Βαφές Όπλων

Δεν με απασχολει το ποτε θα μου επιστρεψει η καννη τοσο πολυ οσο να γινει σωστη δουλεια..γι αυτο επελεξα να την κανω τωρα ωστε και να μην τρεχω τελευταια στιγμη να πιεζω καταστασεις
Ε ρε και να στη στειλει στην εναρξη απογευμα αχαχαχαχαχαχαχα
 
Αν απο τελη Ιουνιου παει μεχρι την εναρξη θα ανεβω καβαλα και θα του παρω οσες εχει..αχαχαχχαα
Εγω σκεφτομε να του παω τν ss για βαφη βασης αλλα λεει σε αυτες που εχουν ιστορικο με επιμεταλωσεις δεν δινει εγγυηση γτ μπωρει να σκασει και αλου το υλικο της βασης
 
Εγω σκεφτομε να του παω τν ss για βαφη βασης αλλα λεει σε αυτες που εχουν ιστορικο με επιμεταλωσεις δεν δινει εγγυηση γτ μπωρει να σκασει και αλου το υλικο της βασης
Μπα εγω την βαση δεν θα την βαψω παντως δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα..οχι βεβαια οτι εχει η καννη και το καπακι του κλειστρου γιατι ειναι σαν καινουρια απλα το κανω για αλλο λογο..επειδη εδω στο νησι με τις υγρασιες και οταν βρεχει ειναι πιο ευκολο να δημιουργηθουν οξειδωσεις ειδικα οταν περνας απο τα πυκνα και ειναι τα παντα μουσκεμα δεν θα εχω τοσο τον φοβο μην μου κανει ψειρες η καννη..συν επισης οτι αν αφησεις καπου κατω το οπλο μπορει να κανει καποια γρατσουνια στην καννη..ειμαι λιγο ψειραε ειδικα με το συγκεκριμενο οπλο το ξερω
 
Γι αυτο το λογο μπορει να χεις και δικιο..αν και πιστευω μια τετοια βαφη χρειαζεσαι να μην νιωθει και απο θερμοκρασιες
Ρε μιλτο καλυτερα παρε οτοασπιδες με το πορτινγκ που εμπλεξες και ασε τις θερμοκρασιες τα ντεσιμπελ να φοβασε αχαχαχαχαχα
 
Ρε μιλτο καλυτερα παρε οτοασπιδες με το πορτινγκ που εμπλεξες και ασε τις θερμοκρασιες τα ντεσιμπελ να φοβασε αχαχαχαχαχα
Και αυτες στο προγραμμα ειναι Τολη καλες ηλεκτρονικες αν και το πορτινγκ δεν με πειραζει τοσο στην μπεκατσα..η βαφη ειναι η αρχη και για αλλες αναβαθμισεις που θα γινουν με τον καιρο
 
Και αυτες στο προγραμμα ειναι Τολη καλες ηλεκτρονικες αν και το πορτινγκ δεν με πειραζει τοσο στην μπεκατσα..η βαφη ειναι η αρχη και για αλλες αναβαθμισεις που θα γινουν με τον καιρο
Εγω κατι κουτουμανος εριξα στον εβρο και μου ηρθε να την πασαλωσω
 
Εγω κατι κουτουμανος εριξα στον εβρο και μου ηρθε να την πασαλωσω
Δεν εχω αντιμετωπισει κατι τοσο σοβαρο να με ενοχλησει τοσο στο πορτινγκ εκτος απο μια φορα που ημουν σε ρεματια και εριξα ενα κουτι τσιχλοφυσιγγα..αναμενομενο εκει γιατι το κανει πιο εντονο η μορφολογια..στην μπεκατσα με την ενταση της στιγμης δεν το νιωθω καθολου..σιγουρα παντως θα παρω και ωτοασπιδες για να προλαβω καταστασεις
 
Δεν εχω αντιμετωπισει κατι τοσο σοβαρο να με ενοχλησει τοσο στο πορτινγκ εκτος απο μια φορα που ημουν σε ρεματια και εριξα ενα κουτι τσιχλοφυσιγγα..αναμενομενο εκει γιατι το κανει πιο εντονο η μορφολογια..στην μπεκατσα με την ενταση της στιγμης δεν το νιωθω καθολου..σιγουρα παντως θα παρω και ωτοασπιδες για να προλαβω καταστασεις
Ε καλα φιλε ενα κουτι σηνεχομενο καζανι σε κανει και χωρις πορτινγκ
 
Παντως με την εταιρια cerakote usa εχω παθει πλακα με το ποσα μαυρα εχει ανακαλυψει η ρουφιανα ρε αχαχαχαχαχαχα αχαα
Εχει παρα πολλους κωδικους και για το μαυρο εχω δει τουλαχιστον 6..στο youtube στο καναλι της εχει και το πως φαινεται καθε χρωμα οταν εφαρμοστει σε δειγματα
 
Εχει παρα πολλους κωδικους και για το μαυρο εχω δει τουλαχιστον 6..στο youtube στο καναλι της εχει και το πως φαινεται καθε χρωμα οταν εφαρμοστει σε δειγματα
Εγω βλεπω διαφορες στην υφη της επιφανιας παρα χρωματικες διαφορες που ισως να τις βγαζει σε εντονο ηλιακο φως
 
Μαυτες της βαφες ειμαι ληγο επηφιλακτηκος.προτιμο παραδοσιακη
Σκέφτομαι να κάνω το ποζέ μου αλλά δν ξέρω τη διαδικασία κ τη σύνεργα χρειάζεται και ΑΝ μπορων να το κάνω μόνος μου.
Θυμάμαι το δικό σου που έκανες κούκλα, κ μου άρεσε.
 
Εγω βλεπω διαφορες στην υφη της επιφανιας παρα χρωματικες διαφορες που ισως να τις βγαζει σε εντονο ηλιακο φως
Ακριβως αυτο κανει Τολη..χρωματικα εχεις τα ματ χρωνατα τα glossy που γυαλιζουν και τα ημιγυαλιστερα..ιδιοτητες δεν βλεπω να εχουν μεγαλες διαφορες
 
Σκέφτομαι να κάνω το ποζέ μου αλλά δν ξέρω τη διαδικασία κ τη σύνεργα χρειάζεται και ΑΝ μπορων να το κάνω μόνος μου.
Θυμάμαι το δικό σου που έκανες κούκλα, κ μου άρεσε.
Κανε μια κεραμικη φιλε να γινει τουμπανο..θα περνας απ τα πουρναρια και δεν θα βλεπεις χαρακια πανω στο οπλο
 
Back
Top