Βαφές Όπλων

Δν ξέρω πως θα φανεί μετά, ένα ποζέ με με τη ceracote και διστάζω....:rolleyes:
Υπαρχει και ακριβως σαν τα εργοστασιακα χρωματα βαφη που δεν βλεπεις διαφορα..εγω μονο και μονο για το κλιμα που εχουμε δυτικα θα το κανω
 
Υπαρχει και ακριβως σαν τα εργοστασιακα χρωματα βαφη που δεν βλεπεις διαφορα..εγω μονο και μονο για το κλιμα που εχουμε δυτικα θα το κανω
Έχω δει πολλά όπλα που έχει βάψει ο Σ.Βένδρας στν Πύργο κ όντως κάνει τέλεια δουλειά...βάφει καταριπάς το παιδί.
 
Έχω δει πολλά όπλα που έχει βάψει ο Σ.Βένδρας στν Πύργο κ όντως κάνει τέλεια δουλειά...βάφει καταριπάς το παιδί.
Εχει περαση σαν βαφη και αργησαμε νομιζω να την ανακαλυψουμε στην Ελλαδα..δεν θα την προτιμουσε ο αμερικανικος στρατος αν δεν ειχε καμια εστω και ελαχιστη χρησιμοτητα
 
Σκέφτομαι να κάνω το ποζέ μου αλλά δν ξέρω τη διαδικασία κ τη σύνεργα χρειάζεται και ΑΝ μπορων να το κάνω μόνος μου.
Θυμάμαι το δικό σου που έκανες κούκλα, κ μου άρεσε.
Καλο εγηνε.αλα ειχα ψιλοπροβληματακια.τρηβοταν στο φησεκλικη και ξεφλουδιζε καπος.δεν ξερο αν η κεραμηκη που κανουν οι οπλουργοι αν γηνετε αυτο.σαλταρα την εβαψα παραδοσιακα με βρασμο και ξεμπλεξα
 
Πάμε , ξεκινάω σιγά σιγά την προεργασία για το βήξιμο της Μ2 , τρίψιμο - αστάρωμα - και στο τέλος το βάψιμο αυτής , που ίσως να είναι σε σχέδιο kryptek σε μαύρο ματαρισμενο και 7006 ral επισης ματαρισμενο , και αν όλα πάνε καλά για το τέλος , βερνίκι ματ . Τουλάχιστον αν δεν μου ειναι σωστό ο μόνος που θα φταίει θα είμαι εγώ . θα δούμε :)
 
Ήθελα να ρωτήσω τους συναδέλφους εάν γνωρίζουν κάποιον να κάνει καρμπον ματ βαφη σε πλαστικό κοντακι και πάπια,Έχω μια Μ1 και επειδή μου φαίνεται κακόγουστο το πλαστικό ήθελα να το αλλάξω αλλά μου ζητάνε κάτι τιμές που μου φαίνονται εξωπραγματικές. Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον συνάδελφο μπορέσει να με ενημερώσει
 
Ήθελα να ρωτήσω τους συναδέλφους εάν γνωρίζουν κάποιον να κάνει καρμπον ματ βαφη σε πλαστικό κοντακι και πάπια,Έχω μια Μ1 και επειδή μου φαίνεται κακόγουστο το πλαστικό ήθελα να το αλλάξω αλλά μου ζητάνε κάτι τιμές που μου φαίνονται εξωπραγματικές. Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον συνάδελφο μπορέσει να με ενημερώσει
Πόσα σου λένε?
 
Ήθελα να ρωτήσω τους συναδέλφους εάν γνωρίζουν κάποιον να κάνει καρμπον ματ βαφη σε πλαστικό κοντακι και πάπια,Έχω μια Μ1 και επειδή μου φαίνεται κακόγουστο το πλαστικό ήθελα να το αλλάξω αλλά μου ζητάνε κάτι τιμές που μου φαίνονται εξωπραγματικές. Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον συνάδελφο μπορέσει να με ενημερώσει
Ρωτα και μηχαηλιδη οπλοτεχνηκι Θεσσαλονίκης.......... εχει καλες τιμες
 
Back
Top