Αξιοπρεπή οπλα κάτω των 1000€ (πλην τουρκικών)

Που την βρήκατε την Μ2 κάτω από χιλιάρικο να πάρω 2-3 για ανταλλακτικά ??
Η απλή με τα συνθετικά μέρη έχει 990 , αλλά κακά τα ψέματα το κοντάκι comfort αξίζει και το τελευταίο ευρώ και για 70-80 ευρώ είναι βλακεία να μην την πάρεις comfort.
 
Θα μου επιτρέψετε να αφαιρέσω μερικά ...

Fabarm
H38
L4S (€1015)
Sdass


Marocchi
iFirst


Baikal
MP155



Benelli
Montefeltro
M1
M2
Beccacia

Nova


Beretta
A300 Outlander
Belmonte



Franchi
Affinity


Breda
Astro
Echo T9 (?)


Remington
11-87
870


Mossberg
930
500
535
835
590
Mod 88 (Maverick)
Βασιλη αν εννοεις την montefeltro τη συνθετικη, εχει ενα κοντακι με πολυ drop και πολυ μικρό. Την εχω επωμισει και εβλεπα το πισω μερος της βασης. Δε συνοδευεται με φλαντζες
 
Βασιλη αν εννοεις την montefeltro τη συνθετικη, εχει ενα κοντακι με πολυ drop και πολυ μικρό. Την εχω επωμισει και εβλεπα το πισω μερος της βασης. Δε συνοδευεται με φλαντζες
Πηρα κυργια τηλεφωνο. Σετ φλαντζες 18 ευρω. Το κοντακι ειναι νορμαλ 36,5, εμενα μου ειχε φανει μικρο.
Παρεμπιπτοντως αυτοι στον Κυργια ξερουν και απαντουν αμεσως.
 
Ποσο εχει χωρις το comfort κοντακι?
Ανεβηκε τελευταια?
Παρε, αλλα δεν νομιζω να χρειστουνε....
Ποσο εχει χωρις το comfort κοντακι?
Ανεβηκε τελευταια?
Παρε, αλλα δεν νομιζω να χρειστουνε....
970 με μεγαλη αποθηκη (καλκατζακοσ)
 
Εμένα ψιλοκολλησε το μυαλό μου με τη mossberg 930. Δε ξέρω γιατί. Μου φαίνεται πολύ γερό για κακουχιες Σαν να παρακαλάει για κακομεταχειρηση
Οντως δε μασαει εχει ομως κανα δυο ψιλοθεματακια με τον οδηγο του επανατατικου και το πιστονι
 
Σημερα θα παω να τσεκαρω την μοντεφελτρο πλαστικη και τη Μ1. 870 και 790. Στη μοντυ +18 οι φλαντζες που θα χρειαστουν
Αφού πας για να δεις την 870 τσεκαρε αν θέλεις και την wingmaster, είναι πολύ ποιοτικό όπλο και ρώτησε αν και πότε θα έρθει Ελλαδα η field master ( νομίζω είναι ο αντικαταστάτης της express και πολύ ανώτερη ποιότητα από την εξπρές)
 
Back
Top