αύριο.
Μετά ανέβασε και εδώ να δούμε
 
Δοκιμασε την Κωστα και στα 25 μια χαρα θα τα παει..παρε εδω μια περσινη δοκιμη στα 15 μετρα αλλα με αυτο το φυσιγγι πηρα μπεκατσα και στα πατημενα 25 ++
View attachment 2310
Αν προλάβω Μίλτο θα το τσεκάρω το απόγευμα....;)
 
Φιλαράκι θύμισε μου να σου δώσω να δοκιμάσεις και τα Fanatic στα 30 γραμμάρια!
Στο δικανάκι σου δεν υπάρχει λόγος να βάλεις κάτι άλλο εκτός από το Bior!
Στο δικανο μάλλον θα παίξει bior με u1-u3 Γιώργο! Την Α400 δεν ξέρω τι να την ταΐσω γιαυτο δοκιμάζω! Θα ανεβασω κι αλλες δοκιμες μες την εβδομάδα!
 
Στο δικανο μάλλον θα παίξει bior με u1-u3 Γιώργο! Την Α400 δεν ξέρω τι να την ταΐσω γιαυτο δοκιμάζω! Θα ανεβασω κι αλλες δοκιμες μες την εβδομάδα!
Ταισε την οτι τα ταιζες και περσι,ριχνε στα τρυγονια τα ιδια φυσιγγια που ειχες καθε χρονο και ειχες επυτυχιες.τωρα αμα δεν εισουν ευχαριστημενος αλλαζει το πραγμα,η εχεις αλκοολικη .drunk. με τα φυσιγγια σαν τον τασο.sarcastic.
 
Ταισε την οτι τα ταιζες και περσι,ριχνε στα τρυγονια τα ιδια φυσιγγια που ειχες καθε χρονο και ειχες επυτυχιες.τωρα αμα δεν εισουν ευχαριστημενος αλλαζει το πραγμα,η εχεις αλκοολικη .drunk. με τα φυσιγγια σαν τον τασο.sarcastic.
Καλημέρα! Μέχρι πέρσι έριχνα τα mb light με την 391 και με το 687 με μεγάλη επιτυχία! Από φέτος όμως θα τα σταματήσει ο φίλος όπου τα έπερνα και δεν θα ασχοληθώ άλλο με τις που τα βρήκα στο ίντερνετ δεν τα βρήκαμε... Την α400 την πήρα πέρσι τον Νοέμβρη οπότε δοκιμάζω να ξέρω τι γίνεται! Θα ανεβάσω και άλλες δοκιμές και με άλλα 30αρια μες την εβδομάδα!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top