Βαφές Όπλων

Η κεραμική στις στούκες και γρατζουνιές πως τα πάει ;
Φεύγουν κομμάτια ;
Αν σου πεσει με δυναμη σε πετρα θα κανη σημαδι. Σε κλαρια αγριοτριανταφυλιες.. Υγρασιες ..νερα δεν καταλαβενη τιποτα...κοματια δεν φευγουν
 
Έχω κεραμική σε Baikal.... Δεν μπορώ να πω ότι δικαιολογεί την φήμη της... ειδικά όταν είδα σημάδια στην πρώτη κιόλας έξοδο χωρίς να ταλαιπωρηθεί....προτείνω δημοψήφισμα λοιπόν!
Δεν σου εκαναν καλη δουλεια....φιλου μου του εβαψαν της κανες με λασπες αναμεσα τους (πλαγιοκανο).εγω εχω στην 302 7 /8 χρονια και ειναι εξερετικη
 
Οι βαφές αυτοκινήτων δεν κάνουν για τις κάννες?
Εδώ ο άλλος έβαφε το αυτοκίνητό του με ασβέστη ... στις κάνες με βαφή αυτοκινήτου θα κολλήσουμε ... ;;;:cool:

Εγώ δεν θα το έκανα σε όπλο που θα κρατούσα ... αν έχεις κανένα για σκότωμα δοκίμασε.
Απολίπανση με ασετόν.
Primer + βαφή μετά ...

Τι γράφω ρε φίλε βραδιάτικα ;;;;; .pray to God.
 
Εδώ ο άλλος έβαφε το αυτοκίνητό του με ασβέστη ... στις κάνες με βαφή αυτοκινήτου θα κολλήσουμε ... ;;;:cool:

Εγώ δεν θα το έκανα σε όπλο που θα κρατούσα ... αν έχεις κανένα για σκότωμα δοκίμασε.
Απολίπανση με ασετόν.
Primer + βαφή μετά ...

Τι γράφω ρε φίλε βραδιάτικα ;;;;; .pray to God.
Βασίλη καλησπέρα , μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις γιατί είναι επικίνδυνο να βάψεις το όπλο με χρώμα αυτοκινήτου . Σ' ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
 
Βασίλη καλησπέρα , μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις γιατί είναι επικίνδυνο να βάψεις το όπλο με χρώμα αυτοκινήτου . Σ' ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
Δεν είπα ότι είναι επικίνδυνο Θοδωρή.
Ίσως δεν κρατήσει τόσο πολύ, ίσως χαράζει ίσως σπάσει και πάρει υγρασία και σκουριάσει από κάτω, ίσως θολώσει, σίγουρα δεν θα βγει ομοιόμορφη ...
Δεν ξέρω τι θα γίνει.
Δεν το έχω ξανακούσει για χρώμα αυτοκινήτου.
Γι αυτό είπα να κάνει ένα δοκιμαστικό ή σε μικρή περιοχή.
Προσωπικά δεν έχω βάψει ποτέ κάνη.
Δεν με πειράζουν οι φθορές.
Βέβαια τα όπλα τα προσέχω.
 
Δεν είπα ότι είναι επικίνδυνο Θοδωρή.
Ίσως δεν κρατήσει τόσο πολύ, ίσως χαράζει ίσως σπάσει και πάρει υγρασία και σκουριάσει από κάτω, ίσως θολώσει, σίγουρα δεν θα βγει ομοιόμορφη ...
Δεν ξέρω τι θα γίνει.
Δεν το έχω ξανακούσει για χρώμα αυτοκινήτου.
Γι αυτό είπα να κάνει ένα δοκιμαστικό ή σε μικρή περιοχή.
Προσωπικά δεν έχω βάψει ποτέ κάνη.
Δεν με πειράζουν οι φθορές.
Βέβαια τα όπλα τα προσέχω.
Nα είσαι καλά Βασίλη , και σ ευχαριστω για την απάντηση , οκ εγώ κατάλαβα λάθος .
 
View attachment 32814

@Kostas ContraDosi Ο χάρος επέστρεψε στην βάση του .yelling.
Δειχνει υπεροχη αλλα ξεχασε μια λεπτομερεια ο μαστορας .big smile.
Το σημα κατατεθεν του λεβεντη που την εχει .big smile.
Αφου για λαγο ειναι το οπλο :)
 

Attachments

  • 785685D5-701B-4108-99A4-ED592D80FDC2.jpeg
    785685D5-701B-4108-99A4-ED592D80FDC2.jpeg
    8,1 KB · Προβολές: 8
Back
Top